Jump to content

[UB] TwistedDvix

Recommended Posts

1. Nick na serwerze discord: [email protected]

2. Powód otrzymania bana/mute: Niestety nie wiem :(

3. Screen z informacją o otrzymaniu bana/mute:

4. Nick osoby banującej: Zapewne Thauron

5. Dlaczego miałbyś/miałabyś dostać unbana/unmute? Bo nie zrobiłem nic złego a używanie emotek to z tego co wiem nie jest zabronione, przynajmniej nie było. Nie dostałem żadnego upomnienia od Defusa który jest helperem discorda. A ponadto podobne zachowanie jak ja wykazują inne użytkowniczki tego discorda, a u nich skończyło się tylko pisemnym upomnieniem od Thaurona.

Siema. 
Pierw piszę o spamie emotek i by nie spamić daną emotką (SPAMIĆ, to już irytowało nie jedną osobę). 
Następnie pojawiasz się Ty i dalej robisz, by pokazać jaki to z Ciebie Wielki Człowiek. 

Oczywiście to nie jest jedyne zachowanie jakie już odwaliłeś, skoro już wielokrotnie ludzie prosili mnie o zbanowanie Ciebie :? 
Ja tylko wykonałem "wyrok", bo ja nie mam zamiaru Ci pozwalać, byś robił z discorda swój plac zabaw, są inne miejsca od tego, np. place zabaw na mieście :) 

Poproszę jeszcze o wypowiedź @Vertie, w końcu ją już też wielokrotnie świadomie zdenerwowałeś :)

No cóż. Oboje doskonale wiemy, że wbijałeś na pogaduchy głównie po to, żeby powbijać jak najwięcej szpileczek osobom, których nie lubisz. Prowokacje, docinki i próba wymuszenia publicznej "dyskusji" ze mną oraz finalnie "ukrywanie" osoby która łamie regulamin (tak, mowa o mk Tulipana).  Naprawdę nie czujesz, że coś w Twoim zachowaniu nie jest ok? :unsure:

Szalom,
Z góry dziękuje za nazwanie mnie ,,Wielkim Człowiekiem,, bardzo mi to schlebia. Niestety nie spamiłem tymi emotkami tak jak to robiła użytkowniczka Natalia. Od momentu sytuacji z Tulipanem nie sprawiałem zbytnich problemów, nie byłem upominany ani przez Was, ani przez niższych członków moderacji discorda. Próba infantylizacji mnie jest dość zabawna i pokazuje rzekę argumentów idących za moim banem, ale kontynuując. Nie odpowiedziałeś na pytanie, dlaczego inne osoby nie dostały takiej kary jak moja skromna osoba. Jakbyś czytał na bieżąco pogaduchy to byś wiedział że niektóre osoby wypowiadają się bardziej złośliwie ode mnie i nie dostały żadnej reprymendy. Przechodząc do Vertie wróciłaś do tematu ,,próby wymuszenia publicznej dyskusji,, to Ty byłaś jedyną osobą, która nie chciała wypowiadać się publicznie, bo temat był bardzo śliski i nieprzyjemny dla administracji. Wolałaś uciec na priv gdzie jest bezpieczniej prowadzić dyskusję bez widowni . Dodatkowo w swojej krótkiej odpowiedzi na forum poruszyłaś bardzo ciekawą kwestię ukrywania osób zbanowanych. Przyznaje się, wiedziałem, że Tulipan wchodzi z multikonta, ale bardziej interesującą rzeczą jest fakt kto jeszcze wiedział, że to jest on. Sądzę, że Dominika oraz Defus powinni wypowiedzieć się w tym temacie, bo sami dobrze wiedzieli od dłuższego czasu, że Coraline to jest Tulipan. Niestety Dominika od kilku miesięcy wiedziała, że to jest Tulipan, bo sama towarzyszyła mi i Tulipanowi w momencie użytkowania z wyżej wymienionego konta. Dokładnie wiedziała, że to konto służyło do docinania administracji i również sprawiało jej to radość. Dobrze wszyscy wiemy, że Dominika nie pierwszy raz ukrywała swoje kontakty z osobami z blacklisty. Również często wiedziała, że takie osoby są na serwerze i nie zawsze raczyła zareagować. Próba jakiegokolwiek bronienia Dominiki byłaby w tym wypadku nie na miejscu. Pozostaje jeszcze pytanie co jeszcze członkowie administracji ukrywają przed sobą. 

Pozdrawiam cieplutko, życzę miłego wieczoru i liczę na pozytywny odzew z Waszej strony.

1. Zacząłeś wrzucać emotkę zaraz po tym, jak powiedziałem, by nią nie spamić. Zrobiłeś to typowo popisowo i równie popisowo poleciałeś. 
2. Nie pierwszy raz trollujesz, prowokujesz, a kiedy administracja łyka "bejta" to płaczesz. 
3. Osoby zachowujące się bardziej złośliwie od Ciebie, otrzymały reprymendę. Owszem, czasami Defus olał kilka rozmów, ale za to już poniósł własne konsekwencje. Jak widzimy złośliwe zachowanie, bądź zachowanie które łamie regulamin naszego serwera Discord i to widzimy, to reagujemy. Jak nie widzimy, zawsze użytkownik może złożyć skargę używając Centrum Pomocy Discord. 
4. Nie dziwne, że Vertie woli na publicznym o tym nie gadać, może Ciebie to kręci, nie wnikam, ale większość ludzi nie lubi czytać każdego dnia kolejnej dramy, nakręcania i prowokacji, discord powinien być miejscem, gdzie można miło pogadać, a nie kurna ciągle dramy, więc userów którzy owe dramy wywołują, będziemy konsekwentnie karać. 
5. Dominika oraz Defus mieli pewne podejrzenia co do mulciaka Tulipana, zgłosili to, ale nie mieli dowodów, ani nie mieli czasu by się temu przyjrzeć. Później przyjrzałem się sprawie, wyszukałem stare wiadomości i znalazłem potwierdzenie, wtedy też wykonałem karę - ban permanentny na oba konta. 
6. Założenie, że sprawiało radość członkowi administracji, naszej przyjaciółce, że Tulipan dziecinnie jechał administracje z mulciaka, jest obraźliwe i tylko pokazuje, że słusznie zostałeś ukarany. 
7. Dominika to dobry Global. Nigdy nie zakazaliśmy kontaktu z BL poza serwerem, chociaż oczywiście stanowczo odradzałem, bo takie osoby często wykorzystywały innych ludzi, byle tylko zaszkodzić, dokonać personalnej zemsty, co również jest dziecinne i ja nie wiem po co ludzie marnują w ten sposób czas... 
8. Reszta oskarżeń jest bez żadnych dowodów, rzucanie oszczerstw byle tylko ukazać administrację w złym świetle. 

Dodam także, że w dniu kiedy do mnie napisałeś i napisałem że mam dość dając Ci bloka, z czym Ty poszedłeś do autek byle tylko mnie oczernili, napisałem do Vertie, przemyślałem sprawę i chcieliśmy dać Ci ostatnią szansę. Dowodem na to jest chociażby fakt dodania Ciebie do znajomych (bez tego nie mogłem napisać), ale Ty już postanowiłeś rozwiązać to inaczej, co tylko ukazało, że już prawie podjąłbym błędną decyzję. 

Pozdrawiam, jak dla mnie wciąż bez UB.