Jump to content

[Odrzucone] [DUPLIKAT] [Podanie] xSkeelaNieKupisz

Recommended Posts

-------PODANIE CUBEGAME XSKEELANIEKUPISZ--------

1. Nick w grze: xSkeelaNieKupisz

---------------------------------------
2. Wiek: 15 lat

-----------------------------------------
3. Opisz siebie: Więc tak. Nazywam się Dominik. Kończę 8 klasę w Szkole Podstawowej w województwie Dolno - Śląskim w dosyć małej miejscowości . Jestem cierpliwy i bardzo lubię pomagać innym ludziom. Gram w Minecrafta dobre 6 lat a na serwerze cubegame.pl od 2019 roku. Chciałbym się liczyć na tym serwerze bo bardzo mi się spodobał.  Mój stary nick to Marsh0PL na którym dostałem bana za sojusz ale to już przeszłość i to się nigdy nie powtórzy. Uwielbiam grać w koszykówkę i w piłkę ręczną. Ogarniam bardzo dobrze ortografię ale lekki problem z interpunkcją.

4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę? Strasznie chciałbym chociażby troszeczkę wspomóc cubegame. Bardzo lubię pomagać i mam dużo czasu. Strasznie chciałbym wspomóc ten serwer ponieważ, jest dość mało helperów, moderatorów, adminów. Chciałbym aby cała administracja miała więcej odpoczynku.  

5. Od kiedy aktywnie grasz na serwerze? Od 2019 

----------------------------------------
6. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer? Dobre 2-4 godzinki a nawet i więcej

7. Discord: tak/nie tak
    TeamSpeak3: tak/nie tak
    Sprawny mikrofon: tak/nie Na komputerze jeszcze nie ale discord i ts mam na telefonie
    Mutacja: tak/nie jeszcze nie ale sądzę że za niedługo będę miał

8. Czy posiadasz konto premium: tak (i tylko tak, innej odpowiedzi być nie może) posiadam premium

Staram się nadrobić statystyki w najbliższym tygodniu będzie lepiej :D 

Pozdrawiam święta administracjo

Duplikat podania.

Zamykam

• Medson changed the title to [Odrzucone] [DUPLIKAT] [Podanie] xSkeelaNieKupisz
  • Medson locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...