Jump to content

Ender Programista?

lokiblond
 Share

Ender Programista?  

19 members have voted

1. 1. Czy Ender ma nauczyć się programować ?

Recommended Posts

1. Nick w grze: Hunterow 
2. Tryb gry: Cały Serwer 
3. Nazwa propozycji: Czy Ender ma nauczyć się programować? 
4. Opis propozycji: Ender ( Rivaser) wacha się czy nie zacząć uczyć się programować aby ożywić Cubegame i wprowadzić wiele nowych trybów i zmian ( w tym np. stare SW) 
Z tego co wiem, to ma on smykałkę do takich rzeczy i jego ulubionym filmem jest MATRIX. 
5. Własne refleksje i opinie, dodatkowe informacje: Chłop potrzebuję tylko motywacji i pomocy w nauce przez ( Medsona/iSO/Derpa/neksiego). Dajcie jakieś pozytywne wibrację 

niego i zapraszam do brania udziału w ankiecie. 

Dziękuje, Powodzenia Ender, w tobie ostatnia nadzieja B)

Niestety ale bardzo mało prawdopodobne jest żeby ktoś zastąpił Derpeusza. Wszyscy wiemy jakie administracja ma podejście do starych kolegów po fachu- nie do zastąpienia mimo zerowej aktywności. 

23 minuty temu, bpultimate napisał:

Niestety ale bardzo mało prawdopodobne jest żeby ktoś zastąpił Derpeusza. Wszyscy wiemy jakie administracja ma podejście do starych kolegów po fachu- nie do zastąpienia mimo zerowej aktywności. 

Ale Ender chce pracować z nim w duecie i odciążyć go, aby miał łatwiej. 

3 minuty temu, theloginPL napisał:

Ale Ender chce pracować z nim w duecie i odciążyć go, aby miał łatwiej. 

Z tego co się orientuje problemem jest to że każda nowa zawartość musi być zatwierdzona przez właścicieli, a ich aktywność jest taka a nie inna. Więc to raczej nie problem obciążenia Derpeusza.

Chociaż z tego co pamiętam to sam Medson mówił kiedyś że jak ktoś umie programować to coś by się dla niego znalazło więc może warto chociaż spróbować

Rozmawiałem z nim dużo na temat balansu i zmian, więc moim zdaniem to błogosławieństwo dla serwera

Przed chwilą mi mówił, że nie zna czegoś takiego jak worldedit. Ale jak chce niech sie uczy, przyda się bo narazie serwer jest praktycznie martwy

Edited by ProKillerSkilloh

2 minuty temu, ProKillerSkilloh napisał:

Przed chwilą mi mówił, że nie zna czegoś takiego jak worldedit. Ale jak chce niech sie uczy

Dawno tego nie robiłem i po prostu zapomniałem, ogarnąłem przed chwilą co i jak, nawet na mapie hunterowa miałem okazję go użyć.

3 minuty temu, Rivaser napisał:

Dawno tego nie robiłem i po prostu zapomniałem, ogarnąłem przed chwilą co i jak, nawet na mapie hunterowa miałem okazję go użyć.

To dobrze, bierz sie do nauki i powodzenia :)

Edited by ProKillerSkilloh

6 minut temu, ProKillerSkilloh napisał:

Przed chwilą mi mówił, że nie zna czegoś takiego jak worldedit. Ale jak chce niech sie uczy, przyda się bo narazie serwer jest praktycznie martwy

Wielki Ender odmieni cały serwer. On wie czego trzeba i nic mu nie potrzeba. Wie co musi i nie będzie w sobie tego dusił :)

ja go nie znam za bardzo, nie wiem co umie co nie, ale jeśli umie, i chciałby to robić, to raczej nie wydaje mi się żeby ktokolwiek miał cokolwiek przeciwko. tylko no, najważniejsze żeby on sam też chciał, żeby nie był do tego zmuszony

Edited by MikoIino

9 godzin temu, MikoIino napisał:

ja go nie znam za bardzo, nie wiem co umie co nie, ale jeśli umie, i chciałby to robić, to raczej nie wydaje mi się żeby ktokolwiek miał cokolwiek przeciwko. tylko no, najważniejsze żeby on sam też chciał

A co ty myślisz, że on nie chce? To po co w ogóle jest taka propozycja?

2 godziny temu, Pakier napisał:

A co ty myślisz, że on nie chce? To po co w ogóle jest taka propozycja?

Luzuj majty, chodziło pewnie o to, żeby nie robił tego teraz ze względu na presję otoczenia lub inne czynniki. Oczywiście, że chce bo po co by o to pytał, co nie zmienia faktu że warto zachować dystans w rozmowie

5 minut temu, Ascariasis napisał:

Luzuj majty, chodziło pewnie o to, żeby nie robił tego teraz ze względu na presję otoczenia lub inne czynniki. Oczywiście, że chce bo po co by o to pytał, co nie zmienia faktu że warto zachować dystans w rozmowie

Ale o co ci chodzi z tym wyluzowaniem? Się spytałem go, bo po prostu nie wiedziałem o co mu chodzi i tyle ziomuś.

21 minut temu, ProKillerSkilloh napisał:

Temat chyba juz nie aktualny...

wszystkie tematy umierają a potem czekasz kij wie ile czasu na zamknięcie ich

18 godzin temu, ProKillerSkilloh napisał:

Temat chyba juz nie aktualny...

Sprawa wygląda tak, że nie wiadomo jak na cubegame jest z programistami, więc ciężko powiedzieć czy nie aktualny, no, ale raczej nic z tego nie będzie.

Edited by Rivaser

Ja jestem jak najbardziej za daniem szansy Enderowi.

On by mógł zmienić cubegame tak że graczy by przybyło. między innymi przywrócenie starej edycji SkyWars

• 2 weeks later...

Nie no bez sensu, aktualni technicy/programiści dobrze sobie radzą, temat do zamknięcia.

Edited by Rivaser

Ucz sie ucz, a jak będziesz już coś umiał lepiej niż podstawy, to do mnie napisz :P
Propozycja zaakceptowana. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Who's Online   0 Members, 0 Anonymous, 46 Guests (See full list)

There are no registered users currently online

• Create New...