Jump to content

[Helper] ILuki__

Lukii
 Share

Recommended Posts

Witam. 

1. Nick: ILuki__

2. Wiek: 19   

3. Jak długo grasz na serwerze? Na serwerze skyblock grywałem wcześniej, lecz nie miałem jakoś większej mobilizacji na to żeby gracz bardzo regularnie na każdej edycji, ale postanowiłem to zmienić i teraz większość
swojego wolnego czasu przeznaczam na grę na serwerze skyblock, jeśli miałbym to określić jak długo to nie nawet nie wiedziałbym jak to opisać bo było to z przerwami, czasem były małe przerwy czasem większe.

4. Na ile w skali 1/10 znasz komendy Helpera i Moda? skala wyniosłaby miedzy 6/7 na 10. Oczywiście starałbym się poznać wszystkie komendy tak żeby było to na 10/10 

5. Czy spełniasz wszystkie wymagania? Oczywiście, że tak

6. Opisz siebie : Nazywam się Łukasz, mam 19 lat. Interesuję się wszystkim czy popadnie, ale moim głównym zainteresowaniem jak i również kierunkiem kształcenia jest Logistyka związana z transportem oraz planowaniem różnych rzeczy. 
Interesowałem się również sportem, ale musiałem zrezygnować z braku czasu. Sport jest u mnie od dziecka i czasem mam tak, że muszę sobie od tego odpocząć, ale po jakimś czasie wrócę z lepszą motywacją. Interesuję się również motoryzacją i grami komputerowymi. 
Nie wiem co więcej mam opisać o sobie, ale resztę mogę dopowiedzieć w rozmowie.

Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Who's Online   0 Members, 0 Anonymous, 5 Guests (See full list)

There are no registered users currently online

• Create New...