Skocz do zawartości

Polecane posty

Nick w grze: P0d13w4c2k4
Data otrzymania bana: 28.05.2020
Screenshot z informacją o banie: SS z banem
Sytuacja oraz powód otrzymania bana: Pamiętam że grałem wtedy na Bed Warsach i miałem słaby net. Trafiłem na Assassinka podczas jego live. Oglądałem live i to spowodowało lagi przez które dostałem bana. Assassinek mnie uderzył na moście i ja nie spadłem. Napisałem pierw do niego na chacie na live ze nie mam cheatów tylko słaby net. Jego dziewczyna też mówiła ze gdy ona mnie uderzyła normalnie odlatywałem. Wtedy się wkurzyłem wyłączyłem mc i od tamtej pory nie grałem zbytnio na kompie i nie wiedziałem o tym że w regulaminie jest ze czas odwołania od unbana wynosi miesiąc.
Dlaczego miałbyś zostać odbanowany?: Chciałbym dostać unbana ponieważ bardzo dobrze wspominam gry na cubegame - szczególnie na bedwarsach. Bardzo lubiłem rozgrywki na serwerze chce kontynuować rozgrywkę na nim. Proszę o unbana.

Witaj P0d13w4c2k4

Po wzięciu pod uwagę prośby, w której wykazałeś skruchę, długi czas, który spędziłeś zbanowany, jak i fakt, iż nie sprawiałeś podczas okresu zbanowania żadnych problemów, jesteśmy skłonni udzielić Ci UB.

Nie chcemy podważać słuszności bana Assassinka, aczkolwiek weź to za przestrogę i mamy nadzieję że sytuacja się nie powtórzy.
Życzymy miłej gry jak i powodzenia na arenach!

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.