Skocz do zawartości
mlpgaba

[Odrzucone][Podanie] mlpgaba

Polecane posty

1.Nick w grze: mlpgaba

2.Wiek: 16 lat

3.Opisz siebie:

Hej! Mam na imię Gabrysia, mam 16 lat i po wakacjach pójdę do 2 klasy liceum z rozszerzeniem matematyczno-fizyczno-informatycznym. Moim największym zainteresowaniem jest sport, a dokładnie karate, które trenuje od 1 klasy podstawówki. Na chwilę obecną posiadam brązowy pas i chciałabym dalej rozwijać swoje umiejętności w tej dziedzinie. Oprócz tego uwielbiam wychodzić z moimi psami na spacery lub pobiegać. Dobra kondycja jest dla mnie ważna, ponieważ w przyszłości chciałabym zostać strażakiem.

Sport to niewątpliwie moja największa pasja, jednak uwielbiam też gotować i piec, sprawia mi to radość i daje satysfakcję.

Uważam się za osobę wesołą i pełną energii, jak każdy czasami mam gorszy dzień jednak staram się nie dawać tego po sobie poznać. Umiem bardzo dobrze opanowywać swoje emocje i zachować spokój. Staram się być osobą odpowiedzialną, zawsze przykładam się do tego, co robię. Jeżeli powiem komuś, że coś zrobię, to to zrobię.

Lubię pomagać innym, sprawia mi to dużą radość. Jestem towarzyska, otwarta na nowe znajomości, uwielbiam rozmawiać z ludźmi.

4.Dlaczego miałabyś otrzymać rangę?

Przede wszystkim dlatego, bo chcę przyczynić się do rozwoju serwera i umilania gry innym. Nie raz zauważyłam, że rankiem, czy też późnymi wieczorami gracze szukają pomocy, a jako że jestem osobą, która bardzo lubi grać w tych godzinach, myślę, że mogłabym jej udzielić. Zawsze przykładam się do tego, co robię. Bardzo irytują mnie, jak i zapewne innych graczy, osoby łamiące regulamin, a więc chciałabym by takowe zostały odpowiednio ukarane, żeby nie psuły gry innym. Uważam, że jestem osobą odpowiednią na to stanowisko; znam doskonale regulamin, taryfikator. Od ostatniej rozmowy rekrutacyjnej bardzo przełożyłam się do nauki cheatów i sądzę, że znam je bardzo dobrze.

5.Od kiedy grasz na serwerze?

Pod nickiem mlpgaba gram ponad pół roku (konto premium około 2 miesiące). Grałam też pod innym nickiem przez około dwa lata, jednak po przerwie, jaką sobie zrobiłam od grania (rok), nie potrafię sobie przypomnieć hasła.

6.Ile czasu średnio przebywasz na serwerze?

Średnio na serwerze spędzam 3-5 godzin dziennie. Generalnie zawsze znajdę chwilę, by wejść na serwer, oprócz rodzinnych wyjazdów (zdarzają się raczej rzadko).

7.Discord: TAK

TeamSpeak3: TAK

Sprawny mikrofon: TAK

Mutacja: Jestem dziewczyną

8.Czy posiadasz konto premium? TAK

Widać, że ci zależy

Zapraszam na rozmowę

Ps. Jedyne do czego mogę się przyczepić to statystyki na SkyWalls - liczę, że je poprawisz

Patrząc na poprzednie podanie różnica trochę, swalls można przymknąć (dopiero co wystartował).
Zobaczymy co powiesz na rozmowie...

Cześć!
Podanie jest napisane starannie, statystyki są dobre. Widać , że Ci zależy. 
Zapraszam na rozmowę

Po rozmowie jestem na tak.

Czesc!

Podanie jest nawet ładne, statystyki są też dobre i widzę że ci zależy.

Zapraszam na rozmowe rekrutacyjna.

Rezygnacja z rekrutacji.

Odrzucone.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.