Jump to content

[Propozycja] Zmniejszenie minimalnej ilości graczy do napisania /vote na SkyWalls i SkyWars

polo483
 Share

Recommended Posts

1. polo483

2. SkyWars i SkyWalls

3. Zmiana minimalnej ilości graczy do napisania /vote i wystartowania gry

4. Szczerze, tryby takie jak SkyWalls i SkyWars są obecnie niegrywalne z powodu minimalnej ilości graczy potrzebnej na wystartowanie gry. Głównie dlatego tryby te umierają. Można by zmienić minimalne na: SkyWalls 2v2 - 4 gracze, SkyWalls 4v4 - 8 ,SkyWalls 6v6 - 12, SkyWars 1v1 - 2, SkyWars 2v2 - 4.

5. Często gdy gram na Cubegame zachciewa mi się grać na SkyWalls lub SkyWars. Często też oczekujących graczy jest (jako przykład podam SkyWalls 2v2) 4 graczy razem ze mną, chcemy wystartować, ale nie możemy z powodu 6 wymaganych graczy. Następnie gracze wychodzą, bo ile można czekać? Gdyby zostało to zmienione, na trybach mogłoby być więcej graczy, bo wiedzieliby, że można startować gry od mniejszej ich ilości.

6. ---

Nawiązywanie do starej edycji SW, piękne czasy. Jednakże moim zdaniem granie zazwyczaj 1v1 nie będzie dobre na tę edycję, więc mimo wszystko dam na nie. Co do sw 2v2 czy swalls to tak.

ja bym proponował SkyWalls zamknąć a SkyWars przywrócić starą edycję w bez teamów

Posted (edited)

Na trybach nie da się zagrać bez dłuższego czekania na innych graczy, to dobry pomysł.

tak

Edited by suzii

53 minuty temu, Derpeusz napisał:

ja bym proponował SkyWalls zamknąć a SkyWars przywrócić starą edycję w bez teamów

Ja bym chętnie zobaczył taką zmianę ^_^

1 godzinę temu, Derpeusz napisał:

Jesli chodzi o zamkniecie - zdecydowanie nie. Poprostu przydal by sie jakis update ktory sciagnal by ludzi do tego trybu.

Jesli chodzi o zmiane na 2v2 - zdecydowanie tak.

Posted (edited)
1 godzinę temu, Derpeusz napisał:

Bardzo bym tak chciał tylko ciekawe jak ze starymi mapami (bo te obecne są takie sobie do starej edycji, a stare to było coś pięknego każdy kto grał ten wie, no chyba, że jakoś te nowe się poprawi, ale stare to jednak najlepsza opcja).

Mimo wszystko - Duże tak

Edited by Rivaser

W sumie dobry pomysł, tak samo można zrobić na blitz sg zmniejszając ilos osób do 4

4 minuty temu, RoxSd napisał:

Jesli chodzi o zamkniecie - zdecydowanie nie. Poprostu przydal by sie jakis update ktory sciagnal by ludzi do tego trybu.

Jesli chodzi o zmiane na 2v2 - zdecydowanie tak.

Chłopie ty chyba nie wiesz, że to nowa edycja Skywalls i jedynie co się opłaca to usunięcie tego trybu z serwera, bo nikt na nim nie gra od jakiś 2 miesięcy jak nie więcej, żaden update nie pomoże - tyle

5 minut temu, Rivaser napisał:

Chłopie ty chyba nie wiesz, że to nowa edycja Skywalls i jedynie co się opłaca to usunięcie tego trybu z serwera, bo nikt na nim nie gra od jakiś 2 miesięcy jak nie więcej, żaden update nie pomoże - tyle

wiekszosc osob nie wie nawet o istnieniu skywallsow... Update i rozglos by uratowal ten tryb

4 minuty temu, RoxSd napisał:

wiekszosc osob nie wie nawet o istnieniu skywallsow... Update i rozglos by uratowal ten tryb

Nie jestem pewien, ale może by to na krótki czas przyciągnęło graczy, ale na dłuższą metę nie jest to opłacalne. 

Co do skywarsów warto zainwestować, podobnie jak z Blitz sg gdzie problemem są poprostu ludzie wychodzący z areny po krótkim czasie jak nikt nie przyjdzie, co pomoże w szybszym zbieraniu ludzi

Posted (edited)
Dnia 21.03.2021 o 8:57 PM, RoxSd napisał:

Polecam zobaczyć topke kolego, wie o nich właściwie każdy

Edited by Rivaser

8 minut temu, Rivaser napisał:

Polecam zobaczyć topke kolego, wie o nim każdy z bardziej aktywnych graczy

Tak ale tych graczy ktorzy wiedza jest z 100 (i 4 osoby z topki i tak tylko graja)? a o bw wie jakies 10k osob ktore kiedykolwiek gralo na tym serwerze

Cześć!

Chciałbym zobaczyć to w praktyce i zagrać oczywiście.

Mogło by to trochę odświeżyć te tryby.

Oczywix że jestem na Tak.

Posted (edited)
12 godzin temu, RoxSd napisał:

Tak ale tych graczy ktorzy wiedza jest z 100 (i 4 osoby z topki i tak tylko graja)? a o bw wie jakies 10k osob ktore kiedykolwiek gralo na tym serwerze

Uwierz mi, że wie o tym trybie tak na prawdę każdy, gracze są o tym informowani czy to na fanpage'u czy gdzieś indziej. Ja od początku wiedziałem, że to nie wypali, a ciebie nawet nie było na nowej edycji i nie wiesz co tam się działo przez pierwszy tydzień, poza tym sam napisałeś, że jest ze 100 graczy którzy wiedzą, a 4 tylko gra więc wszystko mówi samo za siebie. 

Nie ma sensu się kłócić, jak ktoś chcę grać na tego typu trybie to idzie na bw - tyle

Edited by Rivaser

14 godzin temu, Derpeusz napisał:

o boze, lezka się kręci w oku

JESTEM ZA TYM POMYSLEM, CO  NAPISAL PAN DERPEUSZ

12 godzin temu, RoxSd napisał:

Po jakiś 2 tygodniach od dodania tego trybu już były tam pustki, nie ma sensu robić kolejnej edycji tego trybu, ja bardzo lubię ten tryb ale i tak twierdzę że nie da się tego uratować.

Co do przywrócenia starej edycjii sw jestem na Tak

OMG, TAK PROSZE, TEZ JESTEM ZA TYM POMYSLEM

Dnia 22.03.2021 o 9:43 AM, RubiakaIsAn napisał:

o boze, lezka się kręci w oku

JESTEM ZA TYM POMYSLEM, CO  NAPISAL PAN DERPEUSZ