Jump to content

{Propozycja/Pytanie} Ub all

Rivaser
 Share

Recommended Posts

13 godzin temu, MikoIino napisał:

jak będzie pare arenek bedwars naraz to już masz coś koło 50 graczy, podobna ilość siedzi na bedwars w lobby, na SCB w miare regularnie startują arenki, SG czasami, inne tryby nie wiem ale zdecydowanie nie jest to aż tak niska liczba jaką podałeś/aś, czyli 60. bardziej realistyczne jest że licznik podaje x2 prawdziwą liczbę graczy.

Właśnie przed chwilą (12:30 w środę) policzyłem jeszcze raz graczy. Wziąłem pod uwagę ilość ludzi na lobby z zegarkiem oraz tych co oczekiwali na grę. W sumie wyszło ich około 106 (z poprawką że ktoś wchodził lub wychodził), licznik natomiast pokazywał 427. Oczywiście tak jak mówiłeś trzeba jeszcze wziąć pod uwagę graczy co już grają na arenkach, natomiast nawet w najbardziej optymistycznym przypadku nie ma 400 graczy. Wychodzi więc że licznik jest kręcony przynajmniej 2 a nawet 3 krotnie. 

Myślę, że cheaterów będzie masa ale to kwestia niecałego miesiąca żeby zapanować nad tym. Jest tyle osób w administracji, że to ograną. Z racji, że aktywność w ostatnim czasie na serwerze spadła, a ostatni ub all był kilka lat temu to myślę, że się przyda. Jestem na tak.

Nie będzie UB alla ( A uważam, że powinien być ) 

Aktualnie jedyne co panuje na serwerze to Nepotyzm i Klientelizm. 

" Its time to say goodbye" 

• 2 weeks later...

Jestem za UB ALL

na pewno pomoże to serwerowi stanąć na nogi bo tak jak widać na wykresie, od paru miesięcy liczba osób cały czas spada w dół 

a z cheaterami moderacja powinna sobie poradzić

(Dla tych co chcą zobaczyć ten wykres https://www.topkamc.pl/server/iqJgRfEn/stats)

image.png.e12b8dd14aafb6ae7401c90417d53dc3.png

Edited by Koraten13

13 godzin temu, Koraten13 napisał:

Jestem za UB ALL

na pewno pomoże to serwerowi stanąć na nogi bo tak jak widać na wykresie, od paru miesięcy liczba osób cały czas spada w dół 

a z cheaterami moderacja powinna sobie poradzić

(Dla tych co chcą zobaczyć ten wykres https://www.topkamc.pl/server/iqJgRfEn/stats)

image.png.e12b8dd14aafb6ae7401c90417d53dc3.png

Zgodzę się z tym, mimo, że mam bana to i tak wiem jak wygląda sytuacja na cg aktywność spadła i jest to bardzo widoczne mam nadzieje, że cubegame wróci kiedyś do starych czasów.

TAK!  Wiekszosc aktywnych osob dostala bana bo byly jakies dramy w 2020 chyba, minal rok, moze sie ogarneli. Z tego co wiem chetnie by na serwa wrocili, tylko nie chca przywracac toxic atmosfery. Jesli wszyscy podejda do ich ewentualnego powrotu pozytywnie i nie będa zaczynac durnych klotni to wszystko bedzie kolorowo. Odnosnie cheaterow to mysle, ze szybko sie wykrusza.  Tryby chociaz troche ozyja!! I refleks mam niezly odpowiadam 20 dni po wstawieniu posta pozdrawiam

• 6 months later...
  • bobi96 locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Who's Online   0 Members, 0 Anonymous, 23 Guests (See full list)

There are no registered users currently online

• Create New...