Skocz do zawartości

[Propozycja] Osłabienie/znerfienie szkieleta

Polecane posty

Napisano (edytowany)
1. Nick w grze: IsAnRubi_XX
2. Tryb gry: SCB
3. Nazwa propozycji: Znerfienie szkieleta
4. Opis propozycji: Na następnej edycji SCB nie będzie TRIPLE JUMPA a jak wiemy daje on duża przewagę graczowi, ktory gra przeciwko klasie szkielet. Po 
usunieciu triple jumpa, szkielet bedzie jeszcze bardziej op, wiec moim zdaniem przydały by się jakieś osłabienia, i powiedzmy 1000 monet zwrotu każdemu, kto 
kupił takową klasę, oto moje propozycje :
- usunąć punch I zostawić punch I i power I
- usunąć power I zostawić punch II
- usunąć punch II zostawić power I
- usunąć power I i punch I zostawić punch I i dodać protection I na zbrojkę
5. Własne refleksje i opinie, dodatkowe informacje: 
6. Ewentulne załączniki: 

Temat napisany jeszcze raz, bo po edycji poprzedniego pół gdzieś zniknelo

Pozdrawiam każdego, który się wypowie tutaj :D

Rubi

Edytowano przez ToNieRubi

Wiesz co nie znam się na żadnym innym trybie niż sg więc się nie będę wypowiadać xD Jednakże z moich obserwacji wynika, że medson już przestał dalej odpisywać na propozycje a w sumie nikt inny z administracji tego nie robił. Sam bym rozpisał wiele propozycji na zmiany na blitzie, no ale niestety pogodziłem się z faktem że póki co balans na trybach nie jest zbytnio priorytetem. W każdym bądź razie fajnie, że pomyślałeś nad zmianami i miejmy jedynie nadzieję, że ten post jak i inne związane z balansem, nie pójdą w zapomnienie.

Co tu się dużo rozpisywać, zdecydowanie na TAK! (Zwłaszcza do zmniejszenia puncha)

5 godzin temu, Ascariasis napisał:

Wiesz co nie znam się na żadnym innym trybie niż sg więc się nie będę wypowiadać xD Jednakże z moich obserwacji wynika, że medson już przestał dalej odpisywać na propozycje a w sumie nikt inny z administracji tego nie robił. Sam bym rozpisał wiele propozycji na zmiany na blitzie, no ale niestety pogodziłem się z faktem że póki co balans na trybach nie jest zbytnio priorytetem. W każdym bądź razie fajnie, że pomyślałeś nad zmianami i miejmy jedynie nadzieję, że ten post jak i inne związane z balansem, nie pójdą w zapomnienie.

co do zmian na sbsg, to zostało oplute i dalej stoi i czeka na odpowiedź od adm ;) 

Co do szkieleta, to moim zdaniem należy mu zabrać zbroję, ale miło, że dużo alternatyw jest.

Ja tam się zgadzam z Japonkiem :)

Napisano (edytowany)

Osobiście bym wolałbym balans wszystkich klas niż osłabiać szkieleta, bo wtedy będzie bezużyteczny i będzie bardzo słaby jak na płatną klasę. Jeżeli usunie mu się którykolwiek z elementów to nie ma najmniejszych szans z takim Blaze, który jedną strzałą, biorąc pod uwagę również ogień, zabiera aż 4 hp na naciągniętym łuku, zabieranie seta nie ma najmniejszego sensu, bo Blaze ma go wtedy na 2 hity.

Ogólnie było napisane jasno i wyraźnie, że na obecnej edycji nie będzie zmian, a dopiero w przyszłej.

Balans klas znajdziesz tutaj:

Funkcja szukaj nie boli - Tyle ode mnie

Edytowano przez Rivaser

23 minuty temu, Rivaser napisał:

Ogólnie było napisane jasno i wyraźnie, że na obecnej edycji nie będzie zmian, a dopiero w przyszłej.

Napisałem, że dopiero w następnej edycji ;-;

Napisano (edytowany)
36 minut temu, ToNieRubi napisał:

Napisałem, że dopiero w następnej edycji ;-;

Mój błąd, ale nie uważasz, że lepszy byłby balans wszystkich klas lub ewentualnie tych nie grywalnych niż osłabiać pojedyncze?

Edytowano przez Rivaser

39 minut temu, Rivaser napisał:

Mój błąd, ale nie uważasz, że lepszy byłby balans wszystkich klas lub ewentualnie tych nie grywalnych niż osłabiać pojedyncze?

moim zdaniem faktycznie pare nerfów by się przydalo, ale napisalem tylko na szkieleta, poniewaz jak sam wspomniales, byl juz taki temat (wydaje mi sie ze zapomniany)

Napisano (edytowany)
13 godzin temu, ToNieRubi napisał:

moim zdaniem faktycznie pare nerfów by się przydalo, ale napisalem tylko na szkieleta, poniewaz jak sam wspomniales, byl juz taki temat (wydaje mi sie ze zapomniany)

Nie jest zapomniany, bo został "podpięty" czyli będzie brany pod uwagę przy tworzeniu nowej edycji.

Edytowano przez Rivaser

40 minut temu, Rivaser napisał:

Nie jest zapomniany, bo został "podpięty" czyli będzie brany pod uwagę przy tworzeniu nowej edycji.

NOWA EDYCJA XDDDD

43 minuty temu, Japonk86 napisał:

NOWA EDYCJA XDDDD

No szybko jej nie będzie jeżeli w ogóle będzie, ale cytuję co tam było pisane.

Zmiany w sprawie osłabienia szkieleta jak najbardziej popieram. Wielokrotnie osoba z klasą szkielet dosłownie miażdżyła wrogów i trzeba położyć kres dominacji/hegemonii tej klasy.

Tak!

no, nerf by się przydał oczywiście. ale tylko czas powie czy ten temat zostanie zakopany pośród wszystkich innych (jak moja propozycja na nerf enderdragona) czy cokolwiek z nim administracja zrobi