Skocz do zawartości

Polecane posty

Dobra zacznijmy od początku. Szanowna Pani kuleczkajuleczka czy jak ci tam, czy ty wygrałaś helpera na loterii? Zapoznałaś się z regulaminem zanim dostałaś tą rolę?  W kwietniu dajesz mi bana na 24h za wykorszystywanie bugów gry XDDDDDD. Jeśli nie umiecie dobrej mapy zrobić to już nie moja sprawa, i ty mi mowisz o jakiejs kulturze jeszcze XDD mogłas chociaz ostrzec ze nie mozna tam wchodzic a nie z d0py dajesz bana za nic praktycznie. Brak mi słów do ciebie dzisiaj mi dałaś mute za to, że napisałem "rurko'' do szanownego pana xThaurona, który też maniane odwalił, chłopie nie umiesz się bronić? baba musi całą robote za ciebie odwalić? napisałbyś, że nie życzysz sobie żebym tak do ciebie mówił a nie bana dajesz Xkur*aD Masakra takich bananów trzymacie a degradujecie Arrowka za nic.

Jeszcze zachowujecie się jak burki zgłaszając ten film za to, że miał rację?. Ale nie wnikam w tą przeszłość. Wracając....Nie chce wchodzić z wami konflikt ale bierzcie przykład od bobiego, od MikeMazowskiego, którzy prawie zawsze ostrzegają przed czymś lub upominają, wiem bo często obserwuję czat. Kupiłem u was vipa i straciłem bezprawnie 5dni vipa. Nie będe już tego komentował, po prostu tutaj to zostawię i naprawdę zabierzcie sobie to do serca i zanim jakie kolwiek ruchy podejmiecie w stronę waszych graczy bo naprawdę później się obudzicie za późno gdy zostanie parę graczy na krzyż. Ja odczekam tego bana na spokojnie i ogranicze się z pisaniem zbędnych słów, - (które dla mnie są żartem), ale ta para niech też się poprawi.  Tak jak już mowiłem to  nie chcę wchodzic z wami w konflikty, nie chcę nikogo obrażać., jak cię to uraziło xThauronek to przepraszam. Ale następnym razem  napisz jak człowiek do człowieka, że sobie tego nie życzysz. Taka rada na przyszłość. Nie piszę tego pod "publiczność" po tym co przeżyłem na cubegame mogę się spodziewać, że ta uwaga do tej parki  zostanie usunięta.  Nie wymagam żadnej odpowiedzi, chcę tylko żeby niektórzy admini po prostu to przeczytali, nie odpowiadali ale przeczytali.

Dzięki za wszystko mam nadzieję, że zobaczymy się na cubegame  za dwa dni o godzinie 00:51 

Askarginadzbana.png

Po pierwsze, walisz jakimiś niby argumentami, znieważasz członków administracji, a sam widocznie nie znasz zasad panujących, co widać po braku zastosowania się do obowiązującego wzoru. 

Mimo to zachowam się dobrodusznie i skomentuję tę wypowiedź, jeśli można to w ogóle takową nazwać. 
1. Nie doszło do żadnego złamania regulaminu przez administrację, zostałeś ukarany zgodnie z taryfikatorem kar. 
2. Nie życzę sobie byś znieważał członków administracji, co zrobiłeś PONOWNIE tym tematem.
3. Umiem się bronić, ale to nie jest cyrk, gdzie możesz odwalać pajacerkę i będę dyskutował z Tobą oraz bawił się w dziecinne wyzwiska przy graczach, których to totalnie nie obchodzi. To serwer, gdzie ludzie spędzają swój wolny czas dla zabawy, nie by czytać jakieś wyzywanie się, to nie jest tyralnia o.O.
4. Arrowek otrzymał degradację za wynoszenie informacji z administracji, przekręcanie faktów, kłamiąc byle tylko zyskać popularność wśród ludzi takich jak Ty, co widać mu się udało, ale to pozostawiam dla Twojej własnej interpretacji, nie mówiąc o próbie namówienia innych graczy do łamania regulaminu oraz prawa, dla personalnej zemsty. 
5. Przestrzegaj regulaminu, aby uniknąć kar w przyszłości lub najzwyczajniej zmień serwer, VIP w żaden sposób Ciebie od tego obowiazku nie uchroni. 
6. Proszę napisać przeprosiny do Pani kuleczkajuleczka, żeby uniknąć perma za całkowitą zniewagę naszej pracy. 
7. Życzę miłej nocy, mam nadzieję, że otrzymany ban wystarczy na wyspanie się, ochłonięcie i przemyślenie swojego zachowania. 
8. Zamykam. 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Utwórz nowe...