Jump to content

[Przyjęte] [Podanie] Sarciqq

Sarciq
 Share

Recommended Posts

1. Nick w grze: Sarciqq
2. Wiek: 15
3. Opisz siebie: Hejka wszystkim! Jestem Sara, chodzę do 1 klasy liceum, o profilu biologiczno-chemicznym. Wybrałam ten profil z myślą o zostaniu lekarzem. Moim głównym zainteresowaniem jest sport. Trenuje koszykówkę od 8 lat, lecz lubię też inne sporty jak np. siatkówka, badminton, piłka ręczna, bieganie. Od 6 lat również jeżdżę na rolkach. W wolnym czasie lubię spotykać się ze znajomymi, oglądać różne horrory i seriale, jak i oczywiście grać w minecrafta, czy lola.
4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę? 
Długo myślałam o napisaniu podania, jak i wiele osób zachęcało mnie do tego, dlatego zdecydowałam się je wstawić. Uważam, że dobrze sprawdziłabym się jako członek administracji cubegame'a, ponieważ chciałabym nieść pomoc graczom, jak i zapewnić im przyjemną rozgrywkę, czy spędzenie czasu na serwerze. Jestem również otwarta na pomaganie w organizowaniu eventów, budowaniu jakichkolwiek nowych mapek oraz dążeniu do tego, by zapewnić serwerowi jak najlepszy wizerunek i jak największą ilość graczy. W miarę możliwości chciałabym odciążyć  członków administracji od nadmiaru ich obowiązków. Zamierzam wykazać się oryginalnymi pomysłami i ogromną kreatywnością.
5. Od kiedy aktywnie grasz na serwerze?
Na serwerze pojawiłam się ponad rok temu i od tamtego czasu aktywnie na nim gram oraz spędzam czas. 
6. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer?
W miarę możliwości postaram się być do dyspozycji, a godzinowo myślę, że około 3-4h dziennie. Zależy od moich obowiązków i planu zajęć.
7. Discord: tak
    TeamSpeak3: tak
    Sprawny mikrofon: tak
    Mutacja: -
8. Czy posiadasz konto premium: Tak, owszem posiadam 

• SKIDUS changed the title to [Podanie] Sarciqq

Jest super.
Nie znam Cię ale wydajesz się być spoko osobą.

A tak serio to nie będę oceniał Twojej wiedzy o CG i tak dalej, ale rozmawiałem z Tobą nie raz i jesteś spoko osobą. 
W moim mniemaniu trochę za bardzo się przejmujesz, patrząc na to ile zajęło Ci wrzucenie podania, ale uważam, że nadajesz się do naszej administracji :) . 

Oczywiście ocena pozytywna

Wszędzie cię pełno i na ts i na serwie. Statystki są dobre a samo podanie cieszy oczy. Myślę, że trzeba jednak porozmawiać o twoich dalszych losach >:D

Cześć!

Podanie jest ciekawe. Statystyki są dobre.

Zapraszam na rozmowę. (Napisz mi na pv, kiedy masz czas ją przeprowadzić.)

#Po rozmowie

Jestem na TAK.

Hej,
podanie ładne, staty dobre.
Zapraszam na rozmowę.

#Po rozmowie jestem na tak.

Hej!
Podanie fajne, statystyki dobre.

Byłem przy rozmowach z innymi członkami administracji i jestem za daniem szansy. 

Hej,

Widać Ciebie dużo na naszym ts3 gdzie integrujesz się z administracją. Po kilku takich rozmowach doszedłem do wniosku, że jesteś bardzo sympatyczną i miłą osobą. Uważam, że poradzisz sobie na randze helpera.

Jestem na Tak

Cześć,

Wielokrotnie rozmawialiśmy, widzę Cię często na serwerze, statystyki masz bardzo dobre :D 
Ocena pozytywna

Hejka!
Aktywność na serwerze jest dobra, tak samo jak statystki. Na teamspeaku widuje Cię codziennie. Rozmawiałam z Tobą wielokrotnie i uważam Cię za przemiłą i otwartą osobę.
Jestem na TAK.

Po rozmowie jestem na tak.

Spełniasz wymagania, posiadasz predysposyzcje do pełnienia tej funkcji.

Jesteś bardzo aktywna zarówno na TS3 jak i serwerze.

Od moderatorów uzyskałaś niemal same pozytywne opinie.

No cóż... pozostaje mi zaprosić Cię na Etap II

Przygotuj się dobrze, łatwo nie będzie ;) 

• Medson changed the title to [Etap 2] [Podanie] Sarciqq
  • 3 weeks later...

Podanie przyjęte.

• Medson changed the title to [Przyjęte] [Podanie] Sarciqq
  • Medson locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Who's Online   1 Member, 0 Anonymous, 60 Guests (See full list)

Właściciel HeadAdmin Administrator GlobalModerator Moderator forum Moderator Helper VIP Elita Bot Użytkownik
  • Create New...