Skocz do zawartości

BedWars: Rzeka(?)

Polecane posty

Nazwa trybu: Bedwars

Nazwa mapy: Rzeka (?) - Do przedyskutowania 

Nick osoby/osób budujących: Tajt

Opis mapy: Mapa, oprócz tego co widoczne, przedstawia prostą i szybką rozgrywkę. Mapa ma być prosta i bez niepotrzebnych dekoracji, które blokują gracza. Mapa nie jest duża i o to chodzi, bo mapa jest na szybką grę i bez potrzeby budowania się pół godziny, wykorzystując stak wełny, aby dostać się do przeciwnika. 

Link do zdjęć:   

https://imgur.com/a/FhZjjjJ

Edytowano przez Tajt

Wydaje mi się że przerwy pomiędzy wyspami z diamtentami a wyspami z szmaragdami są za małe lecz i tak jestem za dodaniem.

Edytowano przez LightningPl

3 godziny temu, LightningPl napisał:

Wydaje mi się że przerwy pomiędzy wyspami z diamtentami a wyspami z szmaragdami są za małe lecz i tak jestem za dodaniem.

Proszę, abyś przeczytał opis mapy :) 

1 minutę temu, Tutusiek napisał:

Mapa Jest Spoko Ale Te Przerwy Między Diamentami A Emeraldami Są Za Małe I Te Doły Wyspy Są Za Płaskie Lepiej By Były Spiczaste. 

Jak Poprawisz Bendę Na TAK , Ale Teraz NEUTRAL.

Totalnie nie czytasz opisu mapy. 

@Tajt to jasne że gra musi byś dynamiczna jednak uważam że minimalny odstęp pomiędzy wyspami diamentów a wyspą emeraldów powinien wynosić taką odległość jak na mapie grzybowej. W przypadku tej mapy na wyspę emeraldów można się dostać przy pomocy double jumpa.

1 godzinę temu, ananas13333 napisał:

@Tajt to jasne że gra musi byś dynamiczna jednak uważam że minimalny odstęp pomiędzy wyspami diamentów a wyspą emeraldów powinien wynosić taką odległość jak na mapie grzybowej. W przypadku tej mapy na wyspę emeraldów można się dostać przy pomocy double jumpa.

Uwierz mi że nie, odległość jest większa, niż to wygląda na obrazku. Poza tym, jakbym dał wyspę diamentową dalej od środka, to musiałbym też przesunąć wyspę gracza, a więc od sąsiada do sąsiada jest większa odległość, a uważam że 40 klocków to w zupełności wystarczająca ilość do sąsiedniej wyspy. 

Mapa ma swój klimat i bardzo mi się to podoba. Bez żadnych denerwujących bloków, które utrudniały by rozgrywkę. Jedyna rzecz, która mi się nie podoba to spód wysp. Jest płaski, mógłbyś zrobić jakieś szpice o wiele lepiej by to wyglądało. 

Jestem za Dodaniem

Mam nadzieje, że nie da się doskoczyć 2jumpem z diaxów na emeraldy ;) 

Tak jak osoby wyżej, popraw spód wyspy i będzie git, tylko mam złe przeczucie co do tej "dynamicznej mapy" i obawiam się, że Administracja może jej nie przyjąć.

Mimo wszystko jestem za dodaniem

• 2 weeks later...

Wszystko ladne, szczegolnie wyspy graczy, ale emerealdy nie pasuja. Ta wyspa jest za mala i nie pasuje do stylu cubegame, ktory ma zawsze zabudowane mapy.
Przez to kazdy widzi innych graczy, co troche zepsuje sens, poniewaz gracze zamiast sie ulepszac  bedą rushowali. Jezeli zmienilbys srodek to pomyśle, póki co NIE

22 godziny temu, xM4jky napisał:

Wszystko ladne, szczegolnie wyspy graczy, ale emerealdy nie pasuja. Ta wyspa jest za mala i nie pasuje do stylu cubegame, ktory ma zawsze zabudowane mapy.
Przez to kazdy widzi innych graczy, co troche zepsuje sens, poniewaz gracze zamiast sie ulepszac  bedą rushowali. Jezeli zmienilbys srodek to pomyśle, póki co NIE

Niech ruchują.

3 godziny temu, Tajt napisał:

Niech ruchują.

To zmieni styl bedwarsow cubegame'a, bedzie to hypixel, gdzie rozgrywka trwa max 10minut. Zbyt odbiega to moim zdaniem. Oceny dalej nie zmienie

1 godzinę temu, xM4jky napisał:

To zmieni styl bedwarsow cubegame'a, bedzie to hypixel, gdzie rozgrywka trwa max 10minut. Zbyt odbiega to moim zdaniem. Oceny dalej nie zmienie

No tak, bo lepiej grać pół godziny w rozwalanie 8 łóżek :) 

16 minut temu, Tajt napisał:

No tak, bo lepiej grać pół godziny w rozwalanie 8 łóżek :) 

Gra jest ciekawsza, jezeli chcesz grac w 5 minut to zapraszam na skywarsy

• 2 weeks later...
Dnia 17.12.2020 o 1:57 PM, xM4jky napisał:

Gra jest ciekawsza, jezeli chcesz grac w 5 minut to zapraszam na skywarsy

Gra jest ciekawsza grając pół godziny? XD Ciekawe jest budowanie się 1000 bloków do wyspy sąsiada? Jeśli ktoś potrafi się bronić, a tym bardziej jeśli jest kilka dobrych graczy na jednej mapie, to gra będzie dłuższa, to nie mapa sprawia, że gra jest krótsza, a gracze :) A skywarsy również mają zbyt duże mapy :D 

• 2 weeks later...

Na tak, szybka gierka to jest to

Napisano (edytowany)

Mapa jest dość ciekawie zrobiona i estetyczna.Przyjemna dla oka.

na tak

Edytowano przez premedytacja

Zamysł szybkiej mapy podoba mi się. Mapa prosta i przejrzysta. Podoba mi się i oceniam na neutralnie / tak z plusem.

• 2 weeks later...

Fajna ta mapa, najlepsze według mnie to że szybkie areny by były.

Chętnie ją zobaczę na serwerze :ph34r:

za dodaniem

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.