Skocz do zawartości

Polecane posty

1. Nick na TS3: Godek
2. Wiek: 16.
3. Doświadczenie: Ponad Przeciętne, z  tego komunikatora korzystam od 2017r. Byłem moderatorem na serwerze (100 os. +).
4. Czy posiadasz Discorda?: Tak.
5. Jak długo korzystasz z naszego TSa?:  Na tej tożsamości od 08.12.2020 18:31:48 a na wcześniejszej (przed formatem) od grudnia 2k19.
6. Dlaczego chcesz moderować akurat nasz serwer?:  Tak
7. Opisz siebie: Jestem Kacper mam 16 lat i lubię wyrywać takie dorosłe kobiety jak Vertie. Chodzę to technikum elektrycznego w Warszawie, interesuje się elektrotechniką, informatyką i motoryzacją. W wolnym czasie lubię wychodzić z przyjaciółmi i spędzać z nimi czas. W wolnym czasie lubię grać w ligę legend (Platyna  VI). Jestem uważany za osobę miłą bardzo lubię pomagać początkującym i potrzebującym. Oraz chciałbym wnieść dystans oraz dobrą zabawę na owego TeamSpeak 3.
8. Czy zapoznałeś się z regulaminem? Pieniądze dają szczęście 
9. Czy zapoznałeś się z taryfikatorem kar? Samochody mają płetwy

Zapraszam na rozmowę :)

Przed rozmową popraw proszę punkt 6 swojego podania.

Podanie napisane bardzo słabo. Chciałeś, byśmy nie odnieśli wrażenia, że jest ono sztywniackie, wyszło natomiast gorzej, niż myślałeś.
Nie masz możliwości (jak się okazało) edytowania podania na forum. Nie potrafiłeś jednak odpowiedzieć na pytanie z punktu 6 nawet podczas rozmowy.

Rozmowa z tobą była bardzo naciągana. Mam wątpliwości co to autentyczności twoich odpowiedzi na moje pytania.

Przyznałeś się, że nie przeczytałeś ani regulaminu, ani taryfikatora kar naszego serwera.

Następnym razem postaraj się trochę bardziej - na NIE

Napisano (edytowany)
7 godzin temu, Godek napisał:

6. Dlaczego chcesz moderować akurat nasz serwer?:  Tak

Mało przekonująca odpowiedź. Mimo wszystko zapraszam na rozmowe, może tam bardziej się rozgadasz :)

No coz, jesli Cie przenosze na rozmowe i na starcie mi mowisz ze to i tak nic nie da i nie widzisz sensu na rozmowe no to nie bede na sile Cie prosil. Szkoda, ze nie udalo nam sie porozmawiac. Moja ocena chyba nie powina Cie zdziwic. Nie, powodzenia.

Edytowano przez zugi

Napisano (edytowany)

Zapraszam na rozmowę 

Po rozmowie jestem w stanie stwierdzić, że nie czytałeś regulaminu ani taryfikatora po zadanym pytaniu opuściłeś mój kanał jestem na NIE

Edytowano przez Qwerty3

Konto stworzone tylko w celu napisania podania.  Jeśli na pytanie "Dlaczego" odpowiadasz "Tak." to nie świadczy to dobrze. Mimo wszystko złap mnie na ts3 na rozmowę :)

Napisano (edytowany)

Zapraszam na rozmowę :)

Jestem na NIE :mellow:

Edytowano przez YangRafi

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.