Jump to content

[Odrzocne] [Podanie] Klapcio_

Recommended Posts

Posted (edited)

1. Nick w grze: Klapcio_
2. Wiek: 14
3. Opisz siebie: Hej z tej strony Janek znany pod nickiem Klapcio_. Uczęszczam do 7 klasy podstawowej, a po ukończeniu jej planuje iść do Szkoły Mundurowej, aby szkolić się na strażnika  granicznego. Moim zainteresowaniem od ponad roku jest taniec nowoczesny. Uczęszczam też na zajęcia karate, lecz musiałem zrezygnować z powodu braku czasu. Właściwie od małego mam do czynienia za sportem sprawdzałem się też w koszykówce i piłce ręcznej. W wolnym czasie oglądam seriale, słucham muzyki oraz gram w różnego rodzaju gry. Jestem osobą otwartą na nowe znajomości oraz staram się być szczery. Wychowałem się na wsi więc cechą dominującą spośród moich cech charakteru jest pracowitość jak i sumienność. Praca w ogrodzie czy przy zwierzętach to moja codzienność.
4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę? Uważam, że moja zaangażowanie oraz chęć pomoc innym idealnie pasuje na stanowisko Administracyjne. Pomoc innym potrafi przynieść uśmiech na twarzy dlatego też będę starał się pomóc w miarę swoich możliwości które, uważam że, są na dość wysokim poziomie. Nie mam raczej problemu z wykryciem najpopularniejszych cheatów oraz ukaranie osoby grającej nie czysto. Wiadomo, że dołączając do administracji nie będę wybitny, lecz szybko się uczę i z dnia na dzień będę starał się co raz bardziej. Społeczność cubegame oraz skyblocka obserwuję regularnie oraz staram się być na bieżąco. Często uczestniczyłem w różnych konkursach na ts3. Tak jak wspominałem wyżej jestem otwarty na nowe znajomości co oznacza, że idzie za tym dobra reputacja wśród graczy oraz innych członków administracji.

5. Od kiedy aktywnie grasz na serwerze?  Od 14 lutego 2020 r 
6. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer?  Myślę, że na spokojnie od 2 do 5 godzin.
7. Discord: tak
    TeamSpeak3: tak
    Sprawny mikrofon: tak
    Mutacja: Trakcie 
8. Czy posiadasz konto premium: Tak

Edited by Tutusiek

Hej,

Twoją działalność kojarzę głównie z okresu Skyblocka i mam mieszane uczucia co do Twojej osoby. Mam nadzieję, że owe wątpliwości wspólnie rozwiejemy na rozmowie.

Edit 19/06/2021

Po rozmowie jestem na tak

Hejka, kojarzę Cię podobnie jak Twisted z okresu SkyBlocka, gdzie jak sami wiemy z zachowaniem bywało różnie. Miałam okazję jakiś czas temu z Tobą porozmawiać, ale mimo wszystko zapraszam na rozmowę.  
Po rozmowie myślę, że dasz sobie rade, jestem na TAK.

Hej,
Podanie ładne, staty dobre zapraszam na rozmowę.

#po rozmowie
Jestem na TAK.

Hej,
Podanie fajne, statystyki jakieś tam masz.

Zapraszam na rozmowę
#Po rozmowie jestem za daniem szansy

Siema Klapcio!

Podanie jest jak najbardziej w porządku, jak statystyki sa tez dobre. Nie potrzebuję rozmowy by wystawić tobie ocenę. Znam Cie juz jakis czas i wiem, ze jezeli chcesz to potrafisz się przyłożyć do pracy.

Ocena pozytywna

Cześć!

Podanie jest ładne. Statystyki są OK.

Zapraszam na rozmowę. (Napisz mi na pv, kiedy masz czas ją przeprowadzić)

#Po rozmowie

Jestem na TAK.

• 4 weeks later...

Cześć,
Zapraszamy na ll etap rekrutacji.
Zgłoś się do któregoś z adminów w celu ustalenia terminu rekrutacji. 

• iSOPL changed the title to [Etap 2] [Podanie] Klapcio_
  • 1 month later...
  • Vertie changed the title to [Odrzocne] [Podanie] Klapcio_
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Who's Online   1 Member, 0 Anonymous, 10 Guests (See full list)

Właściciel HeadAdmin Administrator GlobalModerator Moderator forum Moderator Helper VIP Elita Bot Użytkownik
  • Create New...