Jump to content

[Propozycja] Deathmatch na CaveWars

Recommended Posts

1. Nick w grze: Miszan_

2. Tryb gry: CaveWars

3. Nazwa propozycji: Deathmatch na CaveWars

4. Opis propozycji: Dm włączałby się po 15/20 minutach gry (w zależności od waszego zdania)

5. Własne refleksje i opinie, dodatkowe informacje: 15 minut na tym trybie to w zupełności wystarczająco - jeśli komuś zależy aby się przygotować do walki od zera, nawet bez vipa czy kupionych mocy. Mimo że w większości rundy trwają max do 10 minut to jednak zdarzają się takie krety, które kopią się przez dosłownie całą mapę nawet po 30 minut a dodanie dm ukróciłoby takie przedłużanie rund które nie jest jednak rzadkością. Oczywiście tu deathmatch nie odgrywałby takiej roli jak na SG, wręcz przeciwnie - większość rund byłby tylko kosmetycznie, ale nie trzeba będzie już żmudnie chodzić szukając takiego kreta, tylko dodatkowo się dozbroić. Reasumując jest to zabieg który zatrzyma przedłużanie rozgrywki.

6. Ewentualne załączniki: -

Posted (edited)

według mnie 15 to za szybko, lepiej by było 25, ale 20 też by jakoś dało radę. a mówię to tylko dlatego że moja strategia polega na zrobieniu enchantu na start i potem dużej ilości kopania aby zdobyc jak najlepsze itemki z jak najlepszymi enchantami, i jakby deathmatch mi ucinał grę po jakimś czasie to ta strategia nie byłaby możliwa (choć to w pełni by teraz zależało od RNG w znajdywaniu diamentów) i jedyna możliwa strategia to by było po prostu robienie diamentowej zbroi bez enchantów. A jeśli na jakimś trybie istnieje tylko jedna wygrywająca strategia, to szybko ten tryb się znudzi, czy znajdą się osoby narzekające na balans trybu, jak ja narzekam na SCB czy SBSG.
Ja nigdy nie doświadczyłam gry cavewars mniej niż 10 minut, poza taką z której wszyscy wyszli przed włączeniem PvP, więc nie wiem skąd ty to wziąłeś/wzięłaś.
Tak, deathmatch się przyda, ale 15 to za szybko, szybciej 20 albo 25, 30 też było by spoko

Edited by MikoIino

15 minut moim zdaniem za szybko, ale 25 jak najbardziej. Jak napisałeś, często zdarzają się tak zwane "krety" i nie da się tego ukryć. Gracz robi tunel zakopując się od tyłu, przez co szukanie go trwa bardzo długo. DM pozwoliłby uniknąć takim sytuacjom. Na tak

15 minut to trochę za szybko, a długość arenek zależy od playstyle'u. Jako dosyć doświadczony gracz jestem w stanie stwierdzić, że 25 minut na przygotowanie to max powinien być. 15/20 za krótko jak na moje - tak

Znakomity pomysł. Przynajmniej administracja nie będzie musiała użerać się z takimi przedłużaczami aren. 

Po ilu minutach mogłoby się taki DM uruchamiać? Gdzieś koło 30 minut.

Tak!

nono bylo by fajnie, gracze czesto uciekaja przez cala gre

Na tak

Posted (edited)

Pomysł fajny, ale co z tego skoro większość propozycji jest zaakceptowanych, a żadnej z nich nie wprowadzono i już raczej nikt ich nie wprowadzi.

Mimo wszystko jestem na tak

Edited by Rivaser

Oczywiście że TAK

Powinno się uruchamiać po 25-30 min

Lepiej aby z czasem mapa się pomniejszała od 4 stron. Bo dm na Cw nie ma totalnie sensu. Na lobby się VIPy mogą poklepać diax itemami. 

Na nie 

W sumie fajny pomysł, na tak.

• 2 weeks later...