Skocz do zawartości
pazulka

[Odrzucone][PODANIE] pazulka

Polecane posty

1. Nick w grze: pazulka
2. Wiek: 15
3. Opisz siebie: Więc tak mam na imię Szymon, mam 15lat, chodzę do szkoły wyżej, uwielbiam grać w minecraft'a , miałem już doczynienia być administratorem na kilku serwerach , mam kota ma na imię  Wojtek, bardzo lubię jeździć rowerem, zajmuje się youtubem ,  uczę się jako kucharz.
4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę? Ponieważ gram w minecraft'a bardzo długo znam dużo komend, byłem już na kilku serwerach Administratorem jak napisałem wcześniej noi mam doświadczenie byciu Adminem.
5. Od kiedy aktywnie grasz na serwerze? teraz dopiero zacząłem grac na serwerze już od 2 tygodni
6. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer? 1 a 2 godziny.
    TeamSpeak3: tak/nie Tak
    Sprawny mikrofon: tak/nie Tak
    Mutacja: tak/nie Tak
8. Czy posiadasz konto premium: tak (i tylko tak, innej odpowiedzi być nie może) Tak

Cześć,

Nie dowiedziałem się za dużo z twojego podania, jednocześnie na nicku "pazulka" są bardzo słabe statystyki.

Podsumowując, nie jest to dobra czas, abyś dołączył do naszej administracji. Popraw statystyki, napisz podanie za jakiś czas, z którego dowiemy się więcej o twojej osobie, które zachęci administrację do zaproszenia Ciebie na rozmowę rekrutacyjną.

Podanie Odrzucone

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Utwórz nowe...