Jump to content

[Odrzucone] [Podanie] XxxArrowxxX_

XxxArrowxxX
 Share

Recommended Posts

Posted (edited)

1. Nick: XxxArrowxxX_

2. Wiek : 20
3. Cześć, mam na imię Wiktor, mam 20 lat i chodzę do 4 klasy Technikum. Mam dar do budowania relacji z ludźmi, potrafię się dogadać praktycznie z każdym, nie jestem konfliktowy, jestem miły uczynny i pomocny, znam się na psychologii potrafię rozwiązywać problemy innych, bardzo lubię pomagać innym i sprawia mi to wewnętrzną radość. Moimi zainteresowaniami jest sport i esport trenuję lekkoatletykę, fascynuję się też aktorką i artystami, chciałbym być taki jak moja mam bo ona jest cudowną aktorka. Ale także od roku prowadzę działalność gospodarczą i na codzien mam kontakt z dużą ilością ludzi. Zamierzam pokazać się wam z jak najlepszej strony.
4.    Bardzo podoba mi się gra na waszym serwerze gram w mc od 11 roku życia, zawsze chciałem mieć większe uprawnienia niż zwykły gracz, ponieważ zawsze chcialem sprawiać radość graczom na serwerze i być dobrym i kochanym administratorem, a nie jakimś człowiekiem który nie robi nic dobrego i nie potrafi rozmawiać z graczami tylko woli wywyszać się rangą i utrudniać graczom rozgrywkę. Mam wiele planów na to jak już dostałbym się do administracji, dla mnie przede wszystkim będzie liczyła się dobra, myślę że wiele sie nauczyłem podczas różnych wydarzeń i mam nadzieję ze mam większą wiedzę niż kiedyś i że teraz pokaże się z lepszej strony. 
zabawa i dobro graczy korzystających z serwera.
5.     Od 6 lat ale miałem przerwę i dopiero teraz wracam od 3 miesięcy przerwa trwała rok moje statystyki są na koncie (nopremium XxxArrowod) 
6.    Od 3 miesięcy spędzam na serwerze z 2 znajomych po 9 godzin dziennie wiec czasu poświęconego na granie na serwerze poświęcam chyba dostatecznie dużo,

Discord-Tak

Nie Mam Możliwości Nagrywania Rozgrywek - NIE

Mutacja-Tak

Konto Premium - Tak

Zamierzam pokazać się wam z jak najlepszej strony.

Edited by XxxArrowxxX
pomyłka

Hej,
Ze względu na przeszłość, która działa (niestety) na Twoją niekorzyść jestem na nie 

Hej,
Zważając na twoje zachowanie na serwerze, nie mogę wystawić oceny innej niż negatywną.

Hej,
Z uwagi na Twoje zachowanie na serwerze oraz przeszłość działającą na Twoją niekorzyść muszę wystawić ocenę negatywną

Cześć,

Ze względu na dużą ilość opinii negatywnych odrzucam twoją kandydaturę.

• iSOPL changed the title to [Odrzucone] [Podanie] XxxArrowxxX_
  • iSOPL locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Who's Online   0 Members, 0 Anonymous, 26 Guests (See full list)

There are no registered users currently online

• Create New...