Jump to content

[Odrzucone][Podanie] Kubuś

Recommended Posts

1. Nick na TS3: Kubuś 
2. Wiek: 16
3. Doświadczenie: Ponad przeciętne – od poprzedniej próby wiele się nauczyłem.
4. Czy posiadasz Discorda?: Tak
5. Jak długo korzystasz z naszego TSa?: od 12.01.2019r. 
6. Dlaczego chcesz moderować akurat nasz serwer?: Mam sporo godzin spędzonych na tym teamspeaku i chciałbym wspomóc moderować ten serwer teamspeak. I jestem dość długo związany z serwerem cubegame.
7. Opisz siebie:  Nazywam się Jakub, mam 16 lat, chodzę do pierwszej klasy szkoły średniej, w wolnym czasie lubię grać w gry komputerowe, oglądać seriale, jeździć na rowerze i grać w papier kamień nożyce.  Bardzo lubię pomagać innym najbardziej tym początkującym. Lubię tez jeść fast foody. Jestem uważany za miłą, opanowaną i spokojną osobę.
8. Czy zapoznałeś się z regulaminem?: Pieniądze dają szczęście
9. Czy zapoznałeś się z taryfikatorem kar?: Samochody mają płetwy

Nie mialem okazji z toba porozmawiac podczas twojej poprzedniej proby rekrutacji. Zapraszam Cie na rozmowe, mam nadzieje, ze przebiegnie ona w fajnej atmosferze :)

Musialem sie troche zastanowic nad ocena pod twoim podaniem i mam nadzieje, ze nie bede tego zalowal... Male tak, powodzenia.

Posted (edited)

Zapraszam na rozmowę

Po rozmowie jestem neutralny 

Edited by Qwerty3

Zapraszam na rozmowę 
Twoje żarty na mój temat, testy jak zareaguje administracja czy nadużywanie uprawnień nie są odpowiednim zachowaniem. Osobiście bałbym się powierzyć Ci jakąkolwiek rangę administracyjną - na NIE

Posted (edited)

Zapraszam na rozmowę

Po rozmowie jestem neutralny 

Edited by xaderss

• 2 weeks later...

Cześć! Na wstępie chcę Cię baardzo przeprosić za to, że tak długo musiałeś czekać na moją odpowiedź :( Mamy teraz na sieci małe urwanie głowy. W każdym razie przedyskutowaliśmy w naszym gronie Twoją kandydaturę i słuchając opinii moderacji niestety uznaliśmy iż nie wpasowujesz się w naszą grupę. Szukamy osób, z którymi da się nie tylko dobrze współpracować, ale również porozmawiać i spędzić miło czas. Myślę, że wypowiedź DPSa wyczerpuje cały temat. Ale nic nie stoi na przeszkodzie abyś za jakiś czas spróbował ponownie. Może warto spędzić czas na rozmowie i wspólnych grach z administracją - dzięki temu łatwiej jest przekonać do siebie innych.

IqBn9xE.png

• Vertie changed the title to [Odrzucone][Podanie] Kubuś
  • Vertie locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...