Jump to content

[Propozycja] Ranga MiniYT

ScaryKiller
 Share

Recommended Posts

1. Nick w grze: KrukuNotFound

2. Tryb gry: Każdy

3. Nazwa propozycji: Nowa ranga MiniYT

4. Opis propozycji: Nowa ranga MiniYT to jest taka sama jak ranga YouTuber tyle że będzie opisywała gracza jako małego YouTubera i może być dostępna od 500 subskrybcji

5. Własne refleksje i opinie, dodatkowe informacje: Myślę że taka ranga jest naprawdę spoko ponieważ więcej osób będzie się starać i nagrywać odcinki z waszego serwera 

6. Ewentulne załączniki: Niestety Brak.            mam nadzieję że rozwazycie ta propozycje pozdrawiam <3

Co do samej propozycji neutral/małe takTrzeba jednak ustalić sprawy takie jak:

- kolor rangi,

- przywileje,

- przedyskutować ilość wymaganych subskrypcji (proponuje tysiąc).

głupie to to nie jest
myślę, że mogłoby się przyjąć
do ustalenia jednak pozostaje koloru rangi (proponuję jakiś jaśniejszy róż, żeby był porównywalny do koloru YTbera)
przywileje wszystkie takie jak vip, jednak najlepiej, aby ta ranga nie miała takich samych jak ytber
nie jestem pewien ile teraz subskrypcji jest wymaganych do rangi ytber (bodajże 2500/5000) dawno nie grałem ;p 
wydaje mi się, że 500 subskrypcji jest dobrą propozycją do rangi miniyt, ewentualnie jak wspomniał ananas, 1000 też będzie wporzo
reasumując, moja ocena to neutral/tak

Edited by Jankowskyy

Myślę że to dobry pomysł bo, każdy odcinek u yutubera to taka mini reklama dla serwera, więc może dzięki temu stać sie głośniej serwer i może się on bardziej rozwinąć

Zdecydowanie na tak!

Edited by MinionKamil

Jestem na tak, tylko do ustalenia są kolor i przywileje. Ja jako kolor osobiscie proponowałbym taki: #ff80ec
Co do permisji to mysle ze miniyt mogloby miec przywileje VIPa, jednak za to dałbym wiecej permisji obecnemu youtuberowi.
Mogłyby to być prywatne gry, o ktorych wspomniałem kiedyś na forum (nie mog znalezc tego tematu)
Podsumowując, na tak

Pytanie czy wtedy zwykły YT nie powinien być od znacznie większej ilości, np. 10k czy cuś... Zostawiam temat do dyskusji :)

Niby ma to sens, lecz ja osobiście dawałbym nie tylko za subskrypcje tą rangę, ale także za wyświetlenia. 

Ludzie mogą mieć całkowicie martwych subskrybentów, lecz będzie miał osiągnięty ten próg. Nic do nie da serwerowi, że ktoś będzie miał 500 subów (300 martwych, 150 wybłaganych i 30 od znajomych, multikont. 
Według mnie ważniejsze od subskrypcji są wyświetlenia. Wyświetlenia też sobie można nabijać. 

Moja propozycja jest taka:

Osoba, która chce się ubiegać o rangę miniyt musi mieć 500/750 subskrypcji. Średnio 200/300 wyświetleń na film ( Do przedyskutowania ) 

Z wyświetleniami. Jestem na ( Tak )
Bez wyświetleń. Jestem na ( Nie )

Moim skromnym zdaniem jest to opcja jakaś, jednak sam próg by był do ustalenia jeszcze. Kolejna rzecz to tak jak xThauron pisał wyżej, wtedy zwykły youtuber musiałby być również przedyskutowany i podniesienie jego progu. Sam zamysł ok, jestem za przedyskutowaniem tego.

Według mnie, nie jest to zły pomysł, na pewno by trzeba było zmienić przywileje oraz ustawić nieco wyższy próg subskrybcji niż napisałeś/napisałaś u góry.

Neutral/Tak

21 godzin temu, tajfunowyren napisał:

Moim skromnym zdaniem jest to opcja jakaś, jednak sam próg by był do ustalenia jeszcze. Kolejna rzecz to tak jak xThauron pisał wyżej, wtedy zwykły youtuber musiałby być również przedyskutowany i podniesienie jego progu. Sam zamysł ok, jestem za przedyskutowaniem tego.

może miniYT od 500 subów, a YT od 5000? 10000 to raczej za dużo według mnie

5 minut temu, MikoIino napisał:

może miniYT od 500 subów, a YT od 5000? 10000 to raczej za dużo według mnie

Dzięki za propozycje rozwiązania, weźmiemy ją z pewnością pod uwagę przy ustalaniu jej.

Propozycja fajna, ale wtedy YT musiał by mieć coś więcej niż miniYT , jestem na TAK

Propozycja, jak najbardziej jest ok, tylko mam zastrzeżenia co do progu minimalnego subskrybcji dla poszczególnych rang. MiniYt, 500 subskrybcji jest dobrym rozwiązaniem, ale 5000 dla YT to przesada, jak już to dla rangi Youtuber dać próg 2 500 subskrybcji minimum. Przede wszystkim będzie trzeba dostosować ilość subskrybcji dla rang pod zainteresowanie Content'owców.

A tak to jestem nastawiony pozytywnie co do propozycji.

Edited by MikeWazowsky

• 2 months later...

Ja tam nie jestem przekonany... Dlaczego?

Dlatego że napewno troche osob z cg ma 500 subow, ale wtedy vip by stracil przywileje, byl by wiekszy spam itp. 

NEUTRAL

Jestem na nie, ponieważ 500 subskrybcji to niewiele. YouTuber ma takie same przywileje jak VIP i moim zdaniem trzeba na YouTubera po prostu zasłużyć, bo wiele osób by te 500 dobiło multikontami, znajomymi itp, aby tylko mieć więcej przywilejów na Serwerze. Także, moim zdaniem granica 2500 jest świetna.