XX EDYCJA MC.SKYBLOCK.PL JUŻ 27.08.2020!

TRAILER

Skocz do zawartości

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Nazwa trybu: Gun Game

Nazwa mapy: Dolina

Nick osoby/osób budujących: fajnyfacet

Opis mapy: Gra toczy się na terenie wioski położonej w dolinie. Wioska składa się z 5 domków, kościoła, stajni oraz 2 straganów. Na środku mapy jest staw, po którym łatwo można się poruszać dzięki lilią ustawionym idealnie w celu szybkiego przemieszczania się. Teren po za mapą jest obłożony barrier blokami, a testy wykazały, że nie da się wyjść po za mapę. Mapa ok: 150x100 kratek.

Link do zdjęć (+shadery): https://imgur.com/a/X7RSLjC

Link do zdjęć (-shadery): https://imgur.com/a/4TGjBT2

Zmieniona woda na szkło (-shadery): https://imgur.com/a/7vCmksG

Edytowano przez fajnyfacet
Zmiana wody na szkło

Mi się podoba, tylko kiedy ktoś wpadnie do tej wody to może być irytujące podczas walki. Moim zdaniem tam też powinny znajdować się bariery lub coś innego.

Na razie pozostanę neutralny

Witaj!
Moim zdaniem wszystko jest zbyt jednolite - brakuje zróżnicowania bloków i wygląda to bardzo słabo. Postaraj się podmienić bloki/zróżnicować je.
Stragany są fajnie wykonane, ale zmieniłbym "dachy" na np. wełnę.  Zamień lekko stone na np. 98:2, 4 czy też 98:1 i powinno to lepiej wyglądać.
Sam staw jest zbyt "kanciasty" - musi wyglądać naturalnie (mógłbyś dać w skale jakieś źródełko, z którego wypływa ta woda by dodać takiej naturalności).
Jeśli potrafisz, dodaj "customowe" drzewa bo te standardowe trochę psują wizerunek całej mapy.
Ode mnie tyle :D

Póki co jestem neutralny

Pozdrawiam RafiSKY

Dziękuje za wszystkie porady, będę modyfikował mapę. Od razu mówię, że nie jestem świetnym budowniczym, a wszystkie rady są dla mnie bardzo ważne, więc jak macie pomysły to chętnie wysłucham! Pozdrawiam!

zamien wode na szklo w kolorze wody :)

Jak dla mnie to w tej dolinie jest trochę za płasko. Tak z minusem

Witaj. 

Moim zdaniem kolorystyka mapy jest zbyt jednolita. Zamiast domów zbudowanych tylko z drewna i desek, część z nich zamieniłabym np. terakotą. 

W niektórych miejscach na mapie jest zbyt płasko oraz pusto. W tych miejscach można zbudować np. małe pole ze zbożem lub ławeczki.

Podsumowując, liczę na drobne zmiany odnośnie kolorystyki mapy oraz zbyt wyrównanych terenów na mapie. Mimo to jestem za dodaniem mapy. 

Cześć,

Mapa jest fajna i wiesz co

Chętnie bym na niej zagrał,

Za dodaniem.

Pozdrawiam KrukuNotFound

Mapka mi się podoba! Odświeżyłaby pulę map na GunGame.

Jestem za dodaniem.

• Utwórz nowe...