Jump to content

[Propozycja] 2 sezon cubegame

thunderblue
 Share

Recommended Posts

1. Nick w grze: thunderblue260
2. Tryb gry: ---
3. Nazwa propozycji: 2 sezon
4. Opis propozycji: Może zrobilibyście 2 sezon całego Cubegame z poprawakami Sky Wars, The Walls, VD, SCB, Sg, Arcade i inne. 
---> EDIT: Jeśli pytacie jak to zrobić to: Warto insporować się innymi serwerami. Np. Mocno zmienić itemy i drop z skrzynek na skywarsach. Można by było dodać różne moce (np. jednorazowy większy skok, ender perłe). TheWallsy należy od podstaw przebudować i zmodernizować. Dodać lepsze i większe mapy, lepszy balans oraz drop diamentów z stona, powiedzmy 0,05% szansy. Restart statystyk też się przyda. Sg też przydałoby się nieco polepszyć. Arcade najlepiej usunąć... Tak samo SkyWars.
Podsumowując: Jest dużo do zrobienia, a Właściciele nic nie robią
5. Własne refleksje i opinie, dodatkowe informacje: Przydałoby się to, w końcu serwer umiera, a administracja dalej tylko banuje osoby
6. Ewentulne załączniki: ---
Edited by thunderblue

Pomysł fajny lecz wymagał by bardzo dużo pracy wątpie ale  jest to możliwe 

Moja ocena to Nutral/Małe Tak.

Pozdrawiam KrukuNotFound

Niby byłby to jakiś pomysł, lecz:

Nie wiem czy zauważyłeś, że właścicieli ten serwer już nie interesuje. Robią coś czasem jak już wszyscy gracze się zbulwersują. Takie zmiany potrzebują czasu i chęci do ich wprowadzenia.

Właściciele są już dorośli i serlecwer odszedł na 10 plan, to już nie są te osoby co kiedyś lat 18/20 co chce im się to robić. Jedyne osoby, które mają trochę werwy do robienia tego serwera to 

Medson, Admini i rangi niżej, lecz oni nie są tutaj od robienia pluginów i nie mogą poradzić nic na aspekt techniczny. Programowanie to nie jest już zabawa tylko swego rodzaju praca i 

nikt im za to płacić nie będzie. Jeśli od pół roku właściciele nie umieją sobie poradzić z lagami to co ty mówisz o gruntownych zmianach. 

Niestety temu serwerowi jest bliżej upadku niż 2 sezonu ( bardzo chciałbym się mylić ). Sam staram się i poświęcam pełno swojego wolnego czasu, aby zbudować mapy, które buduje się bardzo 

długo, ale jak ma to kogokolwiek zachęcić jak na tych arenach są takie cofki, że się z miejsca nie da ruszyć ?. Sama renoma serwera jest tak zszargana, że nie wiem kto by chciał tu nowy przyjść 

i grać jak wchodzi na yt i widzi tylko prześmiewcze filmiki z lagami, bugami itp. z domeną cubegame.pl 

Szybciej sam nauczysz się programować, budować i zrobisz sb kopie 1v1 serwera i nazwiesz cubegame.pl sezon 2 :( niż tutaj coś takiego nastąpi. ( Chyba, że Medson, ISo, Natla i Sylvvia zaczną robić eventy, programować  i budować to może coś wyjdzie. ) :D 

Reasumując: 

Jeśli właścicielą się nie zachce, albo nie zorganizują nowych osób do programowania, które mogą dużo robić, to z serwera już nic nie będzie. Brak prac + lagi + opinia = upadek

Jeśli wezmą się do roboty to polecam: 

- Zrobienie propozycji typu: /rejoin, /party, /msg ogl wygląd serwera, AC w sumie to większość rzeczy. 

Można to wtedy nazwać: Sezon 2 ( Odrodzenie :P ) 

Tak, za dodaniem czegoś, lecz propozycja sama w sobie raczej nie relane. :( 

Edited by theloginPL

19 minut temu, theloginPL napisał:

Niby byłby to jakiś pomysł, lecz:

Nie wiem czy zauważyłeś, że właścicieli ten serwer już nie interesuje. Robią coś czasem jak już wszyscy gracze się zbulwersują. Takie zmiany potrzebują czasu i chęci do ich wprowadzenia.

Właściciele są już dorośli i serlecwer odszedł na 10 plan, to już nie są te osoby co kiedyś lat 18/20 co chce im się to robić. Jedyne osoby, które mają trochę werwy do robienia tego serwera to 

Medson, Admini i rangi niżej, lecz oni nie są tutaj od robienia pluginów i nie mogą poradzić nic na aspekt techniczny. Programowanie to nie jest już zabawa tylko swego rodzaju praca i 

nikt im za to płacić nie będzie. Jeśli od pół roku właściciele nie umieją sobie poradzić z lagami to co ty mówisz o gruntownych zmianach. 

Niestety temu serwerowi jest bliżej upadku niż 2 sezonu ( bardzo chciałbym się mylić ). Sam staram się i poświęcam pełno swojego wolnego czasu, aby zbudować mapy, które buduje się bardzo 

długo, ale jak ma to kogokolwiek zachęcić jak na tych arenach są takie cofki, że się z miejsca nie da ruszyć ?. Sama renoma serwera jest tak zszargana, że nie wiem kto by chciał tu nowy przyjść 

i grać jak wchodzi na yt i widzi tylko prześmiewcze filmiki z lagami, bugami itp. z domeną cubegame.pl 

Szybciej sam nauczysz się programować, budować i zrobisz sb kopie 1v1 serwera i nazwiesz cubegame.pl sezon 2 :( niż tutaj coś takiego nastąpi. ( Chyba, że Medson, ISo, Natla i Sylvvia zaczną robić eventy, programować  i budować to może coś wyjdzie. ) :D 

Reasumując: 

Jeśli właścicielą się nie zachce, albo nie zorganizują nowych osób do programowania, które mogą dużo robić, to z serwera już nic nie będzie. Brak prac + lagi + opinia = upadek

Jeśli wezmą się do roboty to polecam: 

- Zmienić cubegame.pl z powrotem na Mysg.pl <- nazwa nie jest tak zszargana + ludzią dobrze się kojarzy i ludzie zobaczą, że coś się zmienia. 

- Zrobienie propozycji typu: /rejoin, /party, /msg ogl wygląd serwera, AC w sumie to większość rzeczy. 

Można to wtedy nazwać: Sezon 2 ( Odrodzenie :P ) 

Tak, za dodaniem czegoś, lecz propozycja sama w sobie raczej nie relane. :( 

Wszystko wyjaśnione, nie ma na co liczyć, ja już praktycznie straciłem nadzieję po nowej edycji SkyWars.

Każdy wie jak wygląda praca nad Antycheatem oraz przykładem są chociażby bugi TheBridge, które były zgłaszane już dobre 3-4 miesiące temu jak nie więcej a poprawek nie widać żadnych.

Chciałbym aby serwer w końcu ożył, ale niestety chyba do tego nie dojdzie.

Jestem za zmianą czegokolwiek aby znów się tak przyjemnie grało tak jak kiedyś, za czasów  mysg  ;)

Edited by Rivaser

Nie wiem jak ty to wgl widzisz? 

Planujesz resetować wszystkie topki, robić wszędzie zmiany na raz w momencie gdzie na serwerze gra z 1000/1500 graczy z czego stałych ze 100? 

Nie wiem czy wiesz ale nawet w czasach największej aktywności nie przypominam sb takich resetów. Wszystko było wprowadzane edycjami. 

Pomijając fakt, że topki skończyły by jak na Skywallsach na trybach takich jak ( Tw,Sg,Vd, Sw ) czyli top1 ma 100 winów a top100 5 winów z tego czołówka to nie są gracze skupieni na 1 trybie tylko ludzie którzy grają najwięcej. 

Mnie jakoś bardziej satysfakcjonuje wbicie stabilnej topki, gdzie zawiera ona wszystkich graczy, niż wykasowanie jej od zera i granie z 20 osobami. ( Mógłbym Ci podać luźno z 30 graczy, którzy będą w każdej topce, nawet o top3 bym się mógł pokusić )

Jestem również ciekawy jak ty widzisz te wszystkie zmiany, 2 sezon super ale co na nim będzie? 

Jak niby 2 sezon ma ożywić Tw,Sg i inne? Reset samych statystyk nic nie zmieni. My z ekipą osobiście staramy się budować mapy na Sg by troche go rozruszać. Tryby które faktycznie mogłyby mieć 2 edycje to SCB bądź HNS gdyż są one fajnie grywalne. Ewentualnie dodał do obecnej nowe klasy na scb ( nwm czy sie da nie znam się).

Aktualnie priorytetem powinno być usunięcie wszelkich lagów na serwerze. Lagi+AAC to zabójcze combo. Nawet kosztem usunięcia Anty cheata gdyż administracji jest naprawdę sporo, a on bardziej przeszkadza. 

Więc jeżeli nie masz żadnych pomysłów na ten 2 sezon to ja nie widzę sensu go robić, tylko dlatego, że inne serwery tak mają. 

Edited by lokiblond

35 minut temu, lokiblond napisał:

Nie wiem jak ty to wgl widzisz? 

Planujesz resetować wszystkie topki, robić wszędzie zmiany na raz w momencie gdzie na serwerze gra z 1000/1500 graczy z czego stałych ze 100? 

Nie wiem czy wiesz ale nawet w czasach największej aktywności nie przypominam sb takich resetów. Wszystko było wprowadzane edycjami. 

Pomijając fakt, że topki skończyły by jak na Skywallsach na trybach takich jak ( Tw,Sg,Vd, Sw ) czyli top1 ma 100 winów a top100 5 winów z tego czołówka to nie są gracze skupieni na 1 trybie tylko ludzie którzy grają najwięcej. 

Mnie jakoś bardziej satysfakcjonuje wbicie stabilnej topki, gdzie zawiera ona wszystkich graczy, niż wykasowanie jej od zera i granie z 20 osobami. ( Mógłbym Ci podać luźno z 30 graczy, którzy będą w każdej topce, nawet o top3 bym się mógł pokusić )

Jestem również ciekawy jak ty widzisz te wszystkie zmiany, 2 sezon super ale co na nim będzie? 

Jak niby 2 sezon ma ożywić Tw,Sg i inne? Reset samych statystyk nic nie zmieni. My z ekipą osobiście staramy się budować mapy na Sg by troche go rozruszać. Tryby które faktycznie mogłyby mieć 2 edycje to SCB bądź HNS gdyż są one fajnie grywalne. Ewentualnie dodał do obecnej nowe klasy na scb ( nwm czy sie da nie znam się).

Aktualnie priorytetem powinno być usunięcie wszelkich lagów na serwerze. Lagi+AAC to zabójcze combo. Nawet kosztem usunięcia Anty cheata gdyż administracji jest naprawdę sporo, a on bardziej przeszkadza. 

Więc jeżeli nie masz żadnych pomysłów na ten 2 sezon to ja nie widzę sensu go robić, tylko dlatego, że inne serwery tak mają. 

Tym bardziej, że antycheat wywala graczy zamiast osoby które używają cheatów, a reset statystyk da tylko mniejszą liczbę graczy

Edited by Rivaser

Dnia 13.02.2021 o 3:11 PM, Uzulaser648 napisał:

teraz to by było łatwiej zrobić nowy serwer samemu niż oczekiwać na takie coś

no w sumie racja

• Guest changed the title to [Propozycja] 2 sezon cubegame
  • 11 months later...

Może obecnie to co się dzieje nie nazwiemy Cubegame sezon 2 a bardziej reaktywacja.

Niemniej jednak staramy się dążyć do tego, aby na serwerze pojawił się powiew świeżości i widoczne zmiany ;)

• SKIDUS locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Who's Online   0 Members, 0 Anonymous, 51 Guests (See full list)

There are no registered users currently online

• Create New...