Jump to content

[Propozycja] SCB

RoxSd
 Share

Recommended Posts

1. RoxSd
2. SCB
3. Zmiany w klasach na Scb
4. Oto moje propozycje:
Nerf szkieleta Z punch 2 na 1 i usuniecie powera 
Buff  obrazen klasy Wilk
Buff  obrazen klasy Herobrine
Zmiana broni czarodzieja na miecz drewniany/stone'owy
Nerf speeda klasy kot
Nerf knocka klasy zombie
Buff sharpnessa klasy ciastek
Buff mikstury (zwiekszenie liczby i trwania efektu) klasy pajak
Buff sharpnessa klasy enderman
Buff enchantu thorns klasy kaktus
Buff sharpnessa klasy krowa
Buff sharpnessa klasy goldenboy
Buff seta i sharpnessa klasy kroliczek
5. Mysle ze tryb ze te zmiany (przynajmniej wiekszosc z nich) sie przyda bo tryb SCB jest bardzo niezbalansowany oraz o wiekszosci klas nawet nie wiedzialem gdyz nikt na nich nie gra.
6. - 

Szczerze, przydałoby się.

Na tak

Wszystko sobie przeanalizowalem, i tylko zmienil bym punch na szkielecie na 1, bo nie byl by wart ceny bez powera, a pozostale srednio.

NEUTRAL/MALE NIE

Posted (edited)

funkcja szukaj nie boli, aż specjalnie ci oszczędzę czas.

Edited by Japonk86

2 godziny temu, Japonk86 napisał:

funkcja szukaj nie boli, aż specjalnie ci oszczędzę czas.

Widzialem ten post ale nie bardzo sie z nim zgadzam. Napisalem wlasne propozycje... A poza tym ten post ma 2 lata wiec XD

• Guest changed the title to [Propozycja] SCB
Posted (edited)

Imo twoje propozycje trochę bez sensu, zabranie szkieletowi puncha zepsuje jego sens, a twoje zbalansowanie klas moim zdaniem będzie trochę OP. Pograj każdą trochę i się przekonaj jaki poziom ma każda. Ja już mam to za sobą i wiem co i jak. Poza typ byś wymyślił coś kreatywnego do tych klas, bo wygląda twój balans miernie.

Jeżeli mam się odnieść jak powinno być (moim zdaniem, osoby z 1000+ winów SCB i znajomością każdej klasy) to:

1 Szkielet - Najwyżej zabrać mu seta/power ze względu na fakt, że szkielet bez puncha będzie niczym w porównaniu do blaze'a

Wilk - Naprawić kości (żeby dropiło więcej niż 1)
3 Herobrine - Niewidka 5s - inspirowane przez Galileo gdyż ten buff ma sens
4 Czarodziej - dać do klas podstawowych bo w porównaniu z VIPowskimi jest słaby
5 Kot - najwyżej skrócić slowa do 5s
6 Zombie - zabrać Sharpa.
7 Ciastek - klasa inspirowana piecem i wypiekami, jak na moje fire res dać
8 Pająk - zgadzam się - zwiększyść ilość poisonów i ich długość
9 Enderman - grywalna taka, jaka jest.
10 Kaktus - grywalny taki, jaki jest
11 Krowa - w ostateczności dodać coś w stylu zupki, która przywraca HP
12 Goldenboy - dobra klasa niedoceniona przez ciebie; grywalny taki, jaki jest
13 Króliczek - buff knocka max.

Edited by Japonk86

41 minut temu, Japonk86 napisał:

Imo twoje propozycje trochę bez sensu, zabranie szkieletowi puncha zepsuje jego sens, a twoje zbalansowanie klas moim zdaniem będzie trochę OP. Pograj każdą trochę i się przekonaj jaki poziom ma każda. Ja już mam to za sobą i wiem co i jak. Poza typ byś wymyślił coś kreatywnego do tych klas, bo wygląda twój balans miernie.

Jeżeli mam się odnieść jak powinno być (moim zdaniem, osoby z 1000+ winów SCB i znajomością każdej klasy) to:

1 Szkielet - Najwyżej zabrać mu seta/power ze względu na fakt, że szkielet bez puncha będzie niczym w porównaniu do blaze'a

Wilk - Naprawić kości (żeby dropiło więcej niż 1)
3 Herobrine - Niewidka 5s - inspirowane przez Galileo gdyż ten buff ma sens
4 Czarodziej - dać do klas podstawowych bo w porównaniu z VIPowskimi jest słaby
5 Kot - najwyżej skrócić slowa do 5s
6 Zombie - zabrać Sharpa.
7 Ciastek - klasa inspirowana piecem i wypiekami, jak na moje fire res dać
8 Pająk - zgadzam się - zwiększyść ilość poisonów i ich długość
9 Enderman - grywalna taka, jaka jest.
10 Kaktus - grywalny taki, jaki jest
11 Krowa - w ostateczności dodać coś w stylu zupki, która przywraca HP
12 Goldenboy - dobra klasa niedoceniona przez ciebie; grywalny taki, jaki jest
13 Króliczek - buff knocka max.

Mhm, zobaczymy jak adm zareguje

nie zareaguje, bo temat powtórzony, a jak zareaguje to znaczy, że się postów nie przeglądało ;) zwłaszcza tych przypiętych.

Posted (edited)

Cześć!

Nie będę tego nawet komentował!

Było dużo takich samych propozycji. 

Nie.

Edited by KrukuNotFound

Jak wyzej napisali niektorzy, tylko punch 2 na punch 1 w szkielecie bym zmienil, reszte zostawilbym tak jak jest

Dopowiedzenie do szkieleta: 
Cala topka scb jest wbijana na szkielecie ktory zadaje 5-4 serc obrazen flowerowi ktory ma prot 1 na secie... a jego punch wyrzuca gorzej niz knockback zombiego. Czyli poza mape :P na mapach typu krokodyle szkielet wygra na 100% bo 1 jego strzala wypycha z mapy. Taki herobrine (klasa dla VIPOW) nie ma szans z szkieletem i nawet podejsciem do niego (:

Posted (edited)
1 godzinę temu, RoxSd napisał:

Cala topka scb jest wbijana na szkielecie ktory zadaje 5-4 serc obrazen flowerowi ktory ma prot 1 na secie... a jego punch wyrzuca gorzej niz knockback zombiego. Czyli poza mape :P na mapach typu krokodyle szkielet wygra na 100% bo 1 jego strzala wypycha z mapy. Taki herobrine (klasa dla VIPOW) nie ma szans z szkieletem i nawet podejsciem do niego (:

Po pierwsze szkielet nie odrzuca bardziej niż zombie (pod warunkiem, że umiesz grać zombie na odrzut), a po drugie jeżeli ktoś umie grać enderdragonem to szkielet jest praktycznie bez szans, zwłaszcza na tych nieco większych mapach typu mario, zawirowana, cukiernia, urodzinowa, kosmiczna, a cmentarz to już tym bardziej, owszem na krokodylach ma szanse tak jak na każdej innej, ale tak jak wspomniałem zależy czy ktoś umie grać enderdragonem i tak na prawdę nie tylko nim, bo blaze (jego łuk łącznie z ogniem zadaje więcej niż szkielet) i kot (ma speeda) a nawet flower (ma przecież odrzut 2 + fire acpect 2 więc no) też mogą go ograć, a jak ktoś nie umie grać szkieletem to uwierz, że jest bez szans nawet na tych krokodylach.

Edited by Rivaser

3 godziny temu, RoxSd napisał:

będąc w topce jakoś około 30 -40 miejsca, powiem ci że szkieleta używam tylko jak wiem że więcej niż jeden z przeciwników ma szkieleta albo zombie, albo enderdragona. tak poza tym to sobie królikiem skacze, bo fajnie. jak masz problem z podejściem do szkieleta to kup sobie królika i będzie dużo łatwiej. poza tym, knockback w grze zależy od wielu rzeczy, miedzy innymi kierunku w ktory przeciwnik idzie, czy skacze czy nie, czy biega, jak dużo cps klika. jest pare takich osob co tylko tym szkieletem graja ale z czasem sie da przyzwyczaic do ich stylu gry i ogrywać regularnie. 90% topki jest wbijane na zombie, enderdragonie i pigmanie, i jeszcze blaze. takie osoby co graja tylko szkieletem to raczej mniejszość