Skocz do zawartości

[Odrzucone][HELPER] PrzemekToTenFejm


Polecane posty

1. Nick: PrzemekToTenFejm 

2. Wiek: 15 

 3. Jak długo grasz na serwerze?  Od 10 edycji około albo nawet wcześniej ale nie pamiętam wiem że dużo na nim grałem z przerwami ale nie długimi.

4. Na ile w skali 1/10 znasz komendy Helpera i Moda? Helpera 8,5/10 a Moderatora 6,5/10 w zależności od danego pluginu na serwerze. 

5. Czy spełniasz wszystkie wymagania?  Tak

6. Opisz siebie: jestem Przemek,mam 15 lat i mieszkam w woj Mało Polskim. Jestem osobą na co dzień miłą oraz cierpliwą ale do czasu, swoją pracę zawsze wykonuję  na 100% nigdy na mniej.  Na co dzień zajmuje się chodzeniem i kształceniem wiedzy na temat mechaniki pojazdów samochodowych w szkołę zawodowej.   W wolnym czasie lubię sobie pojeździć  na rowerze z kolegami i robimy to bardzo często. Na serwerze gram od 10 edycji  albo wcześniej nie pamiętam z przerwami i moja aktywność na nim jest bardzo dobra, lecz na teamspeaku nie zbyt ale to poprawie ją. Z tej edycji jestem   bardzo zadowolony ponieważ jestem pod wrażeniem jak ona się zmienia,  już nie jest tak pobugowana i administracja odpisuje szybciej niż na innych edycjach i serwerach.

Pozdrawiam, czekam na pozytywne rozpatrzenie mojej apelacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podanie prawie całkowicie skopiowane, za co minus ode mnie. Aktywność na serwerze jest dobra. Z czatu ciebie kojarzę choć mniej z tego jak pomagasz innym graczom. Brakuje mi tutaj tego, że nie miałem okazji z tobą porozmawiać na ts3, gdyż też ciebie tam nie widuję. Pokaż się na ts3, abyśmy mogli pogadać. Na ten moment neutral, lecz masz szanse na tak. Pomagaj więcej graczom na czacie i pokaż się na ts3.

Od dana ne było cię na serwerze zmieniam ocenę na negatywną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podanie całkiem okiem i przyjemnie się czyta.
Kojarzę z serwera na którym często Ciebie widziałem. Rozmawiałem z Tobą na ts3. Nie pamiętam abyś odpowiedał graczom na chacie.
Po rozmowie z tobą było można wyłapać lekki stres ale myśle że jest to do zaakceptowania.
Mam nadzieję że masz jakąś nauczkę aby nie odpowiadać na głupie prowokacje.
Więcej odpowiadaj na chacie a moja ocena się zmieni.

NEUTRAL/+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza widocznym lizaniem czterech liter pod koniec ostatniego punktu Twojego podania, dochodzi jeszcze brak aktywności na naszym forum i discordzie. Wisienką na torcie jest fakt, że pomimo aktywnego spędzania czasu na serwerze, nie pożytkujesz go na pomoc graczom. 

Jestem negatywnie nastawiony do Twojej kandydatury. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 2 months later...

2.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...