Jump to content

[Odrzucone] [Podanie] KrukuNotFound

Recommended Posts

Posted (edited)

Nick w grze:
KrukuNotFound

Opisz siebie:
Siemka, nazywam się Dawid i mam 14 lat. Uczęszczam do szkoły podstawowej w (Cenzura).
Interesuję się informatyką a głównie programowaniem. Po ukończeniu szkoły podstawowej zamierzam się wybrać do technikum (technik-programista lub technik-informatyk).

W wolnym czasie lubię spędzać czas na przykład: grając w minecraft, z moim psem, jazdą na rowerze i oczywiście słuchaniem muzyki.
Głownie lubię słuchać mojego ulubionego wykonawcy, a mianowicie chillwagonu.

A trochę jeszcze o mnie to jestem brunetem o wzroście 160 cm. Mam piwne oczy, lubię zawierać nowe znajomości pomagać innym.

W mojej szkole uczęszczam a właściwie uczęszczałem (nie uczęszczam przez pandemie) do wolontariatu szkolnego.

Dlaczego miałbyś otrzymać rangę?

Myślę, że byłbym dobrym Helperem, ponieważ bardzo dobrze znam cheaty, cheatpacki umiem rozpoznać, gdy ktoś ich używa, umiem też sprawdzać graczy.

Mam też sporę  doświadczenie, ponieważ byłem Moderatorem na pewnym serwerze i dużo się z niego nauczyłem.

Jestem bardzo aktywny, więc mógłbym siedzieć i pomagać na serwerze / teamspeaku / discordzie nawet czasami do 23:00.

Zapoznałem się bardzo dobrze z taryfikatorem kar i  nawet dobrze z regulaminem, żeby wiedzieć, kiedy dany gracz łamie ten regulamin i jak go odpowiednio ukarać. B)

Od kiedy aktywnie grasz na serwerze?

Gram już naprawdę na serwerze dosyć długo, bo od 2014 roku, lecz z krótkimi przerwami. :)

Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer?
Myślę, że te 4/5 godzinek dziennie mogę poświęcać na spokojnie. ^_^

Czy posiadam;
Discord: tak
    TeamSpeak3: tak
    Sprawny mikrofon: tak
    Mutacja: nie (Jestem w trakcie)

Konto premium: tak

Edited by KrukuNotFound

Cześć,
Zapraszam na rozmowę w godzinach wieczornych. 
Jestem na nie wiesz dlaczego, ale widać, że Ci zależy, nie poddawaj się :pepeOK:

Hej,
podanie ładne, statystki dobre, kojarzę Cię z serwera.
Nie pozostało mi nic innego niż zaprosić Cię na romowę.

Rozmowa nie wypadła najlepiej, jestem na nie.

Witaj Kruku!
Podanie fajne, statystyki nawet dobre.

Zapraszam na rozmowę.
#Po rozmowie jestem na NIE.

Cześć Kruku

Wprowadziłeś nas w błąd poprzez drugie kontoo na forum, a na dodatek korzystasz z niego równolegle.
Resztę powodu pozostawię dla wiadomości Twojej i administracji.
Po rozmowie jestem na nie.

• 2 weeks later...

Cześć!

Podanie jest ciekawe. Statystyki są OK. Natomiast jedna sytuacja podczas Twojej poprzedniej rekrutacji skłania mnie do wystawienia Ci oceny negatywnej.

Cześć,

po opiniach moich kolegów stwierdzam że nie zaproszę Cię na rozmowę rekrutacyjną.

Podanie Odrzucone

• iSOPL changed the title to [Odrzucone] [Podanie] KrukuNotFound
  • iSOPL locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...