Skocz do zawartości

Polecane posty

1. Nick w grze: zugi_
2. Wiek: 18
3. Opisz siebie: Mam na imię Dawid, mam 18 lat oraz od około 3 lat mieszkam w Londynie. Interesuje się, a zarazem jestem fanatykiem gier komputerowych, oraz piłki nożnej. Słucham dość dużo muzyki, szczególnie spokojniejszego rapu oraz dobrego w uszy Dubstepu. Potrafię postawić na swoim, lubie poznawać nowych ludzi. Jak już wspomniałem, jestem fanatykiem gier komputerowych, na ogół gram w gry komputerowe ponad 8 lat i nie chcę przerywać. Gram w Csa, valoranta, gta, rocket league. Gdy miałem 12 lat odrwiwając się od komputera zacząłem piłkę nożną. Byłem bramkarzem, później przeniosłem się na obronę i tak ćwiczyłem przez półtora roku. Później jednak powiedziałem, że piłka to nie dla mnie i siedzę tak jak teraz, na tyłku przed komputerem. Jestem osobą opanowaną która ma dystans do swojej osoby.
4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę? Wydaje mi się, że jestem osoba dojrzala na te stanowisko. Na serwerze staram sie grac aktywnie, nie raz natrafiam na osoby ktore lamia regulamin i nic poza zgloszeniem nie da sie zrobic (najgorsze jest to jak nikogo z administracji aktualnie nie ma). Mam dosc wiele wolnego czasu, bylbym w stanie siedziec dosc czesto na serwerze i pilnowac porzadku. Tak jak wspomnialem troszke wyzej jestem osoba ktora ma dystans do siebie oraz lubie poznawac nowe osoby co za tym idzie wydaje mi sie, ze wpasowalbym sie w wasza ekipe :)
5. Od kiedy aktywnie grasz na serwerze? aktywnie od okolo poltora miesiaca.
6. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer? ok. 3h dziennie.
7. Discord: tak/nie Tak
    TeamSpeak3: tak/nie Tak
    Sprawny mikrofon: tak/nie Tak
    Mutacja: tak/nie Tak
8. Czy posiadasz konto premium: tak (i tylko tak, innej odpowiedzi być nie może) Tak

Hej zugi,
Nigdy nie gadaliśmy, więc zapraszam na rozmowę. Zobaczymy co wiesz na temat Cubegame :PepeHappy: (raczej godziny wieczorne)
Szczerze to mam mieszane uczucia po rozmowie, ale myślę, że można dać ci szansę. Tak

Siemka,

Mieliśmy okazję porozmawiać na TS3. Rozmowa myślę, że przebiegła pomyślnie. Miałeś lekkie braki w wiedzy. Z samego podania można się czegoś o tobie dowiedzieć. Podsumowując jestem na TAK.

Hej,

Z podania można się czegoś dowiedzieć na Twój temat. Wczorajsza rozmowa nie była najgorsza, aczkolwiek były pewne braki oraz wydajesz się być całkiem sympatyczną osobą.

Nie widzę przeciwskazań, aby nie dać ci szansy. 

Jestem dosyć sceptycznie nastawiony do moderowania dwóch serwerów jednocześnie, jako że w znacznej większości przypadków, osoba "wypala się" na jednym z nich i rezygnuje.
Mam nadzieję że nie będziesz kolejną z nich... Nie mam więcej przeciwwskazań

Siemanko zugi, już rozmawialiśmy i wydajesz się spoko i ogarniętą osobą. Jesteśmy razem w administracji ts3 gdzie dobrze wykonujesz swoje obowiązki. Bez zbędnego gadania jestem na Tak

• Utwórz nowe...