Skocz do zawartości

[UB] [Blacklisted] LegendaryADI2281

Polecane posty

Na wstępie: Prośba jest szczera do bólu, z góry przepraszam za tematy oraz fakty które wzbudzą kontrowersje. Proszę o przeczytanie całości i nie odrzucanie prośby z miejsca. Postarałem się nad nią jak nad wszystkimi podaniami na helpera kiedyś razem wziętymi.

Nick w grze: zaczynałem jako ADI2281, jestem znany spod nicku LegendaryADI2281.  Nicki ApplePie274, Executioner_1904, i inne które wpadły mi na poczekaniu do głowy były tymczasowymi multikontami które zrobiłem pod wpływem emocji oraz złości.
Powód zbanowania: Praktycznie każdy możliwy punkt regulaminu, szczególnie łamałem zasady czatu. Przede wszystkim zostałem zbanowany za działanie na szkodę serwera po degradacji z administracji oraz inne brudy które wypłynęły jeszcze przed degradacją.
Treść wyjaśniająca:  Tu niestety będzie sporo do czytania, ale warto poświęcić te pare minut. Zaczynając od sytuacji w której byłem zdegradowany za kopiowanie przedmiotów, przedmioty kopiowały mi sie automatycznie ponieważ moje konto się totalnie zbugowało, nie mogłem w ogóle się teleportować, niejednokrotnie zgłaszałem to wyższej administracji aby w hierarchii przekazali to na samą górę. Nic nie poskutkowało, nie mogłem zrobić kompletnie NIC mając rangę moderatora. Nie mogłem wpisać żadnej komendy, a co dopiero się teleportować. Bug polegał na tym, że konto pozostawało cały czas w tym samym stanie, tzn. miałem załóżmy kilof 64/64 w ekwipunku, zbugowało mi się konto i nie ważne, czy odłożyłem kilof do skrzynki, wykopałem kilka ekwipunków stone i potem go sprzedałem, Konto wracało po ponownym zalogowaniu do tego samego stanu. Do tego doszły spiny między mną a niektórymi osobami z administracji, nie chcę mówić kto i co. Bo nie chcę zwalać winy na kogoś innego. Ale bez przesady, zostać totalnie zgnojonym przez to że coś się zrobiło mimo że nie było mnie w tamtym czasie w ogóle na serwerze, lub za sytuacje w której "nadużywałem komend moderatora" teleportując się na zamkniętą wyspę gracza, z czego nawet nie mogłem się wytłumaczyć, więc rozpiszę to teraz. Osoba ta wyraziła zgodę na moje przebywanie na wyspie ponieważ moja wyspa była dosłownie obok i latałem tam elytrą, koleżanka która wtedy się do mnie teleportowała, nie ingerowała w żadnym stopniu w wyspę tej osoby, była moim tzw. checkpointem, ponieważ wróciłem na dosłownie minutę do siebie na wyspę odłożyć przedmioty do skrzyń oraz naprawić miecz.
Ale ważniejszą sprawą jest działanie na szkodę serwera, niż moje indywidualne rozterki. W jednym wielkim skrócie, bawiłem się po całości, wykorzystywałem całą swoją wiedzę o grze, różnych modyfikacjach wspomagających mi zdobywanie przedmiotów i wbijanie topki, dzięki np. AutoFish dzięki któremu zdobyłem jedwabny dotyk oraz naprawę w dużych ilościach, żeby wymaxować swój ekwipunek.  Także wykorzystywałem błąd w zapisie bloków przy wprowadzeniu etheru kopiąc rudę kwarcu której wartość była 10-krotnie większa od pozostałych rud. Także kopiowałem pieniądze i ether, w ostatnich dniach edycji. W głowie miałem, że edycja i tak już jest martwa więc co za różnica. Ogółnie rzecz biorąc nie była to jedyna edycja na której wykorzystywałem ekonomie przeciwko niej, i potrafiłem legitnie zarabiać około 1.000.000$ w godzinę. Jeżeli chodzi o obrażanie ludzi z administracji, każdy to robi, po prostu moje rozmowy zostały wyciągnięte z kontekstu i wysłane chcąc mi jak najbardziej dopiec. Jeżeli chodzi o itemki z eventów, nie brałem ich, niektóre osoby widziały screena w którym mam seta z gladiatorów. Zbierałem zawsze rzadkie przedmioty praktycznie co edycje kończyłem w legendarnym secie ochrona 5. Set z eventu uzyskałem poprzez wymianę legendarnego seta + dopłatę w $ z mojej strony. Nie pamiętam nawet która to była edycja, wydaje mi się że 14/15, bo byłem na tamtej edycji wtedy w administracji dopóki nie dostałem degrada za wymianę przedmiotów na serwerze za psc. Tą historię chyba każdy już słyszał, ale przyznaję, robiłem to na własną odpowiedzialność i wiedziałem z czym się to wiążę.

Treść wyjaśniająca tym razem dobre strony.
Jestem starym bywalcem, który chętnie spędzał czas ze znajomymi na sieci serwerów skyblock.pl czy to na skyblocku, czy na teamspeaku. na Cubegame oraz mchc praktycznie w ogóle nie grałem, bo nie podobają mi się te tryby. Mimo wielu błędów niejednokrotnie dostawałem kolejne szanse, szczególnie od Medsona, za co serdecznie mu dziękuje jeżeli to przeczyta. Kilku znajomych zachęcało mnie już dawno do tej prośby, ale upierałem się, że jest to zdecydowanie za wcześnie i wydaje mi się że miałem rację. Minęło około 1.5 roku od tamtego pechowego dnia, bo jak dobrze pamiętam umieszczony na blackliście zostałem w piątek 13-stego. Dlatego zdecydowałem napisać prośbę teraz, póki jest spokojna sytuacja, edycja skyblocka wciąż zamknięta i jest więcej tego "czasu" na przemyślenia.
Przestałem dawno robić jakiekolwiek multikonta, bo nie ma to sensu, równie dobrze mógłbym kupić nową premkę bo ip i tak mam inne niż kiedyś i nikt by nie wiedział, że ja to ja. Po prostu nie chcę się ukrywać i chcę spędzić czas ze znajomymi.

Czego oczekuję i co oferuję od samego siebie.  Pisząc tą prośbę oczekuję zdjęcia z blacklisty, jednakże nie chcę żeby nastąpiło to od razu, nie zależy mi na czasie, tylko na samym fakcie. Myślę, że lepiej jest dobrze przemyśleć wszystkie za i przeciw niż potem zastanawiać się kiedy mógłbym coś znów odwalić. Od samego siebie jedynie co mogę zaoferować to tak naprawdę wsparcie serwera, przede wszystkim zgłaszanie jakichkolwiek błędów, bo łatwo to wyłapuję, pograłem trochę na innych serwerach i po prostu znudziło mi się tryhardowanie, chce w spokoju pograć i popisać z dawnymi znajomymi. Przede wszystkim zależy mi na tym, ze względu na dobre kontakty z graczami. Oraz stali gracze którzy są ze mną na wyspie co jest też formą wsparcia dla serwera. I nie chodzi mi o fakt, że jak zostałbym nawet odbanowany to wpłacę x zł na stronę, tylko po prostu. Grając jednocześnie zawsze się tam gdzieś przewinie wsparcie jakieś w waszą stronę jako właścicieli sieci skyblock.pl
Zaoferować mogę po prostu szczerą pomoc i chcę odpokutować swe grzechy. Tak jak mówiłem, nie zależy mi na czasie. Bez różnicy czy nastąpi to za 3 dni, za tydzień czy za np. miesiąc, liczy się fakt. Chciałbym też porozmawiać przed wystawieniem opinii z każdym kto chcę się wypowiedzieć w tym wątku, bez względu na decyzję czy jest pozytywna czy negatywna. Chcę, aby po prostu osoba mogła rzetelnie ocenić własną opinią, móc dopytać o dodatkowe informacje oraz w wypadku negatywnej opinii, powiedzieć co powstrzymuje ją przed wystawieniem opinii pozytywnej. Proszę też o nie odrzucanie prośby z miejsca. Chcę potraktować was i być potraktowanym z należytym szacunkiem. Discord: LegendaryADI2281#2203 - tu proszę o kontakt, ponieważ na teamspeku jestem zbanowany a chciałbym indywidualnie wszystko wyjaśnić. Osoby które nie są związane z tematem  a chcą wyrazić opinię lub znać sytuację, także zapraszam do rozmowy, nikomu nie zaszkodzi poświęcić 10-20 minut na rozmowę, a wiele mogą obie strony z tego wyciągnąć wniosków.

Nick banującego:  Chyba każdy z starszej administracji chociaż raz miał okazję

Screen z Informacją o banie:  Niestety nie posiadam, ponieważ usuwałem wszystkie zdjęcia a nie chcę specjalnie wchodzić na teamspeaka lub serwer w grze będąc zbanowanym i dostawać kolejnego niepotrzebnego bana.

Siemka Adi!

Przedyskutowaliśmy Twoją sprawę. Niestety nie jesteś na blackliście serwerowni po raz pierwszy, a raz już zostałeś z niej zdjęty. Owszem, każdy człowiek w stu procentach zasługuje na drugą szansę po odpokutowaniu swoich grzechów, jednak w Twoim wypadku niestety ta byłaby już trzecią.

Bany permanentne na naszej serwerowni zazwyczaj trwają orientacyjnie między pół roku (SkyBlock) do 2-3 lat (CubeGame). Ty nie otrzymałeś jednak bana permanentnego, a zostałeś dopisany do listy persona non grata, osób które w sposób wyjątkowo szkodliwy postępowały na niekorzyść naszej serwerowni.

Osobiście darzę Cię szacunkiem, jak każdego gracza zresztą, jednak niestety oczekiwanie na rozmowy, wyjaśnianie, niewiele zmieni w Twojej sprawie, a jedynie przedłuży czas oczekiwania na jednoznaczną decyzję. Rozważając wszelkie za i przeciw, rozmawiając z pozostałymi Administratorami, niestety już w tym momencie mogę poinformować o oddaleniu Twojego wniosku, ponieważ takowy musieliby poprzeć wszyscy Administratorzy serwerowni skyblock.pl bez wyjątku, a są wśród nas osoby, które ze względu na zajścia z przeszłości nigdy się na to nie zgodzą.

Możemy być jednak w kontakcie, gdyby sytuacja w przyszłości uległa zmianie - dodaj mnie na discordzie Medson#4307

Zamykam

• Medson locked this temat
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Utwórz nowe...