Skocz do zawartości
Cebularz05

[Odrzucone][Podanie] Cebularz05

Polecane posty

1. Nick na TS3: Cebularz05

2. Wiek: 15

3. Doświadczenie: Praktycznie żadne, nigdy nie miałem własnego serwera na ts3.

4. Czy posiadasz Discorda?: Tak, Cebularz05#3721

5. Jak długo korzystasz z naszego TSa?: Na obecnym nicku od około początku tego roku, na wcześniejszych nickach jakoś od 2016 r.(dokładnie nie pamiętam).

6. Dlaczego chcesz moderować akurat nasz serwer?: Bardzo lubię tam przebywać, najczęściej jestem tam w celu pomocy od administracji serwera cubegame.pl oraz czasami do pogadania ze znajomymi i osobami z tegoż właśnie serwera. Jestem miłą oraz sympatyczną osobą z poczuciem humoru, choć moje żarty nie zawsze mi wychodzą. Chciałbym się zgrać z waszą ekipą TS3. Zazwyczaj w towarzystwie jestem tą cichą osobą ale na konkretne pytania mogę odpowiedzieć bardziej złożonymi zdaniami. Mam nadzieję, że dużo się od was jeszcze nauczę, szczególnie w kwestii nadawania rang. Umiem podstawowe rzeczy typu tworzenie kanałów, spacerów i c-spacerów. Brałem udział w turnieju BedWars na serwerze cubegame.pl, właśnie na waszym serwerze TS3. Znam z nicku kilka osób z administracji TS3, gdyż raz byłem u nich z pewnym problemem i mi pomogli, za co bardzo dziękuję. Posiadam sprawny mikrofon w słuchawkach.

7. Opisz siebie: Mam na imię Maksymilian. Jak wyżej, mam 15 lat. Urodziłem się 28 stycznia 2005 roku w Nowym Sączu w woj.małopolskim, tam też mieszkam od urodzenia. Przez rok szkolny 2019/20 chodziłem do 1 kl technikum informatycznego, tak też zamierzam kontynuować tam naukę w 2 kl po wakacjach. Chcę wiązać z tym kierunkiem mój zawód w przyszłości (chciałbym zostać teleinformatykiem i wdrażać nowoczesne technologie, lecz zastanawiam się jeszcze nad pójściem na studia). Na co dzień gram w Minecrafta, Cs:Go oraz GTA V. Jak już wspomniałem wyżej jestem miłą i otwartą osobą, chętnie poznaję nowe osoby. Gdy ktoś potrzebuje pomocy, staram się mu jak najlepiej pomóc. Dla najważniejszych osób w życiu jestem bardzo troskliwy i opiekuńczy. Dla przyjaciół jestem bardzo lojalną i szczerą osobą. Nigdy nie zdradziłem i nie sprzedałem nikogo. Mutację właściwie już przeszedłem, niektórzy po głosie oceniają mnie nawet na 19-latka, więc nie może być źle.

8. Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak-czy pingwiny mają kolana?

9. Czy zapoznałeś się z taryfikatorem kar? Tak-delfiny nie istnieją

Jako Administracja nie będziemy oceniać tak napisanego podania. Proszę poprawić graficznie (24h)

Mam wrażenie, że zrobiłeś dokładnie na odwrót to co cię prosiłem żebyś zrobił... Podanie wygląda jeszcze gorzej, polecam skorzystać z opcji "Formatuj jako zwykły tekst". Jakby tego było mało, to jest masa błędów takich jak stawianie spacji przed przecinkiem. Jeżeli ktoś rekrutuje się do Administracji która ma reprezentować jakiś poziom to logiczne jest, że powinien znać podstawowe zasady pisowni, czego u ciebie niestety brakuje. Aktualnie jestem na nie, choć nie skreślam cię z dalszego procesu rekrutacji.

W dalszym ciągu do poprawy.

Pomimo fatalnego początku nie było tak źle. Wyszedłeś na osobę dosyć nieśmiałą, oczywiście nie jest to nic złego, ale w tego typu rozmowach na pewno jest to utrudnienie. Mam nadzieję, że z biegiem czasu troszeczkę bardziej się otworzysz i dasz się lepiej poznać. Pozostaje neutralny i życzę powodzenia.

Cześć Maks, teraz Twoje podanie wyglada znacznie ciekawiej, widzę, że również postarałeś się i doczytałeś taryfikator i regulamin do końca. Zatem poznajmy się na rozmowie. Zapraszam szukaj mnie jutro na tsie! Pozdrawiam 

Witaj ponownie, po rozmowie jestem w stanie jakoś sprawiedliwie Cię ocenić, początkowo bylem negatywnie/neutralnie nastawiony do Twojej osoby, lecz na rozmowie pokazałeś, że jak na swój wiek potrafisz ładnie złożyć zdanie, wypowiedzieć się na wiele tematów i ogólnie wypadałeś dobrze. Jedynie to przeszkadzał Ci stres, lecz to w sumie normalne, podsumowując, początkowo myślałem, że Twój wiek będzie dużym problemem, ale na rozmowie zaprezentowałeś się dojrzale, miło... Co zmienia moją opinie na... a niech Ci będzie! na tak

Edytowano przez KoviNQ

Zapraszam na miłą rozmowę ☺️

Nie jestem przekonany co do twojej osoby. Rozmawiało się z tobą w porządku jednak trochę słabe było nagłe wyciszanie mikrofonu i echo. Nie wyobrażam sobie żebyś z takimi mankamentami pomagał komuś na Centrum Pomocy.

Po rozmowie jestem neutralnie nastawiony.

Edytowano przez DPSGaming

Mam mocno mieszane uczucia po Twoich perypetiach z nieudolnymi próbami poprawienia podania...
Mam nadzieję, że rozmowa pójdzie lepiej. 

Zgodnie z umową 8/10

Już trzeci raz poprawiłeś podanie i NADAL jest źle.. Problem tkwi w (akurat teraz) braku jakichkolwiek spacji przed, czy po przecinkach. Czasami z tego co widzę postawisz tę spację, ale niepotrzebnie.. czyta się to słabo, ALE jest już lepiej niż za pierwszym razem, aczkolwiek nalegam, abyś ostatni raz przysiadł do podania i poprawił owe "spacje". Jeżeli nie będę miał się do czego przyczepić.. dopiero wtedy zaproszę Cię na rozmowę. Przykro mi, że Cię tak męczymy, ale jakiegoś poziomu pisowni wymagamy od administracji. Pozdrawiam! :)

Poprawiłeś podanie i wygląda zdecydowanie lepiej. W takim razie zapraszam na rozmowę:)

Rozmowa była nawet przyjemna, aczkolwiek byłeś trochę nieśmiały i spięty (przynajmniej tak to odczułem). Następnym razem więcej pewności siebie. Pomijając sytuację z podaniem mogę dać Ci szansę. Nie zmarnuj jej. Na TAK! Powodzenia w następnych rozmowach! :D

Edytowano przez Lawii

Zapraszam na rozmowę!

Rozmowa mogłaby być lepsza, ale nie było źle. Jestem na Tak.

Zapraszam na rozmowe 

Jestem na tak

Zapraszam na rozmowe

Po rozmowie jestem na Tak

Edytowano przez Qwerty3

S8b3NBc.png

Zgłoś się do Vertie lub Barklera na Discordzie  w celu ustalenia terminu II etapu

Daliśmy Ci drugą szansę, aby zgłosić się na II etap tydzień po pierwszej próbie. Minęły już prawie dwa tygodnie, Ciebie na TS nie było od lipca. Odrzucam.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Utwórz nowe...