Jump to content

[Przyjęte][Helper] TheDangerCat (podanie)

Recommended Posts

1. Nick: TheDangerCat

2. Wiek: 21

3. Jak długo grasz na serwerze? Tak długo że nie pamiętam, mój pierwszy raz był chyba w 2014 roku.

4. Na ile w skali 1/10 znasz komendy Helpera i Moda? 9.5/10 Znam praktycznie wszystkie.

5. Czy spełniasz wszystkie wymagania? Oczywiście

6. Opisz siebie: 

Cześć, Mam na imię Dawid, jak pisałem wyżej mam 21 lat. Jestem człowiekiem pracowitym i ambitnym, czasem przez brak czasu(praca itd.) jestem mniej aktywny ale informuję o tym wcześniej.

Ogólnie trochę mnie znacie więc wiecie że gdy mam czas to jestem nonstop. Serwer znam jak własną kieszeń i chciałbym pomóc w pracach nad edycją i wierzę w to że to będzie najlepsza edycja od dłuższego czasu. Napiszę jeszcze coś o sobie więc zaczynając, jeżdżę na deskorolce i pracuje w restauracji, gram w csgo/valorant/minecraft i jestem w tym niezły choć wiadomo zawsze znajdzie się ktoś lepszy. Zawsze przy kolejnym podaniu piszę że się zmieniłem. Tym razem tego nie zrobię tylko po prostu wam to pokażę. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania i owocną współprace nad najlepszy skyblockiem w polsce.
Pozdrawiam IsTop1

Hej Danger
Znam Cię jako gracza od 2019, a jako współczłonka administracji, niewiele krócej. Mimo że czasami byłeś osobą impulsywną i lekkomyślną, to w wiedzy na temat Skyblocka ciężko znaleźć Tobie równych. Uważam, że mimo wszystko warto dać Ci szansę i liczyć na to, że nie będziesz sprawiał problemów ;)

Jestem na tak

Cześć Danger!

Miałeś swoje potknięcia, jak każdy zresztą, zdarzało Ci się być nieaktywnym przez dłuższy czas, z tego powodu dostałeś też degradację. Jednak jestem w stanie stwierdzić, że SkyBlockowi w bardzo dużym stopniu przyda się Twoja pomoc, zwłaszcza na etapie tworzenia edycji. Masz ogromne doświadczenie w testowaniu, znajdowaniu najrozmaitszych błędów (A nawet będąc graczem wiele lat, zawsze zgłaszałeś to administracji). Bycie zawsze w ścisłej topce na SkyBlocku czyni Cię osobą, która będzie w stanie nam pomóc w odpowiednim zbalansowaniu ekonomii jeszcze przed startem.

Byłeś też Moderatorem, więc z całą pewnością masz niezbędne doświadczenie do pełnienia tej funkcji. 
Co do zachowania - jesteś specyficzną osobą, ale jeżeli faktycznie Ci zależy na randze, a jestem w stanie to wywnioskować zarówno po podaniu, jak i po rozmowie, którą z Tobą przeprowadziłem - to jestem pewien, że będziesz godnie reprezentował serwer.

Bez cienia wątpliwości, jestem na TAK.

Nie mam zastrzeżeń do Twojej pracy w administracji Teamspeaka i w sumie to nawet się cieszę, że chcesz wrócić na Skyblock, szczególnie, że już masz doświadczenie :D Na tak. Liczę, że będziesz aktywnie brał udział w tworzeniu i życiu serwera.

Cześć,
Znam Cię dość dobrze. Nie mam zastrzeżeń. 
Jestem na tak :pepeOK:

Szczerze powiedziawszy to trochę mi ciebie brakuję. Były potknięcia, ale nie ma co wspominać. Myślę, że twoje doświadczenie jest na tyle duże, że mogę zaprosić cię na etap 2 :)

• Natala_pl changed the title to [Etap 2][Helper] TheDangerCat (podanie)

Podanie przyjęte.

• Medson changed the title to [Przyjęte][Helper] TheDangerCat (podanie)
  • Medson locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...