Skocz do zawartości
Zasowy11

[Podanie] Zasowy11

Polecane posty

1. Nick w grze: Jak na ten moment moja nazwa w grze to Zasowy11.
2. Wiek: Od stycznia 15 posiadam 14 lat.
3. Opisz siebie: No opiszę siebie tak jak ja siebie uznaje jestem nie zwyczajnym 14 latkiem nie kręcą mnie takie rzeczy jak papierosy i inne no wychowywam się w małej wsi na podhalu (tak tak gurol) ale w zdziwieniu ludzi nie umiem gotki gurolskiej i innych takich rzeczy które są charakterystyczne na ten region.Dobra bo odeszłem od tematu no to jak mówiłem nie jestem patusem interesuje się programowaniem oraz e-sportem robiłem 4 serwery skierowane pod survival family friendly. Często zgłaszam się do was z problemami takimi jak cheater,bugi i inne.Spędzam w grze minecraft około 4h dziennie no bo nie ma co ukrywać to moja main gra.
4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę?: Rangę miałbym otrzymać z tego powodu że mam doświadczenie w serwerach minecraft i mnie by to cieszyło że pomagam w rozwijaniu się najlepszego serwera w Polsce.Argumentem na to jest to że nawet nie będąc modem ani nikim pomagam serwerowi na pewno jacyś admini mnie kojarzą bo często przychodziłem z błędami do naprawy itd.
5. Od kiedy aktywnie grasz na serwerze?: Na serwerze cubegame gram od około 4,5 roku.
6. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer?: Sądzę że powinienem poświęcać około 3h dziennie.
7. Discord: Tak posiadam konto discord i to jest moja nazwa ->GFL zasowy#2720.
    TeamSpeak3: Również posiadam teamspeak'a.
    Sprawny mikrofon: Owszem posiadam sprawny mikrofon a nawet dość dobry.
    Mutacja: Tak przeszedłem już mutacje.
8. Czy posiadasz konto premium: Tak posiadam konto premium od ponad 2 lat.

Czesc Zasowy11!

No wiec tak... Podanie jest ladne, dlugie i rozbudowane, mozna sie czegos dowiedziec na Twoj temat, za to statystyki sa slabe, popraw je i w przeciagu 2 tygodni zglos sie na rozmowe.

Czesc!

Twoje podanie jest dosyć rozwinięte lecz staty to troszke malo, jakbyś miał nieco lepsze staty i rozwiń troszkę  pkt 3  4 to bym cię zaprosił na rozmowę rekrutacyjną .

Najpierw popraw statystyki (masz na to dwa tygodnie)

Potem rozmowa

Za wiele się o tobie nie dowiedziałem, podanie jest napisane niestarannie i nieprzyjemnie dla oka.

Statystyki jak na staż, który posiadasz są do prawdy słabe.

Ocena negatywna

Cześć! 
Twoje podanie jest napisane niestarannie i zawiera błędy interpunkcyjne, statystyki są również do poprawy.

Aktualnie jestem na nie, lecz się nie poddawaj. 

Statystyki trochę bolą ale podanie jest w miarę dobre. Myślę że rozmowa wiele wyjaśni.

• Utwórz nowe...