Jump to content

Propozycje która jest bardzo potrzebna

Recommended Posts

Nick w grze: ZdobedeKlasztor (Pan)
Tryb gry: Bed Wars
Nazwa Propozycji: Rangi na Bedwars
Opis: Simano kolano. Szluchajcie tera uważnie fani moi. Jako iż ja mam zawsze dobre pomysły to teraz dam wam propozycje, która jest mistrzowska. Jak już każdy pewnie wie, na Sky Walls obowiązuje 
system rank od zdobytych osiągnięć. Uważam, iż niegłupim pomysłem było by wdrożenie to na tryb Bed Wars. Urozmaiciło by to bardziej rozgrywkę i każdy mógłby się pochwalić swoją rangą.
Własne refleksje: Proszę administrację o to, a żeby bardziej się starali o dobro serwera i go zmieniali na lepsze.

Załączniki: 
Dodaje zdj jakby ktoś nie wiedział że rangi na Sky Wals są.

Posted (edited)

Naprawdę myślisz, że ktoś wprowadzi taką propozycje? Serwer upada coraz niżej i takie zmiany kompletnie nic nie dadzą. Aktualnie pisanie propozycji nie ma większego sensu, bo nikt tego nie czyta.

Zrozum, że ten serwer prędzej umrze nic cokolwiek zostanie wprowadzone, są o wiele lepsze opcję do wyboru i tylko one mogą jeszcze coś zmienić, chcąc nie chcąc nie ma na co liczyć.

Edited by Rivaser

Z tym proszę administrację o to, żeby się bardziej starali o dobro serwera to pojechałeś po bandzie xD a generalnie propozycja w porządku 

26 minut temu, Rivaser napisał:

Naprawdę myślisz, że ktoś wprowadzi taką propozycje? Serwer upada coraz niżej i takie zmiany kompletnie nic nie dadzą. Aktualnie pisanie propozycji nie ma większego sensu, bo nikt tego nie czyta.

Zrozum, że ten serwer prędzej umrze nic cokolwiek zostanie wprowadzone, są o wiele lepsze opcję do wyboru i tylko one mogą jeszcze coś zmienić, chcąc nie chcąc nie ma na co liczyć.

Zdaje sobie sprawe ze administracja ma nasze prompozycje za przeproszenie w Du***. Chciałbym coś zrobić zeby to sie zmienilo ale jak widac administracja woli zeby serwer upadł.

1 minutę temu, ZdobedeKlaszoror napisał:

Zdaje sobie sprawe ze administracja ma nasze prompozycje za przeproszenie w Du***. Chciałbym coś zrobić zeby to sie zmienilo ale jak widac administracja woli zeby serwer upadł.

Czas się niestety pogodzić z tym faktem.

1 minutę temu, Szczecinek napisał:

Rivaser ty sie nie znasz bos ty ***** a nie skoczek a po za tym to czytaja zmaralo makao kakao ? :)

I co z tego, że to czytają? To jest powód żebym udawał, że wszystko jest ok i nic nie trzeba zmieniać? Robię co mogę żeby serwer znów stanął na nogi i inni gracze również pisząc właśnie propozycje tylko tak jak wyżej wspominałem problem jest w tym, że nikt tam nie zagląda i masa z nich jest nieprzeczytana. Jeżeli według ciebie wszystko jest dobrze i serwer się rozwija to nie mam zdania.

1 minutę temu, Rivaser napisał:

I co z tego, że to czytają? To jest powód żebym udawał, że wszystko jest ok i nic nie trzeba zmieniać? Robię co mogę żeby serwer znów stanął na nogi i inni gracze również pisząc właśnie propozycje tylko tak jak wyżej wspominałem problem jest w tym, że nikt tam nie zagląda i masa z nich jest nieprzeczytana. Jeżeli według ciebie wszystko jest dobrze i serwer się rozwija to nie mam zdania.

Najgorsze jest to że Doksami zamiast pomagać ludziom w rozwoju to ona blokuje realizacje nie których pomysłów a ona chce mieć jeszcze Helpera

no to po pierwsze daj mi admina a po drugie chlopie wy nic nie robicie jest jedno to samo od 2 lat gówno jedyne co poprawiliscie to lobby na bed wars które jest chujowsze. Więc nie pierdziel takich kocobołów. 

Wie Pan co to znaczy być adminem na cg?

Nie pracować a zarabiać 

Przed chwilą, Ascariasis napisał:

Wie Pan co to znaczy być adminem na cg?

Nie pracować a zarabiać 

I najgorsze jest to że człowiek chce pomóc a inni tego nie widzą

1 minutę temu, ZdobedeKlaszoror napisał:

I najgorsze jest to że człowiek chce pomóc a inni tego nie widzą

No niestety 

Posted (edited)
7 minut temu, Szczecinek napisał:

no to po pierwsze daj mi admina a po drugie chlopie wy nic nie robicie jest jedno to samo od 2 lat gówno jedyne co poprawiliscie to lobby na bed wars które jest chujowsze. Więc nie pierdziel takich kocobołów. 

Problem jest w tym, że ja nie jestem w administracji nie wiem czy wiesz X D. A tego typu odpowiedzi kieruj raczej do administracji w mniej wulgarny sposób. My jako gracze jesteśmy od propozycji, a HeadAdmini i reszta od ich realizacji tak na przyszłość.

Edited by Rivaser

Posted (edited)
8 minut temu, Szczecinek napisał:

k**wa synek ja dziś 14 godzin na budowie zapierdalalem wiec no wiem a po za tym jak nazekasz to wy***rdalaj

Kto pytał? I w ogóle co to ma do rzeczy xD? Chodzi o to, że z enderem poza krytyką piszemy mnóstwo rozwiązań i pomysłów więc nie jest to tylko narzekanie. Jesteśmy w stanie szczegółowo rozpisać  zmiany i podać na tacy to co chociaż trochę ożywi serwer. Oczywiście że krytykuje i będę krytykował, przynajmniej nie robie tego wulgarnie tak jak ty. 

Edited by Ascariasis

3 godziny temu, Japonk86 napisał:

useless, nie jestem twoim fanem chamie więc pal wroty.

Nie.

Palić to ty możesz w piecu zeby ci cieplej było

Propozycja nawet nawet ale to i tak nie zmieni tego  że serwer upada 

6 godzin temu, KrukuNotFound napisał:

Propozycja nawet nawet ale to i tak nie zmieni tego  że serwer upada 

to może należy coś zmienić, bo czekanie niczego nie zmieni nie uważasz?

Posted (edited)
Dnia 24.05.2021 o 9:16 PM, ZdobedeKlaszoror napisał:

ZdobedeKlasztor (Pan)

Chciałbyś.

Według mnie na każdym trybie powinne być osiągnięcia i takie rangi jak na SkyWallsach. No ale cóż, nie widziałem nigdy na żadnym serwerze żeby administracja miała tak wywalone w to o co proszą gracze. Najbardziej mnie śmieszy ten cyrk ze SkyBlockiem, naobiecywali nie wiadomo co, że będzie można wbić z CubeGame, serwery się połączą i takie tam. Jest szansa że najbliższa zmiana, którą będzie SkyBlock zostanie wprowadzona za jakiś rok, zakładając w optymistycznym scenariuszu że serwer tyle doczeka. Sam SkyBlock i tak się nie utrzyma bo w dzisiejszych czasach konkurencja jest za duża, na potężnych serwerach są wdrażane różne inne tego typu tryby takie jak, SV + Działki, SV + Gildie, CaveBlocki ipt.

Edited by ananas13333

29 minut temu, ananas13333 napisał:

No ale cóż, nie widziałem nigdy na żadnym serwerze żeby administracja miała tak wywalone w to o co proszą gracze. Najbardziej mnie śmieszy ten cyrk ze SkyBlockiem

No bo przeciez SkyBlock na pierwszym miejscu! Co z tego ze 90% graczy cg ma wywalone w tego SkyBlocka i tak nadal bedzie gadka tylko o tym.

Posted (edited)
1 godzinę temu, hunterreq napisał:

No bo przeciez SkyBlock na pierwszym miejscu! Co z tego ze 90% graczy cg ma wywalone w tego SkyBlocka i tak nadal bedzie gadka tylko o tym.

No dokładnie, na pewno więcej ludzi czeka na zmiany na CubeGame, a nie na jakimś SkyBlocku gdzie jedynie co się robi to się buduje swoje wyspy, jakieś tam ich ulepszenia i to tyle, no, ale co ich obchodzi co o tym myślą gracze, tak jak wspominałem w innej propozycji, administracja ze sb połączyła się z adm na cg, bo myśleli, że połączą obydwa serwery, ale tak się nie stanie, więc pewnie znów większość odejdzie i tyle, trochę odbiegając od tematu SkyBlocka najbardziej śmieszy mnie to, że kiedy spytałem pewną osobę z adm czemu nikt nie czyta propozycji na cg to uzyskałem odpowiedź "bo nie wszystkie mogą być zrealizowane" XD, przecież 3/4 nawet nikt nie przeczytał, bez komentarza. Pozdrawiam serdeczne grono Administratorskie.

Edited by Rivaser