Skocz do zawartości

[Podanie] GraczRR2003

Polecane posty

1.nick:GraczRR2003

2. Wiek: 17(w pażdzerniku 18)

3.Opisz siebie: Witam nazywam się Radek, mam lat 17 i mieszkam w stosunkowo małym miasteczku Młynary położonym w warmińsko-mazurskim ,chodzę do klasy 3 liceum.

Moimi pasjami są wszelkiego rodzaju starocia typu dewocjonalia odznaczenia jak i stare zegary ,ponieważ jest to cos co kocham nad życie ,zebrałem już sporą kolekcje zabytkowych monet i reszty starych przedmiotów ,bardzo dbam o ekologie .bardzo lubię w wolnym czasie słuchać muzyki i grać w gry komputerowe na przykład - Minecraft  

4.Dlaczego miałbyś otrzymać rangę? ponieważ jestem osobą która lubi nawiązywać nowe kontakty z innymi osobami ,jestem osoba opanowaną , spokojną ,odpowiedzialną i uprzejmą , a pomoc innym graczom i administracji sprawiało by mi wielką satyskwacje , naj bardziej skupiam się na trybie HNS ale zaczynam powracać do innych trybów .Dobrze zaznajomiłem się z taryfikatorem kar ,oraz regulaminem serwera 

5.od kiedy aktywnie grasz na serwerze? aktywnie gram na serwerze od pół roku wcześniej grałem na serwerze pod inną nazwą mniej więcej 3 4 lata temu

5.ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer Jestem w stanie poświęcić od 4 do 8 godzin dziennie 

7.Discord: Tak posiadam

TeamSpeak3: Również posiadam

Sprawny mikrofon: Całkowicie sprawny

Mutacja: Tak

8.Czy posiadasz konto premium: Tak ,posiadam stan konta premium 

Dziękuję i pozdrawiam wszystkich którzy to przeczytali <3 

Hej,
Zapraszam na rozmowę w godzinach wieczornych na ts3 :PepeHappy:

Witaj Radosławie

Jak na trzecią klasę liceum ogólnokształcącego, Twoja ortografia, interpunkcja jak i składnia zdań nie wygląda dosyć obiecująco. Uznajmy że przymknę na to oko, ale licz się z tym, że będzie to od Ciebie wymagane, jako od członka administracji
Co do aktywności na serwerze, tak jak mówiłeś, większość Twoich statystyk opiera się na trybie HnS, ale mam nadzieję, że nie wyklucza to Twojej znakomitej znajomości reszty trybów na serwerze.

Pozostaje mi jedynie sprawdzić czy bylibyśmy w stanie się dogadać, jak i określić Twoją wiedze serwerową.
Do zobaczenia na rozmowie ;)

Przekonałeś mnie rozmową.

Nie mam zastrzeżeń co do Twojej kandydatury.

Jestem na tak.

Rozmowa przebiegła całkiem dobrze oraz wykazałeś się dużą wiedzą.

Nie posiadam większych zastrzeżeń co do twojej kandydatury, ale pamiętaj żeby powtórzyć cheaty ^_^

Jestem na Tak

Siemka,

Twoje podanie nie jest najdłuższe, ale da się czegoś o tobie dowiedzieć. Co do statystyk to nie są one rewelacyjne, aczkolwiek jakieś są. Nie mieliśmy okazji porozmawiać jeszcze na TS3, dlatego chciałbym ciebie zaprosić na rozmowę w godzinach wieczornych na TS3 kanał rekrutacji. Na ten moment neutral.

Dobry wieczór, na wstępie chciałem zauważyć to, na co zwrócił uwagę tulipan. Będąc szczerym, statystyki masz słabe i jak dla mnie są do poprawy. Zostaje mi cię jeszcze poznać, zapraszam cię na rozmowę na ts3. Aktualnie jestem na delikatnym nie / neutral

Hej,
Podanie mi się podoba, jednak zawiera kilka błędów, statystyki za to są nie najlepsze. Napisz do mnie na priv w celu ustalenia terminu rozmowy. 

• Utwórz nowe...