Jump to content

[Oczekiwanie] [HNS] Swierkowa

Recommended Posts

1.Nazwa trybu : HNS

2.Nazwa mapy : Swierkowa

3.Nick osoby/osób budujących : GraczRR2003

4.Opis mapy : Mapa przestawia zamek. Na mapie znajduje się dużo detali jest ona bardzo skupiona na wyglądzie jak i na taktyce grania , chowający jak i szukający na mapie maja równe szanse + wszystkie miejsca półtora bloku zostały zablokowane 

5.Link do zdjęć : https://imgur.com/a/3fhwPtF

Posted (edited)

Bardzo mi się podoba ta mapa, mam nadzieję, że w tą lawę nie da się wejść, ale pewnie i tak będą bariery.

Tylko doskonale wiesz, że szybko jej nie dodadzą jak w ogóle to zrobią,

Za dodaniem

Edited by Rivaser

2 minuty temu, graczRR2003 napisał:

Wszystko zostało zablokowane 

No to git

Może zdjęć jest mało, lecz mapa wydaje się bardzo prosta i mała. Brakuje mi zdjęcia całej mapy, ponieważ widać tylko kilka pomieszczeń. Miejsc do ukrycia się jest dość mało z tego co widzę i łatwo będzie znaleźć graczy

Neutral/Nie

Już pomijając zainteresowanie administracji mapami Twoja jest naprawdę ładna, lecz nie bardzo widzę ją na HNS. Widać że postarałeś się nad dekoracjami i otoczeniem, co do tego nie mam zastrzeżeń. Jednak w oczy rzuca mi się brak dziur w podłogach i ścianach. Dodatkowo mapa jest strasznie mała co w połączeniu z małą ilością miejsc na chowanie nie daje równomiernych szans chowającym. Daj więcej zdjęć bardziej ogólnych, na całą mapę czy budynki a nie konkretnych elementów. Na ten moment nie, powodzenia.

Mapka niewielka. Kryjówki nienajlepsze, wręcz znikoma ilość dziur. Ilość zdjęć bardzo mała, dodaj więcej pls. Podejrzewam, że będzie wykorzystywana do nabijania winów jako seeker/szukający.  Zapewne administracja nie doda tego na HNS skoro mają totalnie delikatnie ujmując wyrąbane na to co się na serwerze dzieje, co widać po licznych propozycjach, o których nie wiadomo czy zostaną zrealizowane czy nie bo nikt "z góry" nie daje znać co myśli na ich temat i gwarancji ich dodania na serwer.

"Tak, aczkolwiek nie"

miejsca na mapie jest sporo w dodatku na mapie jest kilka smaczków w postaci ukrytych kryjówek które na pewno pomogą dla chowających

kryjówek jak na hns jest wystarczająca ilość 

Mi tam sie podoba, bardzo ladna. Jak ktos ogladal Tajemnicza Wyspe to to mi daje taki vibe tego

Mapa jest dość ciekawa.
Wydaje mi się, że była by to jedna z nielicznych map, na których rozgrywka odgrywała by się dość dynamicznie.

jestem za dodaniem

Mapa bardzo ładna i starannie wykonana - wygląda na to, że się postarałeś.
To, że jest mała nie jest wcale wadą, ponieważ rozgrywka może się odbywać w mniejszym gronie użytkowników.
Nie ma tutaj wielu zdjęć, dlatego też nie można ocenić, jak wiele jest tutaj kryjówek, ale warto, gdybyś jeszcze jakieś dodał.

Za dodaniem.

• 2 months later...
  • Sylvvia changed the title to [Oczekiwanie] [HNS] Swierkowa
  • Sylvvia locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Who's Online   0 Members, 0 Anonymous, 5 Guests (See full list)

There are no registered users currently online

• Create New...