Jump to content

[Propozycja] FireBall Jump + TNT Jump

ScaryKiller
 Share

Recommended Posts

1. Nick w grze: KrukuNotFound
2. Tryb gry: BedWars SkyWars
3. Nazwa propozycji: TNT Jump i Fireball Jump
4. Opis propozycji: Można się wybijać fire ball jumpem do góry i tnt jumpem do przodu i też do góry.
5. Własne refleksje i opinie, dodatkowe informacje: Była by to rzecz która była by naprawde fajnym dodatkiem na bedwars ponieważ można by było się uczyć nowych trików
6. Ewentulne załączniki: BRAK

Pozdrawiam Wszystkich byczki <3

No wiesz, w bedwarsach i skywarsach nie chodzi o to żeby latać po całej mapie. Nie widzę większego sensu, aby dodać fireball jumpa, ale tnt jump by się przydał. Od razu wspomnę że nie byłyby to takie tnt jumpy, że by się latało po całej mapie, tylko takie jak są na thewalls i super blitz sg. Sens tnt jupa jest taki że osoba próbująca nam zniszczyć łóżko nie będzie mogła stać obok tnt nie otrzymując żadnych obrażeń. Jest to bardzo denerwujące gdy ktoś z innej drużyny zrzuca na obudowę łóżka 10 tnt, a jeśli podejdzie się żeby go zabić tylko my dostajemy ogromne obrażenia. 

W takiej postaci jestem na TAK.

• 2 weeks later...

Według mnie dodanie TNT/Fireball jumpów wprowadziły by do gry jeszcze więcej taktyki, i otwarło nas na nowe pomysły. Zgadzam się jednak również z tym co napisał ananas13333 i trzeba było to jakoś rozwiązać.

Jak co do samego pomysłu jestem na TAK.

Mapy na bw są dosyć małe przez dystans między wyspami który jest niewielki (mowa o arenach 2v2 albo 1v1) i obawiam się, że razem z wprowadzeniem TNT jumpa będzie to dosyć uciążliwe podczas gry. Rozwiązaniem może być lekkie oddalenie od siebie wysp.
Neutral

Zadko gram w bedwarsy ale zawsze mnie denerwowało gdy przeciwnik zrzuca nam 10 tnt na bazę i bez konsekwencji może w nie wlecieć i zniszyczyc łóżko, bo my dostaniemy obrażenia a on nie. Co do tnt i fireball jumpów są one bardzo fajnym dodatkiem, można je wykorzystać do zaskoczenia przeciwnika lub gdy skończyła nam się wełna.

TAK

• 2 weeks later...

Pomysł fajny, bo jak mówili wcześniej wprowadziłoby to trochę nowości i inncyh taktyk, jeśli mówimy o tnt jumpie. Wielkość map może być małym problemem, ale na każdy problem podobno jest rozwiazanie.

Jestem na tak

Co do fireball jumpa, to już raczej będzie troszkę za dużo razem z tnt jumpem, więc albo jedno albo drugie, ale bardziej skłaniam się w stronę dodania tnt jumpa, zamiast fireball jumpa, wiec jestem na nie

Według mnie:

Tnt jump - nie

Fireball jump - tak

ja osobiscie chcialbym to bardzo widziec na serwerze moze poza tnt jumpem ale fire jump z checia bym zobaczyl 

• 2 months later...

Dużo za i przeciw zostało przedstawionych wyżej. 

Od siebie dołożę tylko, że moim zdaniem fireball/tnt jumpy mogą urozmaicić rozgrywkę.
Osobiście bardzo chciałbym zobaczyć coś takiego na Cubegame.
Mam nadzieję, że Administracja wróci do tej propozycji, z pozytywną informacją o przyjęciu propozycji :)
Jestem na tak!