Jump to content

[PROPOZYCJA] System osiągnięć

Recommended Posts

1. lil_konon

2. System osiągnięć

3. System osiągnieć polegał by na:
 - Kopaniu Stone/Cobblestone. 
 - Zabijaniu potworów.
 - Stawianiu bloków.
 - Zbiórce plonów (Wchodziły by w to wszystkie rzeczy, które są w pracy Farmer).
 - Łowienie ryb
 - Kopanie drewna
 - Oraz wiele wiecej, można by było zapytać graczy co by chcieli mieć w takim system osiągnięć.

Dany system byłby dodatkiem do rozgrywki dzięki, któremu nowe osoby mogłyby fajnie rozpocząć grę, ale również dla tych wytrwałych z czym wyższym progiem w osiągnieciach były by lepsze nagrody.
Powiedzmy system osiągnieć w Stawianiu bloków pierwszym progiem jest 1,000 bloków, a nagrodą jest 500$ czy też parę dirta bądz piasku, tak samo z innymi zakładkami w osiągnieciach. A i dużym plusem było by że dzięki temu byśmy byli wstanie sprawdzić ile mamy postawionych bloków, złowionych ryb czy też wykopanego stona.

Mam nadzieje że propozycja zostanie przyjęta pozytywnie. 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
 Share

• Similar Content

• By Milerq
      1. Nick z gry: MullerMisch 2. Nazwa propozycji/zmiany/sugestii: Specjalna łopata do rozwalania gravel'a w netherze 3. Opis: Moją propozycją jest dodanie specjalnej łopaty, umożliwiająca rozkopanie gravel'a w netherze, którą można zdobyć kupując na stronie skyblocka.  
    • By Farbaaaaa
      1. Nick z gry: Farbaaaaa
      2. Nazwa propozycji/zmiany/sugestii:
       - Zmiana stoniarek w VIP kopalni.
      - Dodanie do /shop -> DROP do każdego sprzedawania SCROLL
      3. Opis:
      Co do stoniarek to głownie chodzi mi o te stoniarki, jak ktoś kopie kilofem 64/64/1 to ten stone nie raz kopie sie tam za stoniarkami i nie ma jak przejść na drugą stronę. Proponuje poszerzyć o 2 kratki te drewniane ścianki tak aby ktoś mógł przejść na drugą stronę.
      Druga sprawa to jest dodanie do /shop -> DROP sprzedaż za pomocą scrolla, tak jak w przypadku sprzedaży Stone'a. Chodzi mi o to, że to jest męczące, jak ktoś ma farme i duży drop i pojedynczo musi klikać i to się nudzi i zajmuje trochę czasu. 

Pozdrawiam,
      Farbaaaaa

• By Kr1czer
      1. Nick z gry: Kr1czer
      2. Nazwa propozycji/zmiany/sugestii: Wprowadzenie w /sklep czasowych promocji na wybrane przedmioty.
      3. Opis: Witajcie! Przychodzę tutaj z czymś czego chyba nie ma (jeśli jest inaczej to ewentualnie mnie poprawcie). Otóż przeglądając gazetkę ze wspaniałej biedronki wpadłem na pomysł wprowadzenia na serwerze promocji/zniżek na wybrane przedmioty na /sklep. Oczywiście nie byłyby to stałe promocje, nie byłyby to też pewnie wielkie promocje (10% może 15%? kwestia również do ustalenia) jednak urozmaiciłoby to nieco rozgrywkę (w moim odczuciu). Promocje trwałyby np. 3/4 dni? Może nawet tydzień? To jest również kwestia do ustalenia. Po minięciu tego czasu po prostu zmieniałyby się przedmioty na promocji.
      Pozdrawiam,
      Kr1czer

• By LegendaryADI2281
      nick z gry: LegendaryADI2281
      Nazwa propozycji: Auto event
      Opis: Chciałbym zaproponować żeby przy auto evencie została zmniejszona minimalna liczba graczy do startu eventu, ponieważ już od dłuższego czasu nawet nie startują, a szkoda trochę, ponieważ np. takie walki gladiatorów były mega fajne, tak samo spleef. Niech zdecydują gracze w ankiecie jak to widzą
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Who's Online   0 Members, 0 Anonymous, 53 Guests (See full list)

There are no registered users currently online

• Create New...