Jump to content

[Helper] KotuTM

NEKOPL
 Share

Recommended Posts

1. Nick:
KotuTM

2. Wiek:
20

3. Jak długo grasz na serwerze?
Konto mam od 2014, Tak dłużej to gram od 19 edycji.

4. Na ile w skali 1/10 znasz komendy Helpera i Moda?
7/10

5. Czy spełniasz wszystkie wymagania?
Tak.

6. Opisz siebie:
Mam na imię Przemysław, pochodzę z województwa dolnośląskiego z zawodu jestem elektrykiem. 
Konto mam od 2014 roku lecz pamiętam tylko moją gre na 18/19/20 edycji ale no na wcześniejszych także grałem, byłem betatesterem 20 edycji.
Jeśli chodzi o moją aktywność to raczej na chacie siedzę cicho no chyba że ktoś potrzebuje pomocy czy się coś zapyta na co się znam to odpowiem
lecz jeśli chodzi o jakieś większe kontakty z graczami to nie posiadam ale jeśli się dostane to myślę że będę bardziej zaznaczać swoją obecność
Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś pytanie to chętnie mogę odpowiedzieć. Jeszcze tak dodam że moje poprzednie nicki to były Kotu, QKotu i jeszcze kiedyś NekoPL i KotuPL.

I tytułem zakończenia powiem że mam nadzieję że dostanę szanse sprawdzenia się jako Helper.

Edited by NEKOPL

Hejka! Kojarzę Cię z serwera, ale nie widzę twojej aktywności na czacie - tak jak sam wspomniałeś. Czas spędzony na serwerze jest dosyć mały. 

Poznaj serwer, udzielaj się bardziej i wpadnij na discorda pogadać.
W tym momencie jestem na - NIE.

W ostatnim czasie zauważyłam poprawę aktywności, więc zapraszam Cię na rozmowę na discorda. Napisz do mnie kiedy Ci pasuje - Dominika#1670 

• 2 weeks later...

Mały refresh. Kotu - jeśli chcesz nadal kontynuować rekrutację zgłoś się proszę do moderacji na discordzie, aby z nimi porozmawiać.

Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Who's Online   0 Members, 0 Anonymous, 51 Guests (See full list)

There are no registered users currently online

• Create New...