Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
TheDangerCat

[2 Etap]Podanie na Helpera TheDangerCat

Polecane posty

1. TheDangerCat

2. Wkrótce 21 lat.

3. Na serwerze gram tak długo że nie pamiętam.

4. Moim zdaniem, komendy znam 9/10.

5. Spełniam wszystkie wymagania oprócz mutacji ;)

6. Siemanko mam na imię Dawid, moją pasją są sporty szczególnie sporty walki oraz dyscyplina olimpijska czyli Deskorolka. Przez doskonalenie się w grach stałem się niezastąpionym graczem zarówno jak osobą rozwiniętą na wielu płaszczyznach. Samorozwój jest dla mnie ważny i jestem otwarty na nowe znajomości jak i wyzwania. Jestem osobą porywczą ale panuje nad tym prawie za każdym razem oraz staram się być lepszym człowiekiem. A co do lepszych rzeczy to chce uczynić skyblocka znowu gwiazdką wśród reszty serwerów. 
Myślę że tym razem będę odpowiedzialnie wykonywał swoje "moderacyjne obowiązki" z głowa i zimna krwią. Człowiek się uczy z wiekiem i od ostatniego czasu wiele się nauczyłem. Pozdrawiam kot wraz z Top1

Znam Cię nie od dziś i patrząc na Ciebie teraz i sprzed roku widzę ogromną różnicę w zachowaniu.
Zdaża ci się być impulsywnym ale nie pokazujesz tego publicznie. Potrzebną wiedzę do piastowania funkcji helpera masz. 
Taryfikator patrząc na twoją długą historię pewnie dobrze znasz . Często widuje Ciebie na naszym ts3 oraz na serwerze gdzie aktywnie się udzielasz, a na obecnej edycji nie widziałem aby były z Tobą większe problemy.
Byłeś w moderacji ts3 gdzie pełniłeś funkcję moderatora więc +

Reasumując jestem na TAK

180h przegranych na serwerze trochę mnie niepokoi... niepokojonce

Podanie jest w porządku, na serwerze jesteś już od paru dobrych edycji, więc Cię kojarzę i nie mam wątpliwości co do twojej wiedzy o serwerze. Jesteś bardzo aktywnym graczem, na ts3 też często widuję. 

Chyba nie mam się do czego przyczepić, jestem na tak! :)

Podanie nie najgorsze. Grasz na serwerze od kilku edycji, aktywność na serwerze i ts3 masz dobrą. Byłeś w adm ts3. Miałem okazje sporo czasu z tobą rozmawiać. Bywasz impulsywny ale raczej w mniejszym gronie, nie przy graczach. Dałbym ci szansę, więc jestem na TAK.

Podanie jest okey. Znam Cie od długiego czasu. Masz ogromną wiedzę na temat serwera itd. Masz doświadczenie. Uważam, że jesteś dosyć impulsywny, ale mam nadzieje, że sobie z tym poradzisz. Jestem na TAK

Grałeś aktywnie na każdej edycji, na której miałem okazję moderować.
Personalnie miałem okazję Cię poznać zarówno w administracji TS3, jak i na serwerze. Masz doświadczenie i pojęcie o serwerze, aczkolwiek jest jedna
rzecz (z której mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę), więc jak zagwarantujesz mi, że będziesz w stanie to opanować, to będę skłonny...

Być pozytywnie nastawiony do Twojej kandydatury.

[ + ]

Podanie: może nie jest ono najdłuższe na świecie ale zawarłeś w nim najważniejsze informacje o sobie, dodatkowo jest po prostu przyjemne do czytania.

Wyspa: nie mam co tutaj oceniać, wyspa jedna z najlepszych na serwerze i jest ona najbardziej rozbudowana

Aktywność na serwerze: 226 godzin spędzonych na serwerze mówi samo za siebie, jesteś aktywnym graczem, widać Cie na czacie

Aktywność na TS/discord/forum: Wszędzie bardzo długi staż jak i dobra aktywność

Twoim największym i jedynym problemem jest twoja wybuchowość ale znamy się na tyle długo, że wiem że sobie z tym bez większego problemu poradzisz.

Na tak.

500_F_116609873_wGsq1Yp1DBuW0jWCaVNRvwyn

Podanie zaakceptowane.

Zgłoś się proszę do Wilczeek lub Medson w celu przeprowadzenia drugiego etapu. 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.