Jump to content

[Odrzucone] xArezzzTV

Recommended Posts

1. Nick w grze: xArezzzTV
2. Wiek: 18 lat.
3. Opisz siebie: Mam na imię Michał, liczę 18 jesieni, mieszkam w małym mieście w województwie Warmińsko-mazurskim. Jestem osobą trochę niesmiałą, a to przez to, że byłem znęcany w szkole gimnazjalnej przez kolegów. Z kulturą niema u mnie problemów, rodzice nauczyli szacunku do innych osoby. Mam pomocne serduszko, jeśli ktoś potrzebował pomocy ja mu tą dałem najlepiej jak mogłem. Jedynym minusem we mnie jest to, że  łatwo  się denerwuję, lecz potrafię się opanować. Aktualnie uczęszczam do Szkoły Branżowej I Stopnia, lecz w tym roku kończę tą szkołę i zamierzam wybrać się do Szkoły Branżowej II Stopnia (czyli tak zwanej szkoły średniej). Z ciekawości również napiszę, że interesuję się muzyką, posiadam swój sprzęt, oraz prowadzę kanał na yt.
4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę?: Myślę, że nadaje się na owe stanowisko. Jestem osobą pomocną jak wspomniałem wyżej, mam dystans do sobie i innych (nie wliczając swoich kumpli haha). Znam komendy podstawowe (niektóre trzeba sobie przypomnieć haha). Nie miałem styczności z bardziej zaawansowanymi kryteriami. 

5. Od kiedy aktywnie grasz na serwerze?: Pomyślmy..., na serwerze zacząłem grać jakoś za czasów gimnazjum miałem wtedy 15-16 lat, grałem pod Nickiem MaxbyZyczu123 (wiem śmieszna nazwa), nie miałem wtedy Minecraft Premium, grałem na ByZyczy. Aż w końcu po bardzo długiem czasie zreformowałem się zmieniłem Nick na ten aktualny, kupiłem Minecraft Premium i tak gram po dzień dzisiejszy.
6. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer?: Hmmm, sporo czasu poświęcam na serwer aby na nim pograć. W tygodniu od 1-2,5 godz dziennie, w weekendy więcej.
7. Discord: Tak.
    TeamSpeak3: Tak.
    Sprawny mikrofon: Tak.
    Mutacja: Tak.
8. Czy posiadasz konto premium: Tak, inaczej bym nie składał podania.

Hejka! 
Kojarzę Cię z serwera, statystyki dobre. 

Zapraszam na rozmowę! (Odezwij się do mnie w wiadomości prywatnej w celu ustalenia terminu)

Cześć!

Podanie jest ciekawe. Statystyki są dobre.

Zapraszam na rozmowę. (Napisz mi na pv, kiedy masz czas ją przeprowadzić)

Siema,
Chętnie z Tobą pogadam :PepeHappy: Zapraszam na ts. 

• 2 weeks later...

Ze względu na brak zainteresowania rekrutacją.

Podanie Odrzucone

• iSOPL changed the title to [Odrzucone] xArezzzTV
  • iSOPL locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Who's Online   1 Member, 0 Anonymous, 11 Guests (See full list)

Właściciel HeadAdmin Administrator GlobalModerator Moderator forum Moderator Helper VIP Elita Bot Użytkownik
  • Create New...