Jump to content

[Propozycja] Lista znajomych oraz party.

gamer2k
 Share

Recommended Posts

1. Nick w grze: uhcenchant
2. Tryb gry: Każdy
3. Nazwa propozycji: Znajomi i Party
4. Opis propozycji: Dodanie możliwości zapraszania swoich znajomych do tzw. listy, jest to małe urozmaicenie, lecz według mnie przydałoby się. Jeśli chodzi o party, to poprzez komendę /party zapros {nick} zaprasza się znajomego do party, gdy on wejdzie będzie można było wystartować grę, np. 2vs2 The Bridge i wtedy automatycznie doda te osoby z party do jednej drużyny.
5. Własne refleksje i opinie, dodatkowe informacje: Pod komenda /znajomy lista (lub coś podobnego) pokazuje się lista znajomych oraz gdy się przekieruje na jednego z nich to pokaże się kiedy ostatnio się logował, jeśli jest, to że online oraz na jakim trybie jest aktualnie. (np. uhcenchant, ONLINE, [The Bridge] , uhcenchant, OFFLINE ostatnio widziany 28.01.2021 12:37.)
6. Ewentualne załączniki: -

Propozycja pisana tysiące razy. 

Podobno mają coś z tym zrobić. Zobaczymy co czas przyniesie.  Pozostało tylko trzymać kciuki :D.

Byłem, jestem i będę na tak...

Propozycja była wiele razu już na forum, niby coś ma być ale różnie to bywa. Mam nadzieje że oprócz tego dodadzą również możliwość prywatnego pisania (/msg)

Oczywiście na TAK.

Ma to być, zobaczymy jak szybko to wprowadzą czy poczekamy max 2 miesiące czy bedziemy czekac kolejne 2 lata az cos nowego dodadzą -_-

jestem na tak

Pomysł ciekawy lecz pracochłonny i nie wiadomo ile czasu trzeba by takie coś zrobić.

Moja ocena to: neutral/małe tak.

Pozdrawiam KrukuNotFound

Jakby się tak zastanowić, to spoko, przyda się, ale najpierw niech ogarną lagi, bo się grać momentami nie da. Neu/tak

• 2 months later...

Odpowiedzi udzielę podobnej jak w trybie Duels.

Tego typu zmiany są brane pod uwagę, aktualnie nie ma możliwości technicznych, ale być może z czasem takie się zjawią.
Aktualnie zdecydowanie na liście priorytetów jest SkyBlock, być może później będzie opcja, aby myśleć o takich rzeczach.

Zamykam

• Medson locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Who's Online   0 Members, 0 Anonymous, 49 Guests (See full list)

There are no registered users currently online

• Create New...