Jump to content

[Przyjęte] Staluch223

Staluch223
 Share

Recommended Posts

1. Nick w grze: Staluch223
2. Wiek: 16
3. Opisz siebie: Cześć, koledzy mówią na mnie Kuba. Aktualnie kończę 1 klasę liceum ogólnokształcącego o profilu mat-fiz. Jestem osobą odpowiedzialną, spokojną, kreatywną i opanowaną. Wolny czas lubię spędzać ze znajomymi na świeżym powietrzu, dobrze się przy tym bawiąc. Moją ulubioną grą jest minecraft, bo wiadomo stare śmieci najlepsze, jednak w wolnym czasie lubię grać również w Valoranta. Od ostatnich wakacji uczę się również programować, najbardziej do gustu przypadły mi języki C, jednak przez szkołę udało mi się załapać trochę Pythona i Javy. Śledzę uważnie giełdę, mam zamiar przyszłości zainwestować z złoto, ponieważ jest ono stabilne, a bitcoin się waha jak wskazówki na zegarku.
4. Dlaczego miałbyś otrzymać rangę? Posiadam duże doświadczenie na stanowiskach administracyjnych, w przeszłości pełniłem funkcje moderatora na serwerze majnplej przez około rok czasu. Znam się na komendach, oraz na komunikacji ze społecznością. Wiem jak reagować w przypadku, gdy na serwerze ktoś łamie regulamin, lub dzieje się coś grubszego. Zapoznałem się szczegółowo z regulaminem, taryfikatorem oraz potrzebnymi informacjami do pełnienia tak odpowiedzialnej roli. Uczestniczyłem aktywnie w beta testach SkyWars i wydaje mi się, że zaangażowałem się w to dość mocno.
5. Od kiedy aktywnie grasz na serwerze? Około od roku, może nie regularnie, ale wydaje mi się że znam serwer wystarczająco dobrze.
6. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na serwer? Tu nie mogę udzielić jednoznacznej odpowiedzi, jednak zazwyczaj będzie to około 2 godzin dziennie w tygodniu oraz trochę więcej w dni wolne.
7. Czy masz możliwość nagrywania rozgrywki? tak
    Discord: tak
    Sprawny mikrofon: tak
    Mutacja: tak
8. Czy posiadasz konto premium: Tak
Pozdrawiam oraz dziękuje za przeczytanie mojego podania, Staluch.

Hej!
Podanie mnie zaciekawiło, zapraszam na rozmowę.
Jestem na TAK.

Rozmowa naprawdę spoko.
Doświadczenie bycia w administracji posiadasz.

Wymagania są spełnione więc jedynie co mi pozostaje to wystawienie oceny pozytywnej ;)

Zapraszam na rozmowę rekrutacyjną iSO#4185 ✔️

Po rozmowie ocena pozytywna ;) 

• SKIDUS changed the title to [Przyjęte] Staluch223
  • SKIDUS locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Who's Online   0 Members, 0 Anonymous, 2 Guests (See full list)

There are no registered users currently online

• Create New...