Skocz do zawartości

Polecane posty

Nazwa trybu : SCB

Nazwa mapy : Pustynna

Nick osoby/osób budujących : Weronicd2

Opis  mapy : Mapa przedstawia pustynię. Znajduje się tam wąż, z którego widać całą mapę. Lecz aby uniknąć kampienia się za jego głową, dałam tam kilka barrier blocków. Dalej, widzimy świątynię, która jest idealnym miejscem na pojedynki. Na samym środku, ukazana jest pustynia z lampami oraz drzewem. Na kolejnej wyspie można zobaczyć domek z twarzą creepera oraz wielkie drzewo - idealne dla klas z łukami. Na mapie znajduje się też kilka małych platform, które ułatwiają przemieszczanie się po mapach za pomocą podwójnego skoku.

Link do mapy : https://imgur.com/a/NHXk7lw

Przenoszę do odpowiedniego działu.

Napisano (edytowany)

Mam wrażenie, że mapa jest trochę za mała, strasznie casualowy styl; losowe budowle z drewna, piaskowca. Neutral

Edytowano przez Japonk86

JESTEM ZA ODRZUCENIEM

Mapa jak dla mnie jest za mała, i tak jak Japonk wyjaśnił : zbyt powszechny styl

Jest kanciasta, zobacz jakie są mapy na scb, pod wsypą mają dużo rzeczy, i prawie wszystko jest z piaskowca

Próbuj dalej

Hej,

Mapka jest za mała i myślę, że nie powiedziałbym to ci tylko ja.

Następnym razem powiększ mapkę i pododawaj jakieś drobiazgi.

Jestem na Nie.

Dla mnie mapa jest zbyt "basic" nie wyróżnia się tak trochę niczym. Jak mówili też przedmówcy, jest dosyć mała.

Zbudowanie też wszystkiego z piaskowca nie pomaga, gdyż bardzo się wszystko zlewa i nie można zobaczyć niczego szczególnego

Jestem na nie

Jeśli nie chcesz porzucić projektu, to powiększ mapę i zwiększ paletę, ale z głową, żeby nie wyszedł tzw. "misz-masz"

Mapa zdecydowania jest za mala i za "prosta". Postaraj sie ja jakos ulepszyc po czym wstaw nowe screany.

Na ten moment na nie, powodzenia!

Niestety mapa mnie nie przekonała.

Jestem na Nie.

• Utwórz nowe...