Skocz do zawartości

[Przyjęte][Podanie] xSheQu_

Polecane posty

1.Nick w grze: xSheQu_
2. Wiek: [cenzura]
3. Opisz siebie: Witam nazywam się [cenzura] mam [cenzura] lat pochodzę z województwa [cenzura] chodzę do klasy 2 kierowca mechanik. Moimi zainteresowaniami są straż pożarna,tworzenie beat,mc i i inne gierki.Przechodząc do mc gram na waszym serwerze od jakiegoś czasu,wiadomo na tym nicku mam średnią aktywność ponieważ wiele razy zmieniałem nick i nie da się tego ukryć że był to głupi pomysł.Na starym nicku miałem lepsze statystyki lecz musiałem zmienić nick (nie wiem czemu to zrobiłem) Staram się poprawiać statystyki bo bardzo mi zależy na randze KidModerator.Piszę podanie na owe stanowisko dlatego że mam sporę doświadczenie z wielu serwerów na których miałem rangi administracyjne i wykonywałem swoje obowiązki należycie.W przyszłości chciałbym zostać strażakiem zawodowym lub przynajmniej działać w jednostce Ochotniczej.Pochodzę z małej miejscowości gdzie każdy z każdym się zna nie mogę powiedzieć że z kolegami mam zły kontakt lub z rówieśnikami bo dogadujemy się bardzo dobrze więc jakieś doświadczenie pracy w grupię mam.Na cubegame grałem bardzo dużo razy ale też bardzo długo no ale niestety zmieniłem nick i aktywność się posypała ale robię wszystko żeby ją poprawić.Nie wiem jakby to opisać ale opiszę to tak.Jestem osobą która lubi nowe wyzwania ale także możliwości pomagania innym.
4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę?:Ponieważ jestem ogarniętą osobą która jest w stanie pomóc osobie która tej pomocy oczekuję,cechuję się sporą wiedzą na temat bycia w Administracji.Jestem osboą miłą,pomocną,kulturalną,cierpliwą,która dąży do postawionego sobie celu.Chcę się podzielić z wami moim doświadczeniem jakie posiadam aby pomagać graczą ale także wam jako Administracji.Jestem aktywny na discordzie ale także na ts3 wiadmomo że na waszego discorda dołączyłem dopiero dzisiaj i aktywność jest na nim słaba ale staram się poprawić ponieważ miałem discorda popsutego i nie mogłem być bardziej aktywny i przez jakiś dłuższy czas.Wkurzają mnie osoby które notorycznie przeszkadzają innym powiedzmy którzy grają na czysto.Osoby które przeszkadzają to np:toxic gracz,cheaterzy ale też inne osoby przyczyniające się do wyzywania gracza.

5. Od kiedy aktywnie grasz na serwerze?:Dokładnie nie jestem w stanie powiedzieć od kiedy ponieważ zmieniałem nicki i na nich były różne aktywności na jednym była bardzo dobra na drugim już nie ale jestem w stanie to poprawić.Mam nadzieję że administracja będzie w stanie zrozumieć że zmieniałem nicki i da mi szansę aby się wykazać.Jeśli chodzi o  stare nicki były to (xTastteQ:Miałem na nim VIP,Jeśli chodzi o kolejny nick to był to _VapeIsMyLife_
6. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer?:myślę że spokojnie 4-5h max 6h
7. Discord: tak
    TeamSpeak3: tak
    Sprawny mikrofon: Oczywiście że tak
    Mutacja: mam [cenzura] lat więc mam mutację
8. Czy posiadasz konto premium: tak (i tylko tak, innej odpowiedzi być nie może):Posiadam konto premium.

Pozdrawiam cieplutko całą administrację Cubegame i proszę o pozytywne rozpatrzenie podania.
Pozdrawiam xSheQu_

Usunięto pisankę, lekkie poprawki/byku

Bez aktywnych statystyk ciężko będzie cokolwiek zdziałać, masz 2 tygodnie na poprawienie.
Wybacz, ale osoba która czyta celowo się do tego nie przyznając nie ma możliwości dołączenia do administracji.
Nie.

Rozmowa przebiegła dobrze, masz jakieś pojęcie na temat serwera, poprawiłeś również statystyki.
Wydajesz sie w porządku, miły, uprzejmy, będzie z Ciebie dobry materiał na Moderatora :)

Życzę powodzenia na rekrutacji, jestem na TAK 

Zapraszam na rozmowę;)

Edit 12.01.2021

Całkiem sympatyczna z Ciebie osoba oraz odpowiedziałeś na większość pytań zadowalająco -> Tak

Cześć,
Po rozmowie wydajesz się naprawdę miłą, kulturalną i otwartą na nowe znajomości osobą. 
Widzę, że Ci zależy i (mam nadzieję), że błędy jakie popełniałeś, były spowodowane stresem, a nie niewiedzą. 
Także jestem za daniem szansy, lecz doucz się proszę tego, czego nie wiedziałeś i nie zmarnuj szansy :PepeHappy:.

Witaj Norbercie!

Często widuje Cię na serwerze, więc widać że starasz się poprawić swoje statystyki. Co prawda na rozmowie wypadłeś nie najlepiej, ale mam nadzieję, że wyciągniesz z niej wnioski i pomoże Ci to w udoskonaleniu swoich umiejętności. Mniej stresu, a więcej szczerości i wiedzy ;)
Reasumując nie mam przeciwwskazań do zobaczenia Cię na dalszym etapie rekrutacji.

Wiesz co robić ;) Powodzenia

Cześć,
Widzę, że Ci zależy, wiedzę masz natomiast sam wiesz że musisz popracować na pewnymi zagadnieniami.
Regularnie widuję Cię na serwerze.
Wystawię Ci ocenę pozytywną!

Nie zmarnuj tego ;) 

Pozdrawiam
iSOPL
GlobalModerator

Przysłuchiwałam się co nieco twoim odpowiedziom. Jeśli chcesz zdać etap 2 musisz się na prawdę dobrze do niego przygotować ;)

Etap 2 zakończył się pomyślnie. Podanie Przyjęte.

• Natala_pl changed the title to [Przyjęte][Podanie] xSheQu_
  • Utwórz nowe...