Jump to content

Recommended Posts

1.Nick w grze: momoeeee 2.Nick osoby banującej SKIDROWNEK 3.Data otrzymania bana:18.12.20 11:40 4.Screenshot z informacją o banie: zmieniłem nick więc nie mam dostępu do ss 5.Sytuacja oraz powód otrzymania bana: Broniłem osoby na mk i nie współpracowałem z administracją 6.Dlaczego miałbyś zostać odbanowany: Minęło sporo czasu od kiedy dostałem bana ( ponad pół roku). Broniłem mojej koleżanki i wtedy nawet nie wiedziałem, że można dostać za to bana. Proszę dajcie mi szansę, a obiecuję, że to się więcej nie powtórzy. Spędziłem na tym serwerze dużo czasu, dzięki czemu poznałem dużo znajomych, a nawet przyjaciół. Tęsknię za grą z moimi przyjaciółmi i za serwerem z którym mam wiele wspaniałych wspomnień. Byłem jednym z aktywniejszych graczy i wspieralem administracje przez kupowanie vipow. Ostatnio zobaczyłem, że dużo graczy dostało szansę, więc mam nadzieję, że również mi ją dacie.

Pamiętam tamtą sytuację jak dziś...

Zachowałeś się bardzo niefajnie oszukując administrację, tym samym łamiąc regulamin (*oczywiście wypierając się wszystkiego w tamtym momencie*)
Jednakże z uwagi na to, że minęło sporo czasu, mam nadzieję, że się czegoś nauczyłeś i wyciągnąłeś odpowiednie wnioski.

Otrzymasz unbana.

Mam nadzieję, że tego typu sytuacja nie będzie już miała miejsca, a twoje zachowanie na serwerze będzie odpowiednie.

zamykam

• SKIDUS locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...