Jump to content

[Propozycja] Tracker BedWars

ScaryKiller
 Share

Recommended Posts

1. Nick w grze: KrukuNotFound
2. Tryb gry: BedWars
3. Nazwa propozycji: Tracker
4. Opis propozycji: Gdy dany gracz się kampi można kupić tracker(Kompas który wskazuję gracza wybranego) Koszt to 3 emeraldy.  
5. Własne refleksje i opinie, dodatkowe informacje: Myślę że każdy by chciał coś takiego ponieważ to bardzo wkurza jak ktoś się kampi.
6. Ewentulne załączniki: Brak

Nie wiem czy jeszcze nie zauważyłeś, ale pisanie aktualnie propozycji jest bezsensu :( 
Nie ma szans, że przejdzie. Nie ze względu na jej atrakcyjność tylko na to, że ten serwer jest bez programistów.
Dopóki się to nie zmieni wątpię, że coś nowego będzie dodawane. Lagi, bugi zgłoszone pół roku temu dalej występują, więc w sumie czego ty oczekujesz ?

A co do samej propozycji, Jestem na tak 

Edited by theloginPL

4 godziny temu, theloginPL napisał:

Nie wiem czy jeszcze nie zauważyłeś, ale pisanie aktualnie propozycji jest bezsensu :( 
Nie ma szans, że przejdzie. Nie ze względu na jej atrakcyjność tylko na to, że ten serwer jest bez programistów.
Dopóki się to nie zmieni wątpię, że coś nowego będzie dodawane. Lagi, bugi zgłoszone pół roku temu dalej występują, więc w sumie czego ty oczekujesz ?

A co do samej propozycji, Jestem na tak 

miło, że nie tylko ja jestem szczery względem serwera :)

6 minut temu, Japonk86 napisał:

miło, że nie tylko ja jestem szczery względem serwera :)

Kurde, no wiesz jak od 3 lat jest tylko mydlenie oczu, że coś się zmieni i kończy się tylko na obietnicach, no to ten. 
Jakby te prace szły wolno to jeszcze okej, ale ich po prostu nie ma. 
Ciągle robią rzeczy nie widoczne dla zwykłych gracz, lecz lagi i maszyna się nie zmieniła. To co oni od 3 lat ulepszają kolejkę aren, bo chyba tylko to działa dobrze ( a nie czekaj też czasem się zawiesza)  :(. To nwm co mogą robić. Po prostu już trochę cierpliwość się wyczerpuje. I jak jeszcze z 5 miesięcy wierzyłem, że coś się może zmienić, tak już teraz wątpię. 

Myślę, że kompas w niektórych sytuacjach może być bardzo przydatny. 
Jedynie cenę bym troszkę podwyższyła do 4-5 emeraldów. 

jestem za dodaniem

Myślę, że jest to spoko opcja. Przyczyni się to do zmniejszonej liczby osób których nie da się znaleźć, przez to, że kampiom bez łóżka w trudno dostępnych miejscach, często na shifcie. Pomijając ten aspekt ułatwi to także samą rozgrywkę. Jestem na TAK.

• 2 weeks later...

Jasne, że tak, taka osoba co sie kampi zaszyje sie gdzieś na końcu mapy i bedzie sie tam shiftowała 30 min tylko żeby doczekać do bed destruction

tracker naprawde bylby przydatny, oczywiście, że tak

Wprowadzenie kompasu z pewnością zniweluje problem kampiących ludzi, a podczas samej rozgrywki nie da jakiejś dużej przewagi

Jestem na tak