Jump to content

Ranking map

Ascariasis
 Share

Recommended Posts

Witam, zrobiłem listę i ranking map na blitzie, mimo że wygląda to trochę jak low quality syf, zachęcam tych co grają na sg do ogarnięcia tierlisty, z chęcią poznam wasze opinie i podyskutuje co byście zmienili lub co lubicie /nie lubicie. Nie jest to entertaining zabawa no ale nikogo nie zmuszam do dyskusji :) Co do samej listy nie widać niektórych liter w nazwie bo tak już tiermaker działa. 

https://tiermaker.com/create/cubegam-sg-mapy-624084

P.s na drewnie jest średniowiecze, na czarno zielonym tle chernobyl przy drzewach i wodospadzie downstream, na fioletowo jest caribbean Island. 

Edited by Ascariasis

1 godzinę temu, ananas13333 napisał:

City najlepsza mapa, to nie podlega dyskusji. :D

Szanuję opinie, ale nie znam tam absolutnie żadnej szkrzynki xD co do wyglądu to jest całkiem spoko, ale i tak ląduje u mnie w D tierze :c 

9 godzin temu, Japonk86 napisał:

Co do top tiera jak najbardziej się zgadzam, dodałbym jeszcze deception Valley tylko jestem jełopem i zapomniałem o tej mapie xD Co do jurassic worlda jak zna się dobre ścieżki to Imo jest jak najbardziej spoko

6 minut temu, lokiblond napisał:

my-image.png

Imo Caribbean to z wyglądu zdecydowanie najładniejsza mapa, ma dużo skrzynek, ale jej wielkość trochę męczy w grze dlatego u mnie A tier :) Dziwie się troszkę czemu arabic i downstream tak nisko, ale szanuję opinię. Jedyne co przewróciło mnie z krzesła to chernobyl w A tierze bo mapka wygląda ok, ale rozmieszczenie skrzynek to lekki koszmar. 

2 godziny temu, Ascariasis napisał:

Imo Caribbean to z wyglądu zdecydowanie najładniejsza mapa, ma dużo skrzynek, ale jej wielkość trochę męczy w grze dlatego u mnie A tier :) Dziwie się troszkę czemu arabic i downstream tak nisko, ale szanuję opinię. Jedyne co przewróciło mnie z krzesła to chernobyl w A tierze bo mapka wygląda ok, ale rozmieszczenie skrzynek to lekki koszmar. 

Downstream dla mnie jest za mała, wszyscy chodzą w te same miejsca więc dlatego daje ją tak nisko. Arabic mi się strasznie przejadł, a czarnobyl po prostu dobrze znam