Jump to content

[Odrzucone] Koraten13

Koraten13
 Share

Recommended Posts

1. Nick w grze: Koraten13

2. Wiek: 14 

3. Opisz siebie: Hejka, mam na imię Dawid i uwielbiam grać w gry. :peepoPANTIES:

Jestem Introwertykiem (Potwierdza to sam ten post/rekrutacja, którą przeczytałem jakieś 15 razy żeby się upewnić, że wszystko jest dobrze napisane xd). 

Od zawsze uwielbiałem muzykę, umiem grać na pianinie przez to, że przez 6 lat byłem w klasie muzycznej. 

Lubię uczyć się nowych języków. 

Umiem mówić biegle po Angielsku (Wszystkiego się nauczyłem przez oglądanie Youtube'a i Granie w gry lol) w wakacje gadałem dużo z ziomkiem z Ameryki poznanym w Minecrafcie co polepszyło jeszcze bardziej mój angielski. 

Mój Niemiecki jest na początkującym poziomie, jeżeli znam słownictwo w zdaniu to mniej więcej rozumiem co jest napisane. 

Tak jak Niemieckiego w 90% uczę się, ponieważ mam go w szkole to Japońskiego uczę się totalnie z zajawki. Nie jestem w stanie powiedzieć więcej niż że Mam brudno w pokoju, czy że na dworze jest słonecznie xD bo na razie skupiam się, żeby nauczyć się stylów pisma japońskiego Hiragana (ひらがな) który wydaje mi się, że mam dobrze opanowany, a potem Katakana (カタカナ) i Kanji (漢字). 

Interesuje się montażem filmowym, najprawdopodobniej na ten kierunek pójde do technikum.

Na Youtube'ie oglądam rózne filmy, od anglojęzycznego minecrafta przez filmy z innych gier aż do filmów bardziej "naukowych" (Tom scott, Brew, Kurzgesagt). 

Kiedyś siedziałem bardzo dużo w komendach (i w tych 1.13- i w tych 1.13+) ponieważ robiłem minigry dla mnie i moich znajomych na naszym prywatnym serwerze (Spleef, Sumo takie rzeczy). Po tym zainteresowałem się trochę komendami, obejrzałem parę odcinków z kursu c++ na Youtube, nawet napisałem kilka bardzo prostych programów, ale na stałe pozostałem w Minecraftowych komendach. Czasami zastaniawiam się nad powrotem do programowania żeby dla Fun'u tworzyć np. boty na discordzie

(Trochę się rozpisałem, mam nadzieję, że nie jest za dużo AAAAA XD

4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę? Mimo iż jestem introwertykiem to uwielbiam pomagać ludziom, Na facebooku bardzo często pomagam losowym ludziom którzy potrzebują pomocy w ustawieniach gry-lub w innych rzeczach, na których się znam. Nie lubie oszukiwania w grach, według mnie używanie programów trzecich do zdobycia przewagi nad przeciwnikiem jest bez sensu i zabiera fun z gry innym graczom. W dodatku zostanie Moderatorem/Helperem na jakimś serwerze w mc zawsze było moim marzeniem. :PepeHappy:

5. Od kiedy aktywnie grasz na serwerze? Moje granie w Minecrafta (i na serwerze) można podzielić na 3 etapy. 

Etap 1. 2012-2015 Początki, uwielbiałem grać na serwerze w Skywalls i VD. Lecz w 2016 roku jeszcze przed wydaniem wersji 1.9 przestałem grać w minecrafta. 

Etap 2. 2020 Do minecrafta wróciłem w sumie dlatego że mój znajomy miał serwer survival na który mnie zaprosił, w kwietniu zagrałem na Cubegame a od maja aż do mniej więcej końca wakacji grałem aktywnie. Później grałem o wiele mniej w samego minecrafta ale na serwer udawało mi się wchodzić pare razy w miesiącu. 

Etap 3. 2021 Od Lutego wróciłem na serwer i gram aktywnie.   

6. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer? 6-5 godzin, jak będę miał pracowity dzień to 2-3 godziny na pewno gdzieś znajdę, żeby pograć.

7. Discord: tak 

TeamSpeak3: tak 

Sprawny mikrofon: tak 

Mutacja: tak/w trakcie 

8. Czy posiadasz konto premium: tak 

[Tak jak wyżej było napisane bardzo się rozpisałem, mam nadzieję, że nie był to jakiś problem xD] 

Edited by Koraten13

Hej,
statystyki są dobre, podanie również.
Mimo to muszę przyczepić się do paru rzeczy...
- brakuje kilku przecinków oraz wielu kropek,
- w swoim podaniu, które napisałeś rok temu, miałeś dokładnie tyle samo lat co teraz :monkaHmm:. Coś kręcisz... ale nie zmienia to faktu, że zaciekawiłeś mnie oraz zachęciłeś, by zaprosić Cię na rozmowę.
#po rozmowie
Jestem na tak.

Hejka!
Hmm, podanie ładne (pomijając drobne błędy), treściwe, statystyki są w porządku.

Zapraszam na rozmowę. Odezwij się do mnie w wiadomości prywatnej w celu ustalenia terminu :)

Po rozmowie jestem na tak!

Cześć!

Podanie jest OK. Statystyki są dobre.

Zapraszam na rozmowę. (Napisz mi na pv, kiedy masz czas ją przeprowadzić.)

#Po rozmowie

Jestem na TAK.

Zapraszam na rozmowę.

napisz mi na pv kiedy będziesz miał czas.

Cześć,
Przed wystawieniem oceny musisz mi zagrać na pianinie :D
Zapraszam na rozmowę.
Jestem na tak

Ze względu na brak zainteresowania rekrutacją.

Podanie Odrzucone

• iSOPL changed the title to [Odrzucone] Koraten13
  • iSOPL locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Who's Online   2 Members, 0 Anonymous, 4 Guests (See full list)

Właściciel HeadAdmin Administrator GlobalModerator Moderator forum Moderator Helper VIP Elita Bot Użytkownik
  • Create New...