Jump to content

Rekrutacja na pomocnika CubeGame.PL

Recommended Posts

1. Nick w grze: _vexuz
2. Wiek: 15 lat
3. Opisz siebie: Cześć, nazywam się Robert i podejmuję rolę helper/mod/admin na serverach juz od ponad 3 lat. Rozumiem swoją "pracę" i robię to z pasji. Ponad to nie olewam żadnego problemu użytkowników/graczy i staram się w nim pomóc. Komendy rozumiem,znam,znam permisję. Jestem osobą miłą w życiu prywatnym jak i w internecie, nie mam ponórego humoru, znam ortografię, nie udaje bóg wie kogo żeby się przypodobać, odnoszę się z szacunkiem do innych, miałem swój server, współpracowałem już z wieloma serverami easyhc, megadrop. Szczerze mówiąc to pierwszy raz podejmę współpracy na server MiniGames, ale wydaje mi się, że w tym nie będzie dużego problemu. Dogaduję się dobrze z społecznością. Posiadam TeamSpeak na telefonie, co pomoże mi się zebrać i pogadać z administracją w dowolnym miejscu i porze (np. na wakacjach, świętach, podwórku, praktykach). Mam sporo czasu wolnego i mogę spędzać go na forum, TeamSpeak, Discord.
4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę? Ponieważ lubie pomagać innym i ogarniam wszystko co i jak. Poza tym lubię po prostu tę rangę.
5. Od kiedy aktywnie grasz na serwerze? od 3 lat. Zmieniałem nicki często, co może też skrócić moją aktywność :>
6. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer? 2-3h dziennie, czasami zdarzy się więcej.
7. Discord: tak/nie tak
    TeamSpeak3: tak/nie oczywiście, podstawa :D
    Sprawny mikrofon: tak/nie tak
    Mutacja: tak/nie tak
8. Czy posiadasz konto premium: tak (i tylko tak, innej odpowiedzi być nie może) tak, posiadam ^^

Jeżeli czegoś nie dodałem, bądź macie pytania, to mogę udzielić informacji na waszym TeamSpeak3. Mam nadzieję, że zdam tę rekrutacje. Pozdrawiam całą administrację cubegame 2021! 

Cześć, 
Napisz, kiedy masz czas pogadać na ts3. 
Dobrze się gadało - na tak

Cześć!

Podanie jest OK. Statystyki są dobre. Kojarzę Cię z serwera.

Zapraszam na rozmowę. (Napisz mi na pv, kiedy masz czas ją przeprowadzić)

#Po rozmowie

Jestem na TAK.

Rozmowa przebiegła bardzo miło.
Myślę, że można dać ci szansę.

jestem na tak

Siemka!
Kojarzę Cię z serwera, podanie jest w porządku. 

Zapraszam na rozmowę :) Odezwij się do mnie na forum w celu ustalenia terminu.

Jestem na tak.

Hej, 

Podanie fajne, statystyki dobre. 

Po rozmowie jestem za daniem szansy

Pozytywna osoba, widać że zależy, jestem na tak.

• Create New...