Jump to content

{Propozycja} Zmiany na CubeGame

Rivaser
 Share

Recommended Posts

6 godzin temu, MikoIino napisał:

śmieszna sprawa, bo 8 lat temu to ani SkyWars, ani BedWars jako tryb gry zupełnie nie istniały jeszcze, nigdzie nie istniały, nawet na hypixelu który te tryby wymyślił. bedwars na pewno. co do daty wydania skywars to pewności nie mam ale w okolicach 2013/14 raczej

Bed Warsy są jakoś od 2017/2018 dopiero, a Sw w 2013 już były. 

Dnia 6.06.2021 o 11:40 PM, MikoIino napisał:

do endera, ascariasis i reszta - zamiast gadac bez sensu ciagle o tym samym ze "serwer umiera", ze "administracja nic nie robi", oraz tej zupelnie bezsensownej gadki zeby zamkneli serwer albo ze za pare miesiecy umrze, moze po prostu pojdzcie grac sobie gdzies indziej, jak wam sie tu nie podoba, tyle
zrozumcie ze jednak cubegame jest bardziej produktem pasji headadminow, nie jest to ich praca, nie jest to hypixel na ktorym z samych rang zarabiaja tysiace dolarow miesiecznie. nie zamkna serwera poniewaz jakies marudy tak chca, jesli nadal chcą prowadzic serwer to beda to robic, to jest ich sprawa i wy nie macie w tym nic do powiedzenia. i tez powiem cos co juz mowilam przynajmniej raz - to sa dorosli ludzie, ktorzy maja inne priorytety, prowadzenie serwera minecraft na pewno nie jest ich pierwszym priorytetem. zluzujcie troche i pomyslcie czy jest o co sie denerwowac.

Po pierwsze nikt nie powiedział, że serwer się komuś nie podoba, bo gdyby tak było to już byśmy nie grali. Po drugie chodzi bardziej o to, że od 1,5 roku nie ma żadnych zmian i wiele osób chcę aby coś ruszyło. Jest aktualnie z 20 osób i to po prostu dobrze się nie zapowiada. Każdy zdaję sobie sprawę, że cg nie jest priorytetem na dzień dzisiejszy i generalnie Derp już wszystko wyjaśnił. Mimo wszystko przykro jest patrzeć jak na Skyblocku rwą się do pracy, a tu jest zupełnie odwrotnie. Oby chociaż niektóre propozycje zostały wprowadzone aby serwer utrzymał się dopóki nie będzie większych zmian, bo niestety prawie nikt już nie gra.

Edited by Rivaser

12 godzin temu, TwistedDvix napisał:

Którzy admini z cg przeszli na SkyBlock'a? ISO, Natala i Sylvvia z tego, co mi wiadomo dalej są na cg, a jeśli chodzi o Medsona i Vertie to ich interesuje Skyblock, a nie Cubegame i to nie jest nic dziwnego, że właśnie nim się zajmują. Składali swoje podania na skyblock'a więc nie można ich winić za to, że Cubegame nie leży w ich obiekcie zainteresowań.

Co z tego, że Natala i Iso są na cubegame, skoro moim zdaniem nie przyczyniają się w żadnym stopniu do rozwoju serwera? (no chyba, że się mylę to może ktoś mnie oświeci). Moderator ma na cg 3x więcej obowiązków niż Admin, bo z tego co widziałem wchodzą raz na jakiś czas na forum i ogarniają samą rekrutację, a to jest zdecydowanie za mało (rzadziej prośby o ub). Kiedyś jak był Byczek, (przypomnę, że miał globalmoda) to ogarniał te wszystkie propozycję przynajmniej. Sylvia przyjmuję mapy + buduję, więc to zawsze coś (chociaż z tym przyjmowaniem to ostatnio też coś nie idzie). Podsumowując, moim zdaniem nie powinno to tak wyglądać, ale co ja mogę.

Edited by Rivaser

11 minut temu, Rivaser napisał:

Po pierwsze nikt nie powiedział, że serwer mu się nie podoba, bo gdyby tak było to już byśmy nie grali. Po drugie chodzi bardziej o to, że od 1,5 roku nie ma żadnych zmian i wiele osób chcę aby coś ruszyło. Jest aktualnie z 20 osób i to po prostu dobrze nie zwiastuję. Każdy zdaję sobie sprawę, że nie jest to priorytet na dzień dzisiejszy i generalnie Derp już wszystko wyjaśnił. Przykro jest patrzeć jak na Skyblocku rwą się do pracy, a tu jest zupełnie odwrotnie. 

Może to po prostu jest znak z niebios, żeby po tylu latach przebranżowić się z minigierek i przestać się zadręczać, aby ostatecznie zacząć rozgrywkę na innym serwerze partnerskim SkyBlock'u.

Przed chwilą, TwistedDvix napisał:

Może to po prostu jest znak z niebios, żeby po tylu latach przebranżowić się z minigierek i przestać się zadręczać, aby ostatecznie zacząć rozgrywkę na innym serwerze partnerskim SkyBlock'u.

Problem jest w tym, że nie każdy lubi tego typu serwery, można to wywnioskować chociażby po propozycjach dotyczących tej nowej edycji, tłumów nie było, a na cg by było zupełnie inaczej. Oczywiście kto chcę to niech gra, ale wyrażam tylko swoje zdanie.

• 4 weeks later...

Rzuci ktoś światło jak postępy? Dawno tematu nie było a jestem ciekaw czy coś się dzieje aktualnie, przynajmniej czy są jakieś plany

aktualnie jest lekka obsuwa z oddaniem mchc(z powodu jeszcze innych spraw na głowie) więc ta sama obsuwa przesunęła się na rzeczy z cubegame które czekają w kolejce za mchc

Czyli plan jest taki, że po skończeniu nauki programiwania bobiego i po skończeniu mchc będą jakieś większe zmiany? 

• 3 months later...
  • 3 months later...

Serwer małymi krokami jest reaktywowany.
zamykam

• SKIDUS locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Who's Online   0 Members, 0 Anonymous, 62 Guests (See full list)

There are no registered users currently online

• Create New...