Skocz do zawartości

[Odrzucone] [Podanie] xSkeelaNieKupisz

Polecane posty

EDYTOWANE :D 

-------PODANIE CUBEGAME XSKEELANIEKUPISZ--------

Na samym początku chciałbym pozdrowić cały ten serwer, bo zapewne czytają to gracze najlepszego polskiego serwera Cubegame.pl. Podniosę wszystkie statystyki obiecuję

1. Nick w grze: xSkeelaNieKupisz

-------------------------------
2. Wiek: 14 lat

-------------------------------
3. Opisz siebie: Więc tak. Nazywam się Dominik. Kończę 8 klasę w Szkole Podstawowej w województwie Dolno - Śląskim w dosyć małej miejscowości . Jestem cierpliwy i bardzo lubię pomagać innym ludziom. Gram w Minecrafta dobre 6 lat a na serwerze cubegame.pl od 2019 roku. Chciałbym się liczyć na tym serwerze bo bardzo mi się spodobał.  Mój stary nick to Marsh0PL na, którym dostałem bana za sojusz ale to już przeszłość i to się nigdy nie powtórzy. Uwielbiam grać w koszykówkę i w piłkę ręczną. Ogarniam bardzo dobrze ortografię ale lekki problem z interpunkcją.

----------------------------------------
4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę?

Bo uwielbiam pomagać ludziom i chciałbym chociażby troszeczkę wesprzeć ten serwer. Postaram się wspomóc tych wszystkich adminów, moderatorów i helperów aby nie mieli kupy roboty. Nie będę banował bezpodstawnie. Jak już mówiłem chciałbym oddać troszeczkę siebie by wspomóc ten serwer.

-----------------------------------------
5. Od kiedy aktywnie grasz na serwerze?

Od 2019 do dzisiaj  

-----------------------------------------
6. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer?

dobre 2-4 godzinki

-------------------------------------------------
7. Discord: tak/nie tak - xSkeelaNieKupisz#9921
    TeamSpeak3: tak/nie niestety nie :c
    Sprawny mikrofon: tak/nie na komputerze jeszcze nie za to mam telefon na, którym jest Discord  
    Mutacja: tak/nie     Niestety jeszcze nie ale sądzę, że za niedługo tak 

-------------------------------------------
8. Czy posiadasz konto premium: tak (i tylko tak, innej odpowiedzi być nie może)  Oczywiście że tak

ŻYCZĘ MIŁEGO DNIA I POZDRAWIAM CAŁY SERWER 

---------------------------------------------------------------

Po odrzuceniu podania zazwyczaj należy odczekać min. 2 miesiące :( 

Podanie odrzucone.

• Medson changed the title to [Odrzucone] [Podanie] xSkeelaNieKupisz
  • Medson locked this temat
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Utwórz nowe...