Skocz do zawartości

[Odrzucone][PODANIE] sarazmywara68

Polecane posty

1. Nick: sarazmywara68
2. Wiek: 15
3. Jak długo grasz na serwerze? na tym pieknym serwerze gram juz bardzo dlugo - od tej edcyji
4. Na ile w skali 1/10 znasz komendy Helpera i Moda? - 10/10 bylabym super w administracji skyblock
5. Czy spełniasz wszystkie wymagania? tak, mam mutacje juz, sprawny mikrofon jak krzykne, znam regulamin jak tekst "bajo jajo", nie mialam nigdy bana na skajblok
umiem pisać po polsku 
6. Opisz siebie: Hej, mam na imię Sara. Pochodzę z woj. Zachodniopomorskiego ale mieszkam niedaleko Częstochowy.
Mam młodsza o 5 lat kuzynke. Moimi zainteresowaniami są głównie granie w chinczyka z arabami.
Sądzę, że nadaję się na stanowisko Admina, ponieważ pomagam graczom na chacie oraz mam
dobry kontakt z Administracją. Mam doświadczenie jako członek moderacji na innych serwerach np. na fanklubie Kaladina.

W samego Minecrafta gram z przerwami od około 10 lat, czyli w zasadzie od otrzymania pierwszego laptopa. Znam więc tę grę całkiem dobrze, ale to nie jest aż takie ważne. Wiedzę zawsze można zdobyć. Aktualnie bardziej zależy mi na poznaniu Ciebie, drogi Thauronie oraz większego rozmachu, jeśli chodzi o pomaganie graczom na serwerze. Dlatego właśnie napisałam to podanie.

mozecie wpasc na instagrama: zvzzia_

pozdrawiam cieplutko z rodzinka

Ale zabawne. Następny podobny żart czy stream zakończy się blokadą na forum. 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Utwórz nowe...