Jump to content

[Propozycja ktora juz byla ale teraz pisze ja ja wiec jest lepsza]

Recommended Posts

Posted (edited)

ender sie spina i mi teraz przykro :<

Edited by Gabelka
kopiuje ogolem i jestem bardzo niefajna z tego powodu

Posted (edited)

Jeżeli ktoś z headadm to czyta, to zamknijcie cg bo zarobku nie macie

Edited by Japonk86

Co do samej propozycji owszem ma ona sens w obecnym stanie serwera, aczkolwiek pomyśl dwa razy zanim napiszesz coś takiego. Po pierwsze, temat już był i nawet sama o tym wspomniałaś. Czy to był sarkazm czy nie jak napisałaś że skoro Ty piszesz tą propozycję to będzie lepsza - nie ma to zbytnio znaczenia, jest to przynajmniej głupie i bezsensowne tym bardziej jak chcesz by administracja to przeczytała. Po drugie, jesli myślisz, że skoro skopiujesz propozycje od kogoś innego myśląc że tym razem administracja to przeczyta, bo na ciebie już zwrócą uwagę a na endera nie to X D. Po trzecie i tam wszystko na ten temat zostało przedyskutowane w jego propozycji a po 4 w zasadzie tylko my chyba mieliśmy chęci nawiązać kontakt z derpeuszem, który odpisał, że nie ma sensu więc wątpię, że Twoja już podwojona propozycja coś zmieni (jak się zmieni to będzie git ale wątpię) Po 5, sam ub all nie przywróci serwera do życia, a derp jak i sylvvia powiedzieli że zmiany będą dopiero w wakacje (nowe mapy, rotacje i inne). 

Posted (edited)

Ale co to ma być? xD Kopiowanie tematów jest naprawdę słabe, tym bardziej, że sama o tym wiesz (bez komentarza), poza tym Derpeusz sam, przyznał, że nie mają czasu na ten serwer, więc ja uważam, że należy go wyłączyć. Czekanie na sponsora rok gdzie gra 50 osób nic nie da, a większość osób z administracji głównie Admini wchodzą na forum tylko po to żeby napisać "Podanie przyjęte" lub "Podanie odrzucone", Szczerze? Myślałem, że ranga Admin ma więcej obowiązków a wychodzi na to, że Moderator ma ich 3 razy tyle ;). Na przełomie czerwca/lipca tu będzie z 5-10 osób, więc nie wiem kogo to był pomysł. Ub all'a i innych propozycji i tak nie wprowadzą, bo nikomu się z niczym nie spieszy, a gadanie, że każdemu z administracji zależy na tym serwerze jest po prostu śmieszne. Proszę Was wyłączcie go, bo ja nie wiem jaki widzicie dalszy sens, przyszłość tego serwera, lepiej go wyłączyć niż na siłę go prowadzić. Idźcie robić tego SkyBlocka, bo tam przynajmniej mają programistów i przede wszystkim czas ;).

Edited by Rivaser

2 godziny temu, Rivaser napisał:

Ale co to ma być? xD Kopiowanie tematów jest naprawdę słabe, tym bardziej, że sama o tym wiesz (bez komentarza), poza tym Derpeusz sam, przyznał, że nie mają czasu na ten serwer, więc ja uważam, że należy go wyłączyć. Czekanie na sponsora rok gdzie gra 50 osób nic nie da, a większość osób z administracji głównie Admini wchodzą na forum tylko po to żeby napisać "Podanie przyjęte" lub "Podanie odrzucone", Szczerze? Myślałem, że ranga Admin ma więcej obowiązków a wychodzi na to, że Moderator ma ich 3 razy tyle ;). Na przełomie czerwca/lipca tu będzie z 5-10 osób, więc nie wiem kogo to był pomysł. Ub alla i innych propozycji i tak nie wprowadzą, bo nikomu się z niczym nie spieszy, a gadanie, że każdemu z administracji zależy na tym serwerze jest po prostu śmieszne. Proszę Was wyłączcie go, bo ja nie wiem jaki widzicie dalszy sens, przyszłość tego serwera, lepiej go wyłączyć niż na siłę go prowadzić. Idźcie robić tego SkyBlocka, bo tam przynajmniej mają programistów i przede wszystkim czas ;).

dobra usune co sie spinasz ender

Posted (edited)
12 minut temu, Gabelka napisał:

Ja się spinam? Mówię tylko, że to słabe i tyle.

Edited by Rivaser

4 minuty temu, Gabelka napisał:

Tylko pamiętaj, że to w ogóle nie jest obraza. Nie myl krytyki z atakiem w twoją stronę. Jak przeanalizujesz dokładnie co napisałem, to zauważysz, że nie napisałem nic obraźliwego w stosunku do Ciebie. Krytykuję jedynie to co napisałaś, ponieważ moim zdaniem pisanie tego tematu po raz drugi jest bezsensowne, a po drugie to co napisałaś w tytule + że nie pamiętasz, kto pisał poprzednią propozycję o ub all  (tym bardziej, że sprawdzenie tego zajmie ci może 10s? więc nie wiem po co ten tekst), jest troszkę niefajne. Napisałem ci parę punktów, żeby ci zwrócić uwagę na pewne rzeczy, i to nie dlatego, że bronię endera, tylko poprostu wyraziłem swoją opinię na ten temat. I nie jesteś w tym momencie ofiarą ataku, tylko jak piszesz jakąś propozycję, to licz się też z negatywnymi opiniami. 

4 minuty temu, Ascariasis napisał:

Tylko pamiętaj, że to w ogóle nie jest obraza. Nie myl krytyki z atakiem w twoją stronę. Jak przeanalizujesz dokładnie co napisałem, to zauważysz, że nie napisałem nic obraźliwego w stosunku do Ciebie. Krytykuję jedynie to co napisałaś, ponieważ moim zdaniem pisanie tego tematu po raz drugi jest bezsensowne, a po drugie to co napisałaś w tytule + że nie pamiętasz, kto pisał poprzednią propozycję o ub all  (tym bardziej, że sprawdzenie tego zajmie ci może 10s? więc nie wiem po co ten tekst), jest troszkę niefajne. Napisałem ci parę punktów, żeby ci zwrócić uwagę na pewne rzeczy, i to nie dlatego, że bronię endera, tylko poprostu wyraziłem swoją opinię na ten temat. I nie jesteś w tym momencie ofiarą ataku, tylko jak piszesz jakąś propozycję, to licz się też z negatywnymi opiniami. 

dobrze sie czujesz stary skad ty takie farmazony bierzesz XD

8 minut temu, Gabelka napisał:

Ale o co ci chodzi kopiujesz temat z niewiadomych względów i się dziwisz, że ktoś ci zwraca uwagę? xD

5 minut temu, Gabelka napisał:

No jak nie chcesz rozmawiać na poważnie to nie ma sprawy XD Jeśli faktycznie nie rozumiesz różnicy między krytyką a obrazą no to pozdro. Sama potwierdziłaś że powtarzasz ten temat więc nie wiem na ch*j to pisałaś. Chyba, że po to aby ktoś ci ślepo przyklaskiwał za skopiowanie pomysłu kogoś innego xD Albo weź tera napisz o tym na aktualizacji statusu to zgarniesz więcej polubień. Jeśli na tym faktycznie ci zależy, to w ogóle nie powinnaś pisać tej propozycji

Posted (edited)
1 godzinę temu, Ascariasis napisał:

No jak nie chcesz rozmawiać na poważnie to nie ma sprawy XD Jeśli faktycznie nie rozumiesz różnicy między krytyką a obrazą no to pozdro. Sama potwierdziłaś że powtarzasz ten temat więc nie wiem na ch*j to pisałaś. Chyba, że po to aby ktoś ci ślepo przyklaskiwał za skopiowanie pomysłu kogoś innego xD Albo weź tera napisz o tym na aktualizacji statusu to zgarniesz więcej polubień. Jeśli na tym faktycznie ci zależy, to w ogóle nie powinnaś pisać tej propozycji

Generalnie to pewnie taki był zamysł, a tytuły propozycji typu: "wiem, że była już taka propozycja, ale ja to napisałem, więc jest lepsza" jest chyba bardziej żenująca niż ta cała propozycja, nie rozumiem tego tak szczerze i jestem bardzo ciekaw po co ona w ogóle była pisana.

Edited by Rivaser

ja pierdziele, sie zesrali bo napisala taki sam temat na forum, nie placi wam nikt za pisanie tematu na forum to po co robic wielkie halo z tego 

11 minut temu, MikoIino napisał:

ja pierdziele, sie zesrali bo napisala taki sam temat na forum, nie placi wam nikt za pisanie tematu na forum to po co robic wielkie halo z tego 

Nie. Wiele było tematow podwojonych, na które nie reagowałem bo nie było po co, teraz poprostu zwróciłem uwagę na rzeczy, które moim zdaniem nie powinna pisać i które nie mają sensu. Tak jak ty zgłaszasz graczy za macro i inne, tak samo ja zwracam uwagę rzeczy, których na forum nie powinno się pisać. I jeżeli ktokolwiek moje pierwsze dwa posty uznał za atak to jest już jego/jej problem, gdyż nie miały nic wspólnego z hejtem. Tak samo popatrz teraz na jej zedytowany post - czy ja powiedziałem jej że jest niefajna? Nie, poprostu napisałem że to jaki tytuł dała jest niefajne a między jednym a drugim jest spora róznica. 

Posted (edited)
34 minuty temu, MikoIino napisał:

To wytłumacz sens pisania tej samej propozycji mając świadomość, że takowa jest i tytuł typu "wiem, że była taka propozycja, ale ja ją napisałem więc jest lepsza", czy to był sarkazm czy nie, to moim zdaniem tak się nie robi i naprawdę nie rozumiem zamysłu.

Edited by Rivaser

49 minutes ago, MikoIino said:

Posted (edited)
19 minut temu, MikoIino napisał:

ja pierdziele, sie zesralio napisala taki sam temat na forum, nie placi wam nikt za pisanie tematu na forum to po co robic wielkie halo z tego 

I to jest odpowiedź na moje pytanie? Bo nikt za to nie płaci? Wciąż nie wiem jaki był zamysł i już pewnie się nie doczekam odpowiedzi. Czy ona myśli, że jak na mnie nie zwrócili uwagi to na nią zwrócą? I tak jak było wyżej wspomniane zupełnie nie rozumie czym różni się krytyka od obrazy i wychodzi na to, że ty też nie. Nikt tutaj o nic nie sra tylko chciałbym usłyszeć od niej odpowiedź, bo to ona tą propozycje napisała nie ty.

Edited by Rivaser

Ale dymy

kochani czy ktos przeczytal wypowiedzi chlopakow i moze im cos sensownego odpisac bo ewidentnie maja dzis zly dzien

Wiesz co w sumie tutaj się zgodzę, chętnie czekam aż w końcu ktoś mi napisze coś sensownego to przynajmniej będzie się dało porozmawiać 

Posted (edited)
3 minuty temu, Gabelka napisał:

Ok na co mam ci odpowiedziec Ender bo nie widze pytania

Chodziło mi o to, nie skierowałem tego bezpośrednio do ciebie, ale byłbym wdzięczny za odpowiedź

1 godzinę temu, Rivaser napisał:

To wytłumacz sens pisania tej samej propozycji mając świadomość, że takowa jest i tytuł typu "wiem, że była taka propozycja, ale ja ją napisałem więc jest lepsza", czy to był sarkazm czy nie, to moim zdaniem tak się nie robi i naprawdę nie rozumiem zamysłu.

To i nikt nie ma tutaj złego dnia, chcę po prostu wszystko wyjaśnić w kulturalny sposób.

Edited by Rivaser

Posted (edited)

Ludzie o co Wam chodzi? xD Chcę znać tylko odpowiedź dotyczącą napisania tej propozycji i tego tytułu, a odbieracie to jako atak w waszą stronę.

Edited by Rivaser

>bez sensu trzymanie tego serwera wyłączcie już go
>NIEEEEEE NIE MOŻESZ ZROBIĆ REPOSTA NA FORUM GRY O KLOCKACH UMIERAJĄCEGO SERWERA NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Posted (edited)
17 minut temu, Uzulaser648 napisał:

>bez sensu trzymanie tego serwera wyłączcie już go
>NIEEEEEE NIE MOŻESZ ZROBIĆ REPOSTA NA FORUM GRY O KLOCKACH UMIERAJĄCEGO SERWERA NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

>taka prawda co poradzić

>widzę, że ktoś się tym bardzo przejął

Edited by Rivaser

no właśnie bardzo się przejąłeś brakiem odpowiedzi skoro wykorzystałeś na to 5 odpowiedzi